Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:

ja persze, az értelmes beszélgetés! nem tudom ezt honnan veszed?

nem olyan régen voltam egy házibuliban ahol velem egyidős és kicsit fiatalabb lányok voltak. annyira nem ismertem őket, de próbáltam velük dumálgatni, nem extra témákról és nem szexről (ha már ereszd el a hajam bulizni nem akartak). mit csináltak? folyamatosan a sza*ros telefonjukat nyomogatták és egymást fényképezgették huszonvalahány évesen... nyilván ha egy 20-as iq-val rendelkező való világ6 karakterű srác lett volna ott aki jóképű és minden második szava a fa*szom és ba*zmeg és úgy csajozik, hogy jó a se*gged akkor kibontakoztak volna. csinos értelmes fiatal lányok akik tartalmasan szeretnek beszélgetni úgy, hogy a partner nem a szőke herceg fehér lovon? hol van ilyen?

2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 Noydra ***** válasza:
58%

44. Az még oké, hogy a szexért tartanál robotot, bár ez is értelmetlen és ... szánalmas.

De azt állítani, hogy azért tartani, mert nem kell a nők hülyeségeit hallgatni, meg mert nem csal meg? :D


Az kemény barátom. Birtoklási vágyról hallottál már? :)

2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem téged nem azért nem szeretnek a nők, mert mind gonosz. "


tessék, megmondtam. női érvelés = kombinálás + személyeskedés. mintha minden férfi nő lenne, akinek ennyivel alá lehet ásni az önbizalmát.


ezek az ostoba kérdések is fárasztóak. de nem mondhatod, hogy nem adtam esélyt.


(azért észrevettétek, hogy a statisztikai adatokról egy szót sem ejtett, ugye? persze tudtam hogy provokáció a kérdés, de vicces nézni, amikor egy nő "érvelni" próbál. egy idő után már inkább unalmas.)

2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

# 46:

Akkor kérdem én, hogy az exem miért cserélt le engem egy olyan "férfira", aki még őt is lazán megveri, drogozik, iszik, cigizik, lusta (még munkanélküli is), dagadt, buta és hűtlen is?


Én közben ha nem is voltam mindig maximálisan odaadó, azért elég jól odatettem magamat a kapcsolatunkban. Számomra sem a szex volt az elsődleges és mindig akkor csináltuk, amikor én is akartam. Ronda egyáltalán nem vagyok, igaz, izmos Adonisz sem, de azért na. Körülbelül senki nem érti, hogy mi és miért történt...


# 50:

Huhuhú... Ez mekkora demagógia. Nem nehéz kipecázni, hanem meglátni kéne és nem egyből a tenyészcsődörök ágyába feküdni... akkor nem lenne ennyi negatív élmény. Nem szoktam én ennyire demagóg és általánosító lenni, de na.


Mindenkitől azt kapom, hogy milyen kedves, rendes, aranyos srác vagyok, nem is nézek ki rosszul (ezt is mondják lányok), mégis péntek este itt egyedül próbálok tiszta vizet önteni a pohárba ezen az oldalon. Egy hibám (?), hogy introvertáltabb vagyok az átlagnál.


# 52:

Birtoklási vágy? Hajaj, ez is olyan dolog, ami abszolút nem igaz rám, mégis rámsütöd egy hozzászólás miatt. Mondjuk inkább úgy, hogy elegem lett a problémás nők hülyeségéből, amik csak később derültek ki. Privátban bemásoljak egy kérdést, amit akkor írtam ki, amikor megtudtam, hogy megcsalt az exem? Nem tudom, hogy mennyire releváns és mennyire érdekel, de ha gondolod, küldöm.

2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
100%

itt nem csak a szexről van szó, de mivel fontos része a férfi-nő kapcsolatnak és mivel férfi vagyok és nekem kiemelten fontos, így innen közelítettem meg a dolgot, de nyilván még sok más oldalról is megtehettem volna.

a kérdés az volt, hogy kinek könnyebb?!

mi a könnyebb, 100 levélből kiválasztani ötöt amire válaszolsz, vagy megírni 100 levelet annak tudatában, hogy úgyis napi 100 levelet kap és valószínű, hogy fél perc alatt fog végig futni a tiéden?

a férfiak ugyanúgy vágynának társra, de amikor az a büdös nagy helyzet, hogy értelmes nincs keresni akkor miért meglepő, hogy egy idő után már csak az ösztöneik kielégítésére koncentrálnak? ha tudnád, hogy milyen mocskosul bunkón tudnak a nők viselkedni amikor kifejezetten nem szexet akarsz tőlük, akkor nem csodálkoznál, hogy a sokadik után már "sza*rok bele csak kúr*ni akarok" felfogással gondolkodnak a férfiak. hatás-ellenhatás! nem kell meglepődni, hogy ilyenek a férfiak, mert a nők tesznek minket ilyenné!

2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:
Tudod, csak meglátni kéne a normális, nem problémás nőt.
2014. márc. 7. 22:02
 57/79 anonim ***** válasza:

45-ös vagyok.

Csak egy rövidet hozzászólnék még,Kérdező szerintem én mindig is szabad voltam,és egyedülálló.Senkinek egy nőnek sem kellettem,és egy sem akart engem.Pedig tárt karokkal várnám,és leírtam milyen vagyok...

Nekem komoly kapcsolatra kellene egy nő,hiába álmodozom róla,az más kérdés...

Tudjátok mit,akkor megkérdezném még egyszer,hogyha valóban ez kellene a nőknek,akkor hogy is van ez,hogy itt vagyok és mégsem kellek egynek sem?! Na erre ha valaki értelmes és normális magyarázatot,választ tud adni akkor azt szívesen látnám,mert érdekelne. :)

2014. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:
Egyszer másfél órán keresztül, szexről egy szót sem ejtve fűzött egy férfi. Ti ebből mit szűrnétek le? Gondolom csupa pozitívat. Mikor látta, hogy nem fog megkapni, hiába mond minden szépet, bevallotta, hogy csak szexet szeretne igazából (és jutalmazzam az igyekezetét azzal, hogy megteszem). Akkor most mi is legyen a szűrőm, hogy ne hagyjanak ott, de magamat is védjem (az ilyenek miatt)?
2014. márc. 7. 22:07
 59/79 anonim ***** válasza:

# 57:

Általában, ha a külsőre nincs probléma egy fiúval és mégis egyedül van, ott belül keresendő a probléma (önbizalomhiány és társai). Különböző beszélgetős "dolgokkal" ez megoldható és itt nem a PUA-ra és a hasonszőrű hülyeségekre gondolok.

2014. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
100%
"A jó pasi kézikönyve" című könyvben amit egy nő írt, első fejezet: (sajnos nem tudom pontosan idézni, de a lényeg ez) a nők nem azt szeretnék amit mondanak, és nem arra vágynak mint amit szeretnének. ergo adhatják a porhintést, hogy ilyen-olyan kedves értelmes férfi kell akiben meg lehet bízni a valóság nem az, mert az ilyeneket csak kihasználják és rövid időn belül dobják, persze ha eljuthatnak odáig... a celeb típusú, sittes, pitiáner bűnözők a nyerők akik hébe-hóba lekevernek pár pofont csak hogy tudja a nő, hogy kivel van dolga...
2014. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!