Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:

IGGGEN? Azt hiszed, hogy a pasiknak könnyü,mert nem kell sminkelni?


Gondolom nem voltál még pasi. MErt akkor tudnád, hogy a legkisebb hibák is lenullázzák az eseélyeidet. Pl ha nem vagy belül teljesen magabiztos, és nem szolalsz meg elég határozott hangon, és nem ugy állnak az arcizmaid, hogy az határozottságot sugalljon, stbstbstbstbstbstbstbs. Ráadásul ezek megfoghatatlan dolgok, nem ugy mint a sminked.

2013. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:

hát kérdező mint írtam, ettől még eshet neki rosszul hogy nem kéne hogy sértésnek vegye, vagyis hát hogy vehetni annak ettől még


végül is "szabad joga" megsértődni, az más kérdés hogy ettöl hülye lesz vagy sem, elég bonyolult lenne kilabilizálni hogy végül is most melyik helyes vagy nem


azért veszi sértésnek, mert rosszul esik neki, és lehet hogy nem szándékosan de belegázolt a lelkébe, ez már csak így van, ez pedig a normál reakció rá

2013. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
56%

Tudjátok mi volt multkor (meg még számtalan alkalommal, amire már nem is emlékszem)?


Széepn fel voltam öltözve. Szük szabásu fekete nadrág, szép ing, menő szük szabású sötétkék zakó, 20ezer forintos bőr cipő. Hajam belöve. Odamegy haverom két csajhoz leülni, mig én a wc-n voltam. Kijövök, látom, hogy ott van, odamegyek leülni a másik csajhoz, akivel a haverom nem dumált. Mondom teljesen természetes modon és barátságosan, hogy hello.


És a csaj meg AZZZZZZONNAL bevágott iylen "huzzálmár" fintorgást és felállt és elment.

2013. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokakban még mindig él az a tévhit, hogy "a férfi csak egy fokkal kell szebb legyen az ördögnél" :D Tehát egy nő már némi túlsúllyal is rém igénytelennek van beállítva, ezzel szemben a pasi lehet túl kövér, túl sovány, járhat kitérdesedett macialsóban, elnyűtt farmerben, kinyúlt, ronda pólóban, pulcsiban, szedett-vedett, egymáshoz nem passzoló cuccokban, zsíros, pattanásos fejjel és még ő van felháborodva, hogy a szép, csinos lányok ugyan miért nem esnek hanyatt az ő fergeteges belső értékeitől?

Tisztelet a kivételnek!

2013. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:

A magabiztosságnak megint nincs köze a stílushoz, de ez sem baj...

Imádom, mikor valaki csak kifogásokat gyárt a cselekvés helyett.

2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:

Én annyira nem foglalkozom az öltözködéssel, mert sok példa alapján tudom, hogy egy egyedülálló pasi öltözködése nagyon gázos tud lenni (pl. rikító színű nadrágok és hasonlók) - gyakorlatilag minden pasim iszonyú gázosan öltözködött, mikor összejöttem velük, de idővel csiszolódott a stílusuk. Egy-két nekem tetsző darab karácsonyra, szülinapra... máris alakult a ruhatár, aztán együtt mentünk vásárolni, kikérte a véleményem, és mindezek alapján kialakult a SAJÁT stílusuk, ami már vállalható volt. Onnantól pedig már saját magának is eszerint vásárolt.

Szóval CSAK az öltözködése alapján nem írnék le senkit, mert hát a pasik ilyenek...

De tényleg van egy olyan szintje a slamposságnak, ami már bőven taszító. El sem tudják képzelni a pasik, hogy egy jó frizura mennyire meg tudná változtatni őket...

2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:

33-as, soha nem aláztam meg senkit, azzal meg pláne nem, hogy megmondtam volna kerek perec, hogy nézzen már tükörbe! Ezek a kérdésemben említett fazonok azon sértődnek meg, hogy nem áll le velük egy igényes nő, és egyből emiatt a nő, akarom mondani az összes nő a k.u.r.v.a, akiknek csak a külső meg a pénz számít... Könyörgöm...


A hosszan válaszoló hölgynek pedig köszönöm, hogy leírta a véleményét, azért pedig külön köszönet, hogy megértette a felvetett kérdést és nem vitte el teljesen más irányba!

2013. nov. 11. 19:50
 38/75 anonim ***** válasza:

érdekes modon a joképü haverom meg gáz dumával és parázva is odamegy nökhöz, aztán azok nem hogy nem küldik el, de még adják alá a lovat csak hogy menjen a beszélgetés. MErt hát a joképüekbe megéri energiát fektetni.


A nőket meg nem fogom sajnálni, mert még az ocsmány nők is bármikor meg tudják maguakt dugatni hozzájuk képest sokkkal jobb pasival. Egy átlag pasi viszont nagy riktán vihet haza nőt, abból is általában nem a legjobbat.

2013. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
# 34: Azt is fel kell tudni mérni, hogy ki akar ismerkedni és ki nem. Lehet, hogy a csaj antiszociális/van barátja/nem szereti a fekete-barna-vörös-szőke pasikat (helyettesítsd be a saját hajszínedet). Vagy nem vetted észre, hogy lepisilted a nadrágod... :P
2013. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
29-es vagyok.. csak annyi még,hogy nem nulláról,de mínusz egyről indultam és tudom milyen,mikor valaki egy az egyben ocsmánynak és visszataszítónak hív. (Bevallom,az is voltam.) És most,hogy azóta(2év) felforgattam mindent,mert ki akartam törni onnan,azt hiszem,nyugodtan magyarázhatok. És ez pontosan úgy van,ahogy a sportban is mondják.. Van,aki kussol és tűr és megcsinálja,amit elvárnak tőle,mert akar,a másik meg képes lenne ugyanúgy rá,talán még sokkal többre is,de csak rinyál és onnan közelíti meg,hogy miért ne csinálja. Szóval ezek után senki ne mondja nekem,hogy fogalmam sincs arról,milyen "onnan" indulni.
2013. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!