Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
70%
nuvaring mellett lettél terheS? :S háát, furi.. :S na mind1. sztem ne add örökbe, örök életedben bánni fogod. anyukad segithet felnevelni..
2011. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
79%
Sokan várnak szerintem újszülött babára(örökbe fogadás).Szerintem a Te esetedben nincs jobb megoldás.
2011. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne k*rd el egy gyerekkel az életed ilyen fiatalon.Késöbb eléggé bánni fogod.
2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
71%
tudod most úgy érzed hogy nem kell a baba, de amikor már 25 leszel álmatlan éjszakáid lesznek emiatt, sírni fogsz hogy eldobtad a gyerekedet. gondolj bele; ha ő nagyobb lesz és elmondják hogy az anyjának nem kellett, és más nevelte fel; hogy fogja magát érezni? amíg tanulsz és anyukád családod segítőkész kérd meg őket hogy segítsenek. de miért is nem lehet abortusz?
2011. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim válasza:
100%
neeeeeeeeeee örökléetedbe bánni fogod ha örögbe adod az is meg eshet hogy nem láthatod többet .
2011. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
ja bocs elolvastam. viszont ha semmi kép nem akarod a gyereket, akkor add örökbe, mert a kisbabának is rossz ha az anyukája nem szereti és csak kényszerből neveli
2011. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, h ezt pont anyukád tanácsolta! Nem tudna esetleg ő segíteni a babázásban amíg te tanulsz? Később nagyon megbánhatod az örökbeadást! Nem akarok lelkiismertfurdalást okozni neked, de az a te babád! Szóval ez egy nagyon nehéz helyzet, megértelek. De szerintem akkorsem az örökbeadás lenne a legjobb megoldás, főleg, ha a körülmények is megfelelnének!

Most esetleg valaki besegíthetne mondjuk egy babysitter és később te is többet tudnál foglalkozni vele. Na ez még mindig jobb dolog, mint odaadni egy idegen valakinek a te kis babádat!! Anyukád hozzáállását abszolúte nem értem, h miért nem áll melletted és támogat!!!! :( Mert nyilván nem volt egy szuper időzítés ez így, de ha mégis így alakult, azért nem ártana, ha ennyiből segítene, h melletted állna...!

2011. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó módúak vagytok, akkor nem jelenthez akadályt egy dadus felvétele. Plusz anyukád is segítene. :)
2011. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
75%

Nem hittem volna hogy ennyire megoszlanak a vélemények.. :\

Szerintem sokan nem olvasták el rendesen, LEHET HOGY AZ UTOLSÓ ESÉLYE HOGY KIHORDJON EGY BABÁT!

Szerintem hogyha örökbeadod, az egész életedben bánni fogod, én srác létemre, nem tudnék élni a gondolattal, hogy az én gyerekem az én vérem , valaki másnál van, más nevelést kap, lehet hogy katolikus lesz, vagy meleg... belegondolni is rossz XD - komolyan, szerintem ne tedd!! Fogadjatok dajkát, aki vigyázna rá amég suliba vagy, esetleg néha hétvégente, hogy te is ki tudj kapcsolódni

2011. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
Anyukám 100%ban megtartaná a kisbabát, csak a jövőmre is gondol. És mivel papíron még kiskorú vagyok ám koromhoz képest érettebb vagyok, de mindenképpen én döntök a kislány sorsa fölött( mert kiderült h kislány lesz :) ) anyukám szerint így a helyes. 80%ban megtartás mellett gondolkozom, de nagyon sok bunkó és tudatlan embertől már megkaptam, hogy 17évesen szétteszem a lábam és most a családom szégyenfoltja lettem. Nem gondolom így sőt anyukámék sem, de minden bizonnyal nem mindennapi ha a szüleim 37 és 40évesen nagyszülők lesznek.
2011. okt. 22. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!