Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
Azért nem rondábbal kezdtem ott, mert MERÉSZELTEM UGY GONDOLNI, hogy az a nő felfogja, hogy csak beszélgetni ülök oda, ha már ott van a haverom a barátnőjével.
2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
Hát az a baj ezzel, hogy a lányoknak sajnos nem a szintjükön lévő pasi jut, hanem mindig JOBB! És ez nem igazság! Hogy a pasiknak meg be kell érniük hozzájuk képest xarabb nőkkel.
2013. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:
ha neked ez a véleményed a te kategóriádnál rosszabb nőkről, akkor én is gondolhatom azt a magadfajtáról, hogy hadd ne kelljen már beérnem egy ilyen xarral :)
2013. nov. 11. 20:09
 54/75 anonim ***** válasza:
jaj te neked ebben a témaában meg se kéne szólalnod, mert te szépnek születtél. Mivan, ennyire jo modod van, hogy ráérsz a pór embereken gondolkodni? INkább menjél vegyél pár iphone-t még.
2013. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
Ha te azt mondod, hogy szarabb nők, akkor el kell fogadnod, hogy te egy szarabb pasi vagy. Érted.. Nem tudom egyszerűbben magyarázni, pedig szeretném, hogy te is megértsd.
2013. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy a legjobban akkor éreznéd magad, ha csak szép emberek flangálnának a plázában, és a csunya emberek meg 0-24 robotolnának a gyárakban, és teljesen el lennének szigetelve a génlottó-nyertesektől.
2013. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
Mondtam úgy 10 perce, hogy fél órát még ráérek. Majd csak fél 9re jön értem a limuzin.
2013. nov. 11. 20:12
 58/75 anonim ***** válasza:
miért nem helikopter inkább?
2013. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
Durva... sokaktól hallottam már, hogy a ronda emberek gonoszak is, de eddig ezt még nem tapasztaltam. Hihetetlen milyen megkeseredett vagy. Vagy csak troll, nem tudom. De durva.
2013. nov. 11. 20:13
 60/75 anonim ***** válasza:
Durva... sokaktól hallottam már, hogy a SZÉP emberek el vannak szállva maguktól, de eddig ezt még nem tapasztaltam. Hihetetlen milyen übermensch vagy.
2013. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!