Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
65%

# 29:

Már másodjára írom le, hogy én konkrétan nem beszéltem a szexről és bizony én kruvára nem a szexre megyek rá. Sőt, én nem is erőltetném az elején, ha kapcsolatban lennék. Igazából neked is van egy szűrőd, amin csak azok a hozzászólások mennek át, ami a te elképzelt világnézeteddel egyezik (tudom, sokan vannak itt férfiak és nők egyaránt ilyenek).


Az exem csak azért volt velem majdnem 3 évig, mert én tartottam el. Most akkor ezek alapján mondjam azt, hogy minden nő csak a pénzre hajt? Van egy másik lány, aki majdnem széttette a lábát egy hülye faxkalapnak, csak azért mert jól néz ki (meg jó dumája volt gondolom). Aztán meg volt lepődve, amikor a gyerek jól kibeszélte a háta mögött (mindenkinek egy utolsó ribizlinek állította be) és tényleg csak a bszaásra ment rá... Utána persze jött a szöveg, hogy minden férfi egy szemét disznó, stb... De velem kapcsolatban arra nem volt képes, hogy egyszer találkozzon élőben... Most meg vissza fog táncolni az exéhez, aki megcsalta. Most akkor ki a hülye?


Igen, én is egy NORMÁLIS élettársra vágyom, de manapság ez mission impossible. A normális lányoknak sikerül magukat fszaszán megbsazatni, aztán itt, meg élőben siránkoznak a férfiakról; a többiről meg nem beszélek inkább, akik a férfiakra csak mint bankautomatára tekintenek. Igazából az ösztönök dolgoznak itt is, úgyhogy egyedül az evolúciót (vagy teremtést, kinek mi) hibáztathatom.


# 30:

Így van.

2014. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos vagyok benne, hogy egy nőnek töredék annyi energiájába kerül a "párkeresés" mint egy férfinek! A férfiakkal szemben amúgy is magasabbak az elvárások.

Egy nő elég ha törődik a külsejével, kedves és nem hülye! Egy férfinél ezen kívül még nagy mértékben számít az egzisztencia, tehát karriert kell csinálni, vagy valahogy pénzt!

Tegnap volt itt egy kérdés amiben egy 26 éves csaj kérdezte, hogy gáz-e hogy ennyi idősen a szüleivel él és a férfiak egyöntetűen nem tartották ezt gáznak. Ha ugyanezt megkérdezné egy férfi akkor kapná a fűt-fát, hogy annyira sem képes, hogy ennyi idősen elköltözzön otthonról. Persze ez a rész csak csepp a tengerben!

A lényeg, hogy egy férfinak sokkal-sokkal nehezebb a dolga, a munka nagy részét ő végzi a párkapcsolat kialakításában.

Felmész egy társkeresőre ami tele van csinos fiatal lányokkal, de ha rájuk írsz, teljesen normálisan, akkor 10-ből 9 garantáltan nem fog visszaírni egy sort se. Egy ilyen lány naponta tíz-húsz vagy sokkal több levelet kap, gyakorlatilag sorszámot lehet húzni, hogy két szót beszélj vele.

Szociológusok is elismerik, hogy a "női szex" sokkal fontosabb mint a "férfi szex". Egy átlagos nő ha kötetlen kapcsolatot akar akkor eldob egy követ az utcán és a pali lefekszik vele, a férfiak azon része aki nem kifejezetten jóképű az fizethet a prostiknak...

A baj az, hogy a nők nem tudják és bele sem gondolnak, hogy mennyivel nehezebb a mai világban egy férfinek mint egy nőnek. Gyakorlatilag ma már minden a nők körül forog....

