Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:

9 honapig hordod a szived alatt azt a csoppseget, akit a szerelmeddel hoztatok ossze(nemszamit, hogy veletlen) es utanna kepes lennel eldobni?

Gondolj bele szegemy ha felno, keresni fog majd teged es az apukajat, erdeklodni fog utannad, es te majd szegyenkezve mondod, hogy bocsi gyermekem, tul fiatal voltam ahhoz, hogy felneveljelek( raadasul jo korulmenyek kozott elsz) de azert megcsinalni teged eleg nagynak ereztem magam!

Nehogy mar, az a baba a tied, ez osszekothet titetek nagyon a paroddal. Anyud es a parod anyuja segithet a felneveleseben. Amugy meg 17 vagy, nemsokara 18, ha belegondolsz nemis olyan rémes, lehet egy gyerek mellett is palyat valasztani, dolgozni meg minden, ha van anyukad aki segitsen es raadasul jo korulmenyek kozott eltek.

En is 17 eves vagyok, lany es elhiszem, hogy ez neked most egy teher, mert fiatal vagy, e hidd el annyira megbannad ezt majd kesobb, ha nemtunad, hogy hol lehet agyermeked, mit csinal, beteg-e vagy sem, jol bannak-e vele vagy sem?

Ne dobd el ot, o a tied, a tietek!

2011. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:

17 évesen nem vagy olyan vészesen fiatal egy gyerekhez és, ha a szüleitek segítenek akkor nem kell megszakítanotok a tanulmányaitok. Véleményem szerint nem szabadna örökbe adnod a gyermeked mert minden adott, hogy jó élete legyen.

Azt mondjuk nem tudom a párod mennyire akarja ezt a gyereket.

2011. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:

Megvalami, az elozo vagyok.

Ha a parod megtartana, akkor?

Kislany lesz? eni is azt szeretnek majd..gondolj bele amjd 5-6 evesen szeen oltoztete elmentek vasarolni, csuda jo dolgo lesz, hidd el!!!

Manapsag nehez olyan part talalni(fiu) aki vallalja is a tettei kovetkezmenyet.

2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
14:55 a 14:50 es
2011. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
Itt már nem csak rólatok van szó, hanem a gyermekről is. Attól a pillanattól kezdve, h teherbe estél, nincs én csak ti. Tehát szerintem meg se forduljon a fejedben, h örökbe adod, minden adott, hogy jó életet tudj neki biztosítani, sokan rossz körülmények közt élnek, és még úgy sem dobják el gyermekeiket. Itt egy másik ember egész élete van a kezedben, úgy dönts, hogy neki a legjobb lehessen, márpedig szerintem csak melletted lehet helye, hiszen a te lányod. Ha véletlenül rossz családhoz kerülne, akkor te már tehetetlen leszel érte, nem lesz jogod neki segíteni.
2011. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim válasza:

Végig ugyan nem olvastam a válaszokat, de ezt szerintem ne idgenekre bízd... lehet valaki azért mondja , hogy add örökbe, mert közben már nyomozza is az elérhetőséged, mert 3-4 éve akar gyereket örökbefogadni... ha tényleg esélyes, hogy többet nem lehet gyereked, akkor gondolj bele, hogy majd te is mész az örökbefogadókhoz 5 éven keresztül keresed majd azt a csecsemőt, akit nem drogosok hoztak a világra, vagy nem súlyos betegséggel született.


Így nekem az egyetlen tanácsom az, hogy ne 20-30 ember értékitélete alapján dönts.


ÜDV, és sok sikert a döntéshez.

2011. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:

Szerintem is tartsd meg, sok boldogságot! :)

17/L

2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:

anyukád sem volt "öreg" amikor megszült téged. :)


szerintem mindenképpen tartsd meg, később tuti bánni fogod hogy örökbeadtad!

23/F

2011. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
12%
Neveld fel te a gyereket a pároddal ha már volt eszed dugatni magad . Sok sikert , és ne anyukáddal tojjál ki emiatt, mert neked jól esett , a tanulást pedig elfelejtheted ,mert a gyerekkel törődni kell !
2011. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim válasza:

Nehéz kérdés,mert azt mondod,hogy lehet,hogy nem lehet többet gyereked,de mégis örökbe adnád? Akkor ugyanúgy nem lesz gyereked.

Nézzetek utána ügyvédnél az anya önrendelkezési jogaival kapcsolatban,asszem van egy olyan törvény,amelyik kimondja,hogy komplikáció esetén( ami a betegséged)lehet igényelni az abortuszt,de ezt leletekkel mindennel alá kell támasztani,meg lehet lesz belőle tárgyalás meg minden huza-vona.Bonyolult dolog.Azt sem akarom,hogy olyan dologokon keljen 17évesen átmenned,ami rossz élményt hagyjon benned,de leírtam,hogy van egy ilyen út is.Ezt ügyvédnél sztem pontosan megtudjátok érdeklődeni,hogy hogyis vannak ezek a dolgok.A döntés a tiéd.

Remélem, úgy alakulnak a dolgaid,hogy minden szerencsés kimenetelű lesz!

Minden jót! Kitartást!

2011. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!