Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
# 68: Akinek nincs ereje önismeretre, nincs ereje adni magára, az mégis hogy akar kapcsolatot? Arra hogy lesz ideje?
2013. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
A szavak nem vezetnek sehová. De ti még hisztek bennül.
2013. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
ez őket nem érdekli. Sok embert nem érdekli mi lesz a jövöjükkel. Nem is tudnak hosszu távon gondolkodni, csak az adott pillanattól szeretnék azt, hogy jó legyen. Ezért van az, hogyha a csaj koppintja öket, akkor már megy az vállalhatatlan viselkedés.
2013. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Elolvastam végig a vitát, és egy szál ragadta meg a figyelmem: Mégis hogy lehetne embereket besorolni "szintekre"? Elég primitív színezete van így nekem... Soha nem éreztem olyat, hogy én túl szép vagyok valakihez, de olyat sem, hogy egy fiú/férfi túl jól néz ki mellém.


Egyébként a stílus tényleg nem pénz kérdése, valamint a divatot sem muszáj követni. A barátom sem divatozik, nem tölt órákat a fürdőszobában, mégsem slampos még egy kicsit sem. Ennyi.

2013. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!