Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
69%
Én egy normális, csinos, helyes nő vagyok. Még okos is. Mosolygós, vidám. Mégsem jön oda hozzám sem szórakozóhelyen sem máshol senki. :) Szóval, nem, nem könnyebb szerintem.
2014. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez tény,pontosan így van.

Ezerszer könnyebb,és igen válogathatnak kedvükre.

És még ha aktuálisan nem is találtak olyat,aki valóban kellene nekik,akkor is elég hamar találnak olyat,mivel folyamatosan kapják az ajánlatokat a férfiaktól,legyen az bármilyen,hiszen mindenkinek más szokott a célja lenni.

Átlagos lányként is ez van náluk,míg egy átlagos srác vért izzadva próbál összeszedni 1! lányt,aztán ha szerencséje van összejön,ha nem akkor bukta.De ez még a jobbik eset,a legtöbb átlagos srácnak egy ölelés nem jut lányoktól manapság,nemhogy bármi több...

2014. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de én is így gondolom. Hogy miért? Tapasztalat. Eddig az összes lány, akihez valami közöm volt, folyamatosan ostromolva volt más fiúk által. Sőt, sokszor válogathattak több fiú közül is és persze előfordult, hogy nem engem választottak.


Fordított esetben én mint férfi sokszor már cirkuszi majomnak érzem magam, amikor neki kell állnom ismerkedni a lánnyal, mert túl kell teljesítenem a konkurenciát. Nektek pedig elég az, ha viszonylag kinéztek valahogy (bár sokszor még ez sem szükséges) és legyen valami kis gógyitok (ami sok férfinak szintén nem szempont). Úgyhogy kinek a könnyebb? Szerintem igen, nektek.

2014. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
80%

Kiáll egy pasi az út közepére, elkiáltja magát: Dugni akarok! Kinevetik, lesajnálják, elküldik a faxba.

Kiáll egy nő az út közepére, elkiáltja magát: Dugni akarok! Ott terem egyből vagy 100 pasi!

Na most akkor döntsd el.

2014. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:

"Igen ez tény,pontosan így van."

De mi bizonyítja ezt a tényt?


Az, hogy azokat, akikkel dolgod volt körbeugrálták, szerintem nem jelenti azt, hogy az ÖSSZES nővel ez a helyzet.

2014. márc. 7. 19:43
 16/79 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, minden vágyam, hogy valakit megfektessek, de esélyem sincs rá. Sosem érdekeltem senkit még sexpartner lapokon sem. ( kiváve a melegeket, azok imádtak, ilyen a mázlim ).

Nem vagyok kövár, sem alacson, és a farkam sem kicsi. Rendes munkám van, egy kövépkorú Bmw-m és rohadtul senkit sem érdeklek. Egyszer sexeltem akkor sem ingyen....

Erről ennyit

24f

2014. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

De most miért hegyezi ki mindenki a szexre a dolgot? PÁRkeresésről volt szó, nem szexről.

Másrészt tudnék olyat mutatni, aki biztosan lefeküdne bármelyik férfival, csak annak nem lenne kedve hozzáérni. Erről ennyit.

2014. márc. 7. 19:45
 18/79 anonim ***** válasza:

# 17:

A mindenki erős túlzás. Én konkrétan a szexre ki sem tértem a hozzászólásomban. Az külön témát (kérdést) érne szerintem.

2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne a szexről beszéljünk. Ha egy nő lemegy egy szórakozóhelyre, ha akar, simán össze tud szedni egy pasit. Fordítva ez már kétséges.
2014. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor majdnem mindenki.


Az a baj, hogy ti is válogattok, hiába mondogatjátok, hogy BÁRKI jó lenne.

Másrészt, jártatok már nőként szórakozóhelyen? Ismerkedni gyakorlatilag lehetetlen, arról meg, hogy hányan akarják az embert csak meghúzni, inkább ne is beszéljünk...

2014. márc. 7. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!