Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
szerintem is tartsd meg anyagiak rendben, anyudék segítenek. mikor töltöd a 18-at?
2011. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen tartsd meg ŐT!!Plíííz!:)

16:03-as: Béna vagy!:)))))))))))

2011. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
Tartsd meg! Csak ennyit mondok. Nagyon megbánnád, ha örökbe adnád :(( Hát még a gyereknek milyen rossz lenne, ismerek örökbefogadottat, ő is nem rég tudta meg, és nagyon depressziós lett azóta, pedig a nevelőszülei nagyon korrekt, rendes emberek...
2011. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=nh-z4COwP9o&feature=player_em..

Ezt még úgy adaléknak nézd meg! Ha már oly korán szexuális kapcsolatot létesítettél - ami nem is csoda manapság a fiatalok körében, hisz mindenhonnan a szexualitás folyik - akkor vállald a felelősséget. Kérjétek meg a szülőket - a fiú szüleit is - , hogy segítsenek, amíg befejezitek az iskolát. De nektek is többet kell vállalni, ne használjátok ki a szülők jóindulatát sem, mert a ti gyereketek, neked kell majd szoptatni, éjjel kelni... De pár év múlva nem fog gyötörni a bűntudat...

A pletykákat, rosszindulatú megjegyzéseket el kell viselni, szüleiteknek is, hisz ez azzal jár... De gondolj csak bele, mit beszélnének, ha a gyerekről lemondanál. Igy meg megmutathatod, hogy nemcsak a szexhez vagy "felnőtt". A gyermek egy áldás, soha sem szabad lemondani róla!!!!!

Kitartás, az Úr áldjon Benneteket!

2011. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, pontosabban a véleményeket! :) Egy kivételével nagyon meggyőző kommenteket kaptam, egész jó arány:)

Tegnap összehívtuk a családot, az enyémet és a barátomét is. Úgy döntöttünk, hogy felneveljük a kisbabát és rengeteg szeretettel és törődéssel fogjuk elhalmozni őt! Még egyszer köszönök minden építő jellegű hozzászólást, sokat segítettetek! Nagy puszi nektek!

18at jövő év májusában töltöm :)

2011. okt. 25. 16:22
 46/108 anonim ***** válasza:

már sokan írtak ,ezért én nem szólok hozzá (amúgy én is a megtartást javaslom, az okokat elmondták), csak egy kommentet fűznék hozzá:


észrevettted, hogy amikor a kisbabáról írsz, meg a megtartásról, mindig :) smileyt raksz? önkéntelenül is "örülsz" neki. Sztem akárhogy is döntesz, a szülés után nem lesz kérdés hogy hogyan dönts.

Sok sikert! :)

2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
23:39-es vagyok. Köszönöm...hogy így döntöttél.:))Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!:)
2011. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos ma kórházba kerültem, mert fájásaim voltak amik nem múltak el. A dokim azt mondta h majdnem elindult a szülés, ami igy 29hetesen nem a lejobb:/ Kaptam valami gyógyszert infúzión keresztül ami helyrerakta a dolgokat. Sajnos veszélyeztetett terhes lettem. Úgy tűnik a betegség miatt nem tudom végig hordani a babát, mert kicsi neki a hely, de minél tovább megpróbálom bent tartani a kis hercegnőmet. Puszi nektek

2011. okt. 26. 18:20
 49/108 anonim ***** válasza:
Vigyázz magatokra!!!! <3 Most ez a legfontosabb!!!! Puszi. :)
2011. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
Izgulok értetek!:))Vigyázzatok magatokra!
2011. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!