Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 A kérdező kommentje:
(a hideg miatt, nem megyek ki a szabadba, ezt elfelejtettem írni! majd ha nem lesz minusz ezer fok kimozgom magam :))
2012. febr. 12. 17:36
 92/108 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdésed, de nagyon örülök hogy megtartottad. Édesanyám 18 éves volt amikor engem szült és most én vok 18. Nagyon szeretem őt. Fiatal és jól megértjük egymást. (Nem egy besavanyodott dinoszaurusz:D) Nehéz lesz tudom, mert anyu is megjárta a "hadak útját", de azt mondta h élete legjobb döntése volt megtartani. Gondolj bele h amikor ő 17 lesz akkor te 34. Hidd el egy fiatal szülőnél nincsen jobb:D
2012. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
En is most találtam ezt a kérdésedet, gratulálok, nagyon helyesen döntöttetek. Nagyon szép fejlõdést a babának és jó égészséget!
2012. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
Kislány, a nehezebb utat válaszd ;) Nem mindig a könnyebb út a jobb.
2012. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:

A helyedben én is megtartottam volna(főleg hogy lány arról álmodozok :D) Én legszívesebben már most lennék anyuka, bár nekünk nem annyira jók az anyagi körülményeink, nem nélkülözünk, de azért csak a leghasznosabbakra költünk. Örülök, hogy jól mennek a dolgaitok, meg hogy a baba is egészséges

Sok sikert a továbbiakban (is) :)

2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
26%

Képzeld el h bemész anglia legjobb vidámparkjába és a bejárattól öt méterre felülsz egy körhintára és amikor leszálltál, onnantól kezdve egész hátralévő életedben csak arra az egyre ülhetsz fel és a többi tök állat játék felé még csak el sem sétálhatsz! Na ilyen egy gyerek 17 évesen. Viszont ha örökbe adod akkor azt később meg fogod bánni! Milyen lesz az már amikor azt mondod majd a gyerekeidnek h valahol van egy testvérük akit lepasszoltál?!


Elcsesztétek de nagyon! A gyerek viszont nem tehet semmiről sem! A bulizós b@szós-kardozós nagy életnek egy időre teljesen vége! Bár talán anyád besegíthet a gyereknevelésben és addig lehetsz magántanuló is.


Ha az anyagiak oké, akkor szerintem ne add örökbe mert az visszavonhatatlan!


Lehet h a párod el fog majd idővel hagyni, és korán is fogsz őszülni, de ezt az utat választottad amikor a körülményeket így hoztad össze. :)


27F

2012. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:

te utolsó.... ne izéljél már....tokre rendben van az élete...elolvastad te legalább végig?? rendben vannak, lehet ma megkérik a kezét, és igen, lehet, hogy korai, de nem rossz az a gyonyoru baba az o eletukbe, hanem egy kincs, ami igazán osszetartja oket.....amugy meg szerintem sok nehézségen átmentek már és ahogy olvastam jól haladnak, és ez a fontos, úgyhogy ne bizonytalanitsad már el, mert jó úton halad!!!

Amugy meg a korhintától csak hányni lehet, egy gyerek minden nap boldogabbá és boldogabbá tesz!!!

2012. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
Na milyen volta Valentin nap? Írj. :)
2012. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
Szia :))!Csak most találtam rá a kérdésedre,de olyan jó volt végig olvasni :)).Igazi happy and :)))!!! Jó egészséget és sok boldogságot kivánok nektek!!!! :))) (Egy 7 éves kislány anykája)
2012. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves érdeklődők!

Nos jött a valentin nap...és most már nem csak anyukaként írok nektek, hanem mint egy boldog menyasszony! Nagyon jó volt, nem is tudom hol kezdjem. :)

Úgy indult, hogy felkeltem a barátom iskolába ment, babáztam takarítottam mint egy rendes háziasszony. Bali sulija után hazajött és kaptam egy hatalmas nagy virágcsokrot. Estére L babát átvittük anyukámékhoz, hogy vigyázzanak rá amíg elmegyünk vacsizni. Mint később kiderült nem csak a citadellára megyünk (amiről én tudtam) hanem a Sofitel hotelbe mentünk, vacsiztunk és utána felmentünk a lakosztályra amit kivett egy éjszakára nekünk:) Hoztak fel nekünk egy iszonyatosan finom menüt, és pezsgőt is. Nem tudom voltatok-e már ott, de valami gyönyörű a pezsgőfürdőből rálátni a Dunára a fél városra :) Vacsi után koccintottunk és jött a PILLANAT! :) Letérdelt és megkérte a kezemet :) Életem egyik legszebb pillanata volt, még mindig kiráz a hideg ha visszagondolok rá :) Az este további része is csodálatos volt. Másnap amikor L babáért mentünk mindenki kíváncsi volt a gyűrűmre. Nagyon szép nagy "kavics" van rajta és úgy csillog mint a gyémánt ;) Mindenkinek ha lehetne kívánnám, hogy legyen egy ilyen tökéletes napja mint nekem. Az esküvőt nyáron tartjuk, még nem tudjuk, hogy hol. Hétfőn megyünk az esküvőszervezőhöz. Arról is majd beszámolok nektek. Egy biztos, hogy valami gyönyörű szigeten szeretnék nászutazni, persze Bali kikötése a Las Vegasi legénybúcsú:) Féltem is emiatt, de megérdemli a drágám. Na mennem kell L baba felkelt, amint tudok írok nektek. Millió puszi:)

2012. febr. 25. 21:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!