Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
Oké. Igazad van hogy a világon több a fiú mint a lány. De én olyan suliba járok ahol fiúbol van kevesebb, és egy olyan faluban lakok, ahol összesen 5-en vannak kb velem egyidősek, és abbol is több a lány. Feldughatod a statisztikádat, ahova akarod.
2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:

Nemtudom mit panaszkodsz.

Rád legalább van kereselet....

2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%

# 20:

Én már nem állítom azt, hogy nekem bárki jó lenne, viszont ha nem vagy nagyon ronda és túl kövér 80kg+, akkor ismerkedés és kapcsolat is lehetne belőle...


Fordított esetben azért ennyire nem egyszerű a dolog. Itt vagyok én, nem vagyok ronda, nem vagyok buta sem (sőt, egyesek szerint túl okos és ezért választanak mást) mégsem igazán megy a dolog. Vannak hibáim, ami felett nem képesek a lányok elsiklani... Pedig én nem vagyok az a tipikus 25 éves szűz gyerek sem, mert volt már több párkapcsolatom is.


Ja és voltál már fiúként szórakozóhelyen? Tudod, hogy hány lány akarja az embert csak lehúzni? Egyébként a szórakozóhelyeket szerintem nem is arra találták ki, hogy ismerkedj másokkal.

2014. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, férfi vagyok.

Azért mert a nőknek olyan igényeik vannak, aminek nehéz néha megfelelni. Sokkal több tényező játszik náluk szerepet, miért választják azt, aki.

Rengeteget válogatnak a nők.

Ha meg találnak valakit, az egyszer megfekteti őket, aztán se híre, se hamva.

Utána meg még nehezebb lesz hozzájuk közelebb kerülni.

2014. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
60%

Egyik nemnek sem könnyű, csak mások a problémáik, mert mást akarnak. A férfiak - mint a hozzászólások is mutatják - általában szexet. A nők meg azt, hogy ne csak megfektetni akarják őket. Innen adódik, hogy sok férfit elutasítanak, és azt hiszik, hogy azért, mert a nőknek magasak az igényeik.


Tartós kapcsolatra, célokban, érdeklődésben passzoló partnert mindenkinek nehéz találni. Aki azt mondja, hogy ezt 24 órán belül egy random szórakozóhelyen le lehet zavarni az vagy hülye vagy nem tudja, mikor és kivel van értelme elkezdeni egy tartós kapcsolatot.


Világszinten egyébként 50-50 a nők és férfiak aránya, Magyarországon kicsit több a nő. Szóval matematikailag nincs miért pattogni.

2014. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:

# 24:

Ja és utána megy a hiszti, hogy minden férfi egyforma, pedig a hülye is látta, hogy csak a dugásra ment ki a játék. :)

2014. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
100%

# 25:

Az átlag arány igen. De ha a korbeli megoszlást nézed, akkor láthatod, hogy egészen olyan 45-50 éves korig a férfiak többségben vannak, aztán utána öreg korra pedig megnő a nők száma. Ez javítja a statisztikát is.


Én 26 vagyok és úgy látom bizony, hogy egy lányra több fiú jut, mint fordítva. Vagy pedig nagyon jól el vannak bújva ezek a cuki szingli lányok.

2014. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:

Most arról van szó, hogyha a nő kezdeményez ha a nő megy oda. Igen 1000x könnyebb a dolga.


Egy csinos nőnek akad vagy 1000 pasi akinek kéne.

1 átlagos normális pasinak kb. 1 nő akad.

2014. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
12%

Jééééééééééézusom ,látszik hogy a kommentelők 99,9%-a férfi.

Na pont ezért nehéz nekünk nőknek találni valakit magunk mellé PÁRNAK,PARTNERNEK,mert a férfiak miind mind csak a szexre mennek.(tisztelet a kivételnek,már ha van olyan...)

Elhiszitek,hogy a nők (aki normális észjárással rendelkezik) egy lelki társra vágynak és egy velük értelmesen elbeszélgető egyedhez szeretnének esetleg hozzámenni nem pedig egy darab,méretes farokhoz???

ÉLETtárs..tudjátok,benne is van a nevébe..:))

2014. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%

29.

Akkor elmondom neked, hogy akik már így jártak 5-6 nővel kapcsolatban hogy a romantika a lelkizés zátonyra futott velük azoknak megvan az alap véleményük erről.

És valahol jogosan.


ti is kiakadnátok és elegetek lenne a férfiből ha mind csak megdugni akart volna és nem érdekelte volna a belsőtök csak a külső meg a szex-


Lehet mondani erre, hogy általánosítás, igen az mind a 2 fél részéről csak egy idő után besokall az ember.

Persze ezt nem lehet tudni a másikról h vele már kib***aszott az élet ilyen téren párszor.


Szóval vannak esetek amikor úgymond egy nőnek is bizonyítania kell h ő mennyire normális és őt is érdekli a pasi.

2014. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!