Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A slampos férfiak miért...

A slampos férfiak miért veszik rossz néven az elutasítást?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallani manapság, hogy a nők így meg úgy, r.i.b.a.n.c az összes és csak a pénzes pasik kellenek nekik. Holott nem a pénz a lényeg (számomra legalábbis), hanem a megjelenés! Egy kulturált, csinos öltözéknek nem kell márkásnak lennie. A jól öltözöttség pusztán ízlés és igényesség kérdése. Éppen így az ápoltság is.


Ugyanakkor érdekes, hogy az ilyen srácok is a szép, csinos lányoknál próbálkoznak. Vajon miért nem akarnak egy hozzájuk hasonló megjelenésű lánynál próbálkozni? Csak nem azért nem, mert azok nem tetszenek nekik? Érdekes... akkor miért csodálkoznak, ha ők maguk sem tetszenek a csinos lányoknak?


Lehet támadni azért, hogy mennyire felszínes vagyok és a többi, de én legalább vállalom, hogy számomra igenis fontos a külső.


2013. nov. 11. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

meg se kéne szólalnia?? ahahhah, ő tette fel a kérdést...


de lehetsz végül is te a kérdező, szóval akkor kérdező, hülye vagy, de ez neked fix nem csak a külsődön múlik ilyen nincs, az a 2 csaj elment jó,, mondjuk kiváncsi vagyok hány ilyen eseted volt még hogy utánatok oda ment két "nem szar" pasi és velük bezzeg rögtön beszélgettek.. de mind1


szóval nem,

2013. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként, ha ilyen modorban csajozol is, mint ahogy itt válaszolgatsz, hát hallod... :-S sajnálom azokat, akiknél próbálkoztál. Igazán szánalmas vagy. Legalábbis belülről iszonyú ocsmánynak tűnsz.
2013. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
most inkább legyek jolnevelt normális fiuka, aztán sirjak belül, hogy nincs nőm, mert puhatestü vagyok lelkileg, vagy inkább legyen a farkam több nőben is, miközben egy méretes tuskó vagyok, akit nem érdekel, hogy mennyire botrányosan ér célba?
2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

nem "kérdező" végül is te ilyen vagy. De akkor ha már említed, értél már célba??


szóval ja nem kell "jólnevelt normális fiúkának" lenned, nem hiszem hogy amúgy ez megfelelően kimerítené amiről itt szó van, de ettől sívár lelki világod még lehet

2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

most inkább legyek jolnevelt normális fiuka, aztán sirjak belül, hogy nincs nőm, mert puhatestü vagyok lelkileg, vagy inkább legyen a farkam több nőben is, miközben egy méretes tuskó vagyok, akit nem érdekel, hogy mennyire botrányosan ér célba?


- Mondjuk egyik sem? Elég gáz, ha csak ez a két lehetőség van. Mondom, hogy fogyatékos vagy. :S

2013. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

Na, megyek, eleget ültem már itt (és amúgy is ideér lassan a limuzin).


Köszönöm az értelmes és érdemi válaszokat. Most rátok hagyom ezt a 45-öst, kezdjetek vele amit akartok :D Szép estét

2013. nov. 11. 20:23
 67/75 anonim ***** válasza:

"az a nő felfogja, hogy csak beszélgetni ülök oda, ha már ott van a haverom a barátnőjével."


És ezt neki mégis honnan kellett volna tudnia, hogy a barátod ül ott? Ebben az esetben a korrekt viselkedés az lett volna, ha szépen odaállsz a barátod mellé, megvárod, amíg bemutat, vagy bármely más módon kiderül, hogy együtt vagytok.

Hogy honnan kellene tudni, hogy hol vagy nemkívánatos? Ha idegen emberrel kezdesz, akkor mindig ebből indulj ki, hogy nemkívánatos vagy! Attól, hogy TE ismerkedni szeretnél, még ne várd el másoktól, hogy ők is akarjanak.


Mondok egy sarkos példát... tegyük fel, hogy odamegy hozzád egy meleg pasi, mert ő szimpatikusnak talál, és szeretne veled megismerkedni. Hogy reagálnál?

2013. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

na jo, akkor kimeritően válaszolok az eredeti kérdésre:


Először is, nem tudom mi a kinja egy szép nőnek azzal, hogy a pasik gázul öltöznek és probálkozni mernek. Figyelembe véve azt, hogy a kérdező szerint egy jóképü pasi nem öltözködhet rosszul.


De vedd figyelembe, hogy itt Magyarországon kevés a pénz, a férfiak nem olyan értékesek, mint külföldön, ahol jobbak a karrierlehetőségek és a mentalitás. De mondjuk tök mindegy, mert a kérdező szerint a nem joképű pasik ugysem számitanak.


A kérdésben taglalt slampos pasik azért öltöznek gázul, mert ezt szokták meg. Általában pénzileg se vitték sokra, ugyhogy ha még akarnák se tudnának változtatni. Örülnek, hogy van pár göncük. Amugy meg a kanosság hajtja öket. Mert ugye tovább akarják juttatni a génjeiket. Mindenáron. Persze vannak, akik kicsit okosabbak, ők jellemzően vagy fejlődésben tudják kamatoztatni az agysejtjeiket, vagy pedig örlődésben. A szörnyü tendecia az, hogy a jobb külső adottságuak jobb lapokkal indulnak. A vézna rondák meg mégjobban elsüllyednek.


SZóval a kérdező sajnos nem nagyon érzi át, hogy ezek az emberek mennyire más világban élnek hozzá képest. Lehet nekik nem jut erejük azon gondolkodni, hogy mikor néznének ki jol. Mert vagy nincs rá erejük, vagy a mindennapi életük gondjai felemészti az összes agyi kapacitásukat, és amelett már nem tudnak olyan érzékeket kifejleszteni, amik a teljes önismerethez kellenek.

2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Végül is ez a hét oldal nem jött volna létre, ha nincs a kapcsolatfüggőség. mert ha valaki lesz_rja, és megvan egyedül is, akkor nem kellenek a trendek meg a játszmák, úgy él ahogy akar. Nekem ne egy barátnő mondja meg mit kéne hordanom vagy ennem, el tudom dönteni mit szeretnék. Ha valakinek nem tetszik, van még 355 fok a térből amerre nézhet...
2013. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
nem. Ez a hét oldal azért jött létre, mert nagyon fájdalmas elfogadni, hogy van aki alapbol szépnek születik, másnak meg vért izzadva kell magát feltornásznia feleolyan széppé, de ugy , hogy közbe meg ne maradjon le más tekintetben.
2013. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!