2014. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 Noydra ***** válasza:

32. Nőre addig lesz kereslet, amíg ki nem halunk.

Ezért kár sajnálkozni, ez így van jól :)

2014. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
helyeselni tudok a már előttem hozzászólóhoz, hogy aki már párszor megütötte a bokáját, hogy mindent elkövetett egy nőért aki -mint utólag kiderült- sz*arba se vette attól ne várj itt nagy romantikus dolgokat és nyilván nem azt fogják ecsetelni, hogy milyen könnyű egy normális csinos értelmes lányt találni, mert szinte lehetetlen! egy átlagos adottságokkal és egzisztenciával rendelkező férfi gyakorlatilag képtelen hozzájutni egy csinos-értelmes-normális nőhöz, mert olyan kevés ilyen van, hogy a jobb adottságokkal rendelkező férfiak elhappolják őket. teljesen mindegy, hogy mennyire vagy kedves, törődő stb... ha jó a csaj jönni fog egy nálad helyesebb férfi aki viszi, lehet, hogy csak megfektetni akarja, de a nő akkor is őt fogja választani. olvastál itt már ezer kérdést, hogy a nő leírja, hogy a férfi ilyen-olyan fa*szfej, de ugye az ő kedvéért majd meg fog változni, ha majd csak szexelnek akkor abból később majd komoly kapcsolat is lehet... egy átlag pali vért izzad, míg egy átlag nő szinte semmit sem tesz! nőnap van, férfinap nincs...
2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:20

mindig nagyobb lesz a kereslet mint a kínálat, de nekem az a gyanúm, hogy meg fogja élni az emberiség a közel-távol jövőben azt, hogy mesterséges intelligenciával rendelkező szexrobotokkal próbálják helyettesíteni a nőket.

2014. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:

# 33:

Inkább addig, amíg az élethű droidok át nem veszik a nők helyét. Már csak néhány száz év és a női nem megy a kukába.


# 32:

Nekem csak egy demagóg kérdésem lenne. Miért is kéne a nőknek foglalkozniuk azzal, hogy nekünk, férfiaknak ilyen nehéz, ha nekik könnyű és jó a világ? Te foglalkoznál mások érzéseivel, ha minden nap annyi puncit fogdoshatnál, amennyit csak akarsz? Ugye, hogy nem.

2014. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:

# 35:

haha megelőztél. :)

Egyébként itt nem csak a szexrobot a lényeg, hanem az is, hogy tökéletes társ lenne, hiszen úgy állítanád be ahogy akarod. Úgy viselkedne, ahogy szeretnéd és nem kéne az miatt aggódnod, hogy megcsal.


Golden age...

2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:

ma 21:27

a felvetés jogos, de az alap kérdés ugye nem ez volt :)

2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 Noydra ***** válasza:
41%

35 és 36: Nemtudom ti mennyire hiszitek ezt el... de szerintem egy jó szexet nem fog semmilyen robot sem pótolni... meg sok egyéb mást sem... namindegy...


Ehhez igazából többet nem is tudok hozzáfűzni.:D

2014. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
100%

1.nem midnen férfi egyforma. bármennyire is meglepő

2.nem vesszik sehonnan. ingyen adják. népszámálás2011.

segítek, hogy ne kelljen utánakeresned: [link]

segítek gondolkodni is helyetted: több fiatal férfi, kevesebb fiatal nő, több fiatal férfi egyedülálló, mint fiatal nő = a nők hamarabb elkelnek.

3.tapasztalat ezt vissza is igazolja, de ezt értelmetlen bizonyítéknak felhozni mert az szubjektív lehet. ráadásul úgysem fogadjátok el, mert fogalmatok sincs arról, mennyire nehéz egy férfinak párt találni. ráadásul alapvető biológiai ismereteitek sincsenek, sem logikátok, érvelni meg végképp nem tudtok, tehát ennek az egésznek kb annyi értelme van, mint, mint egy 5 éves gyereknek kvantumfizikát tanítani.

nincs tisztelet a kivételnek, mert értelmes nő nem száll szembe a tényekkel. értelmes nő ritka, mint a fehér holló.

2014. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!