Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:

"ráadásul alapvető biológiai ismereteitek sincsenek, sem logikátok, érvelni meg végképp nem tudtok, tehát ennek az egésznek kb annyi értelme van, mint, mint egy 5 éves gyereknek kvantumfizikát tanítani. "


Szerintem téged nem azért nem szeretnek a nők, mert mind gonosz.


Másrészt, mi az, hogy szexrobot? A nők is csak ennyit számítanak? Mert akkor átértékelem, amit a férfi-nő kapcsolatról gondoltam. Nem tudtam róla, hogy sokak szemében csak tárgyak vagyunk nagyjából...

2014. márc. 7. 21:40
 42/79 anonim ***** válasza:

ma 21:32

mondtam én, hogy pótolni fogja? sose mondanék ilyet, mert hazudnék! ugyanakkor a szükség nagy úr! egy férfinek nem adják ingyen a szexet, nem úgy mint egy nőnek...

2014. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 Noydra ***** válasza:

Kapcsolatig kell eljutni, normálisig. Tudom, ezt könnyebb mondani, mint elérni.

Viszont onnan ingyen van a szex.

2014. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:

# 38:

Tudom, hogy nem ez volt az alapkérdés, de már úgyis eltértünk a tárgytól... eléggé megszokott ezen az oldalon.


# 39:

Majd meglátjuk. ;)


# 41:

Megint az a bizonyos szűrő, hajaj... Nem, nem a szex a gond, mert akármilyen hihetetlen, egy férfi meg tudja magának oldani. A többi negatív része egy párkapcsolatnak, meg úgy általában a nők hülyeségei nem lennének részei egy robottal való kapcsolatnak. NEM A SZEX a lényeg, hanem a jó, értelmes és kedves társaság, aki hűséges, nem használ ki és odaadó. Ezért sem zavarna, ha nem az igazi a szex, ha a többi rész tökéletes.

2014. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%

29-esnek válaszolnék.

Nos vágjunk bele a közepébe,nekem soha nem az volt a szándékom,hogy jajj csak szex legyen egy nővel,igazából mindig is komoly kapcsolatra vágytam volna,hát ez soha nem jött össze.Semmilyen kapcsolat nem jött össze,mert külsőm alapján el lettem ítélve 1 másodperc alatt,és még csak megismerni sem akart egy nő sem kb.,érted beszélgetni nem akartak velem.

Pedig kedves,normális,értelmes férfinak tartom magam, és aki tudja hogy valójában milyen vagyok,ők is így gondolják.

Amit leírtál azt én mindig is szerettem volna,hogy lehessek egy nő lelkitársa,partnere,hűséges lennék hozzá és még sorolhatnám.

Nos tehát ha a nők valóban ilyet szeretnének,akkor hogyhogy egyik sem akart még szóba sem állni velem,mert nem tökéletes az arcom,és bennem is van pár apró hiba?

Ja értem,hogy a külső felülír mindent,akkor pedig ne sírjon egyik se,hogy mindenki csak megdugni akarja.

Megmondom neked,én lassan 8 évnyi küzdés után feladtam ezt a hercehurcát,mert 1! db pozitívumot nem kaptam visszafelé a nőktől,és kb. levegőnek néznek.Legszívesebben rájuk se néznék,ha lehetne ilyet.

2014. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:

"NEM A SZEX a lényeg, hanem a jó, értelmes és kedves társaság, aki hűséges, nem használ ki és odaadó. Ezért sem zavarna, ha nem az igazi a szex, ha a többi rész tökéletes."


Most biztos sokan meglepődnek majd, de a nőknek is csak ennyi (lenne) a lényeg.

2014. márc. 7. 21:47
 47/79 anonim ***** válasza:
Kérdező az előbbi kommentemet olvasd el,pontosan ilyen vagyok rám illenek a jelzők,mégsem kellek egy nőnek sem...Na akkor hogy is van ez?!
2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:

# 45:

Akkor mit szólnál ahhoz, ha még hozzád is szólnának és állandóan azt a hamis látszatot keltenék benned, hogy van náluk esélyed. Hidd el, ezerszer rosszabb magasról koppanni.

2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
#47 Én meg egy férfinak sem, maximum csak azért, mert egy lyuk van a lábam között. Ennyire értékelnek. Szerinted mennyivel könnyebb a dolgom?
2014. márc. 7. 21:51
 50/79 anonim ***** válasza:

Kit érdekes,hogy a nők ingyen szexet kaphatnak?? ami amúgy is hülyeség,de mindegy)

Úgy beszéltek a szexről mintha oxigén lenne ba**zus..

Én arra gondoltam,hogy a nőknek egy normális férfit kipecázni nehéz. Nem szexpartnert...Tudjátok veletek ellentétben,a nők nem feltétlen tartják életfeltételnek a szexet. Pont az ilyen hozzá állás miatt van nagy képe a sok nagy f*rkú pasinak...

És az,hogy egy nőre ráír 967431324 pasi egy társkereső oldalon az nem jelent semmit. Pont azért mert ebből a nagy számból próbáljon meg szerencsétlen egy normálisat,csak egyet kifogni,miközbe itt is a kommentekből is látszik,hogy a többség mire megy csak...

És pontosan ezért sem írnak vissza azok a bizonyos lányok..:))

29 -es voltam.

2014. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!