Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
 81/108 Becsee válasza:
Gratulálok a kislányodhoz!!!!Jól döntöttetek!!Leld benne sok örömöd!Gratulálok
2011. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, gratulálok! Szerintem helyesen döntöttél! :)

Sok boldogságot!

2011. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a szuper válaszokat nagyon aranyosak vagytok! A gratulációkért meg sok puszi nektek:)

Jól vagyunk növögetünk és fejlődünk. Már elértük a 2600grammot is:)

2011. nov. 20. 17:48
 84/108 anonim ***** válasza:
gratulálok:))
2011. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim válasza:
Szia!!Remélem jól vagytok és szépen növöget a kisasszony:D
2012. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 A kérdező kommentje:

Halihó! Sziasztok!

Nagyon rég nem voltam már az oldalon, és ideje lenne egy kis híradót tartanom. Persze csak azoknak akiket érdekel és szívesen olvasták végig a történetemet :)

Mára már 3 hónaposak vagyunk, gyönyörűen fejlődünk és elképesztően szép (viszonylag) hosszú szőke hajkoronánk még mindig ékesíti a kis kobakunkat.

Kedves olvasók, annyira tökéletesen alakul az életem, hogy el sem tudnátok hinni. Kb másfél hónapja elköltöztünk otthonról (igaz a házat ajándékba kaptuk, és a szüleimtől alig pár utcára van:) ) a barátommal együtt. Tanulok tovább, az is szuperül halad. A barátom szerzett magának egy részmunkaidős állást, igaz nem abból tartjuk el magunkat de legalább igyekszik:) Alig várom a valentin napot, egyes forrásokból hallottam, hogy lehet hogy végre gyűrű kerül az ujjamra! Hát nem szuper? Persze igazából már egy nyílt titok, hiszen szoktunk ezzel viccelni. Végre egy boldog család leszünk. Amúgy elkezdtem tablettát szedni, nem bízok már más fogamzásgátló eszközben sem, igaz beteg vagyok (a méhem) és nem valószínű, hogy lehetne még egy babám de fő a biztonság! :) Amint tudok írok még, és aki olvassa annak köszönöm, hogy olvassa és esetleg beletudja magát élni, aki meg nem éli bele magát az legalább megismeri a történetem!

Vigyázzatok magatokra! Puszi: Egy 3hónapos kislány és a 17éves anyukája! :)

2012. febr. 9. 20:42
 87/108 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, örülök, hogy így döntöttél, remélem olyan jól alakul majd az egész életed, mint most. :) Majd írj valentinnap után is. :)
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:

hú de orulok, hogy írtál!!

végigkovettem az egész torténetedet...igazán kitartó vagy és talpraesett!! én is 17 éves vagyok, de oszinten irigyellek a kitartásodért!!!

majd írj valentin nap után is, es ha lehetséges szivesen elfogadnák priviben egy képet veled és a tundéri kislányoddal!! Puszi és sok sikert!:)

2012. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:

De szuper!!! Annyira vártam már, hogy írj :)

Gratulálok és sok boldogságot továbbra is!! Azért néha írj, olyan jó a történetedet hallgatni :)

2012. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Nagyon örülök, hogy még vannak akiket érdekel a sztorim:) Mostanában elég sok a szabadidőm, a kislányom egy tündér és halk és szeret aludni is, szóval tudok írni sűrűbben is. Nagyon hiányzik már egy nagy nagy séta. Imádok sétálni, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy kimenjek a szabadba. És persze a picit is féltem. Tegnap voltunk védőnéninél, minden jól halad. Bár odafele úton volt egy balesetem, mivel csak én és a kicsi mentünk, beraktam hátra a babaülésbe. Félúton voltunk amikor piros lámpát kaptunk és szép lassan megálltunk. Ám a mögöttem közlekedő bmw nem tett így és belénk jött hátulról. A babának semmi baja nem lett hálistennek sem nekem. A kocsim azért nem néz ki valami fényesen de az átlagnál jobban bírta a gyűrődést, mivel én is 3betűs autót vezetek. :) Na mindegy a lényeg hogy jól vagyunk. Na és persze így hogy L-baba nagyon jó kislány több időm is van magamra, végre úgy nézek ki mint egy jólfésült tini! Holnap jön a fodrászom, és ezzel megadjuk az utolsó löketet a külsőmnek.

Fényképet sajnos nem szeretnék küldeni, nehogy kitudódjon személyem kiléte, ami részemről nem lenne baj, mert büszke vagyok minden tettemre, csak a családom lehet nem nézné jó szemmel, hogy ezt az elég kínos témát idegenekkel beszéltem ki magamból! De megigérhetem, hogy sokat fogok írni!

Sok egészséget Nektek! Puzsi! :)

2012. febr. 12. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!