Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

# 58:

Semmi. Ez alapján nagyon is jól csináltad, hogy nem adtad magad könnyedén. Ennél jobban nem is lehet kiszűrni a szexre hajtó embereket. De te legalább megadtad egy kandúrnak a lehetőséget, míg sok másik nő társad még a halvány esélyt sem adja meg.

2014. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

# 60:

Mintha csak az én életemről szólt volna az az első fejezet...

2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Azért azt mondjuk el a végén, hogy NAGYON SZERETJÜK A NŐKET! :)
2014. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
másfél óra, az nem semmi! 2 hónap ismeretség után, ami alatt igyekeztem megismerni, barátkozni és finoman udvarolni (az ismeretségünk eleje óta tudta, hogy tetszik nekem, mert megmondtam neki) a másodszori visszautasításra annyit bírt kinyögni a szóban forgó leányzó, hogy neki most nem jó, mert festenek! persze amikor sz*ar kedve volt akkor tök jó, hogy van valaki akivel lehet beszélgetni és komolyan érdekli, hogy mégis van vele... mégis mit lehet látni így a nőkben, a nagy lelküket és az empátiát?
2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

63-as.

Csak a magad nevében beszélj kérlek,én egyáltalán nem szeretem őket,inkább csak feleslegnek látom őket már a világban.Ahogyan ők is engem.

2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 A kérdező kommentje:
#64 Ja, szóval ha 2 hónap ismeretség után nem akar megbántani, hogy ilyen meg olyan vagy és ezért nem kellesz, az probléma. Ha a szemedbe mondja, hogy mi a baj, szerintem azon is megsértődtél volna. Másrészt igencsak álomvilág az, ahol csak a nők ilyenek, hidd el...
2014. márc. 7. 22:26
 67/79 anonim ***** válasza:
66! Én belédszerettem! Te vagy az igazi számomra! A válaszaid megihletnek! Kérlek!
2014. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megsérteni, de te hül*ye vagy! egy srác elhív randira akinek tudod, hogy nagyon tetszel, de te már kikosaraztad egy olyan szöveggel, hogy "most nem jó" akkor másodszorra is azt mondod, hogy "még most se jó" hátha harmadszorra is elhív? na ez az a tipikus agyament érthetetlen női logika amit ha akarnánk se tudnánk beprogramozni egy szexrobotba, mert a logikátlan viselkedés ezen szintjét már nem lehet modellezni! teljesen felesleges amit írok, mert gyanítom, hogy semmit nem értettél meg belőle...
2014. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 A kérdező kommentje:

"egy srác elhív randira akinek tudod, hogy nagyon tetszel, de te már kikosaraztad egy olyan szöveggel, hogy "most nem jó" akkor másodszorra is azt mondod, hogy "még most se jó" hátha harmadszorra is elhív?"


Ezt most ki állította? Mert én biztos nem.

2014. márc. 7. 22:34
 70/79 A kérdező kommentje:
Egyébként Te nem értetted meg elsőre a visszautasítást, nem? Kaptál még esélyt, nem? Akkor?
2014. márc. 7. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!