Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nincs is kérdés, ugye?

- Anyagi helyzet rendben.

- Pár rendben.

- Nagyszülők segítenek


Nekem most is van olyan tanítványom, akinek nincs egyéves a gyermeke és visszaült az iskolapadba. Meg lehet azt oldani, pedig náluk azért még az anyagiak is okoznak olykor fejtörést.

2011. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sok válasz érkezett már, de én mégis írok neked. Szerintem ne add örökbe a kisbabádat, hiszen te írtad: lehet, hogy utolsó esélyes. Most 'odaadod valaki másnak', később pedig nem lehet saját gyermeked... nagyon megbánnád, hidd el nekem. Ha nem lennének jó körülményeitek, még szorgalmaznám is, hogy ne te neveld fel, de így szerintem neked kéne. Édesanyádék biztosan segítenek majd neked. Remélem jól döntesz, és sok boldogságot kívánok nektek. :)
2011. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim válasza:
100%
Ne törődj azzal,hogy mások mit gondolnak.Senki sem törhet a másik felett pálcát.Ha a párod és a szüleid is támogatnak,szerintem ne add örökbe a kisbabát.Igen a jövődre is kell gondolni,de ha később 25-30 évesen meg lesz mindened de amire igazán vágynál az már nem lesz melletted,a gyereked,ha örökbe adod.
2011. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. okt. 22. 17:08
 25/108 anonim ***** válasza:
100%
szia! most még te is furcsállod, 17 éves vagy. 3 év múlva 20 leszel, nemsokára 18 az az felnőtt. nagyon sok nő 19-20 évesen már szül. és fogsz kapni munkát, tanulj szorgalmasan. tartsd meg a babát, el telik 5 év, már 5 éves lesz nagyon fogod szeretni! :)
2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
100%

Figyu Jányom.


Ha minden okés otthon,van zseton,anyudék korrektek,AKKOR?

Nem mondj le róla szerintem,mert ha megszülted és meglátod

SOHA nem fogod elfelejteni!! Visszakérni meg már nem lehet majd! Csúsztass a suliban vagy mit tudom én,oldjátok meg!

F@szán összekovácsolja majd az amúgy is korrekt családot.

Sok boldogságot!


Még valami: Ha örökbe adod megbánhatod,ha megtartod nem bánod...

2011. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
0%
én örökbeadnám 20
2011. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
Nem tudom ismered-e a Várandós tinik és a Tinimamik című műsort, amelyek az MTV-n szoktak menni. Ha nem ismered, az mtv.co.hu oldalon a műsorok menüpont alatt kikered, akkor végignézheted az epizódokat. Ezekben tinik terhességét és a szülés után az életükben bekövetkezett változásokat mutatják be. a Tinimamikban a gyerekkel töltött első évet mutatják meg. Szerintem érdekes műsor, talán segíthet a döntésedben is. Van benne olyan lány is, aki örökbe adja a babáját. Majd írd meg, hogy döntöttél! Tudod már, hogy kisfiú vagy kislány?
2011. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:

Ha lehet ez az utolsó esélyed a babára,akkor a helyedben megtartanám...

Lehet,hogy mikor babát szeretnél,de örökbeadtad,akkor bánni fogod.. :S

Persze a tanulás is fontos,mivel,ha nem tanulsz akkor munkád se lesz..Persze,ha jó a család akkor anyuci meg apuci eltart,de az nem túl jó megoldás...

Fogamzásgátlót meg minek? Terhesség alatt nem lehetsz még egyszer terhes... NE használd!!!!

Döntsétek el a pároddal. :)

2011. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a tini mamikat meg a várandós tiniket is, minden részét láttam :) Nehéz döntés. Amúgy kislány lesz:)



A fogamzásgátlót már nem használom, úgy írtam, hogy amikor teherbe estem az volt a 4.ik hónap amíg használtam. Természetesen már nem használom:)

2011. okt. 23. 13:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!