Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
 61/108 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. nov. 9. 12:55
 62/108 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok magatokra! <3
2011. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kislányhoz és jó egészséget! :)
2011. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Vigyázzatok magatokra!! :)) sok puszi


(olyan jó így végigkövetni az eseményeket :D )

majd írj, hogyha van valami újság.

te hogy vagy amúgy? hogy élted meg a szülést? és milyen érzés anyukának lenni? :))

2011. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hála istennek már mind a ketten jól vagyunk és itthon :)

A szülés egész kellemes volt, rosszabbra számítottam de ugye nem kellett sokat szenvednem a baba megszülésével mivel picike volt még. Na meg persze lehet hogy a sok fájdalomcsillapító is közrejátszott benne!

Anyának lenni szuper! Imádom, de nagyon fárasztó is:) Jár hozzánk sokszor a dokinéni, hogy figyeljük hogy fejlődünk és minden jól halad eddig.

Anyukám is sokat segít és a barátom is ideköltözött, hogy megkönnyítse a dolgaimat. Felváltva gondozzuk a picit egyik éjszaka az enyém a másik az övé..persze a nappalokat vállalom mivel én még nem mentem vissza a suliba.

Írok még de most lefekszem kicsit amíg csend van :)

Sziasztok!

2011. nov. 14. 19:32
 66/108 anonim ***** válasza:
hogy hívják a kislányodat?:)
2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 A kérdező kommentje:
Lilinek:)
2011. nov. 14. 19:39
 68/108 anonim ***** válasza:
Gratulálok, örülök, hogy megtartottad. :)
2011. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam Én Jányom hogy egy életre beleszeretsz!

Jaj Én úgy örülök így látatlanban is! GRATULÁLOK!


34f (3gyerek:)

2011. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy fogod-e még olvasni a hozzászólásokat, de akkor is szeretnék nektek gratulálni a babához :)) Hidd el, nagyon helyesen és jól döntöttél, amikor a baba megtartása mellett döntöttél. Szinte üdítő volt végigolvasni a válaszaidat a véleményekre, mert végig érzem rajtad, hogy csak testben vagy 17 éves, fejben sokkal de sokkal bölcsebb és okosabb vagy a korodhoz képest. Ritka manapság az ilyen érett felfogás fiatal korban:) Aki meg beszél rólad, azzal ne foglalkozz. Minden csoda 3 napig tart, tudom, h kellemetlen, de te csak mostantól a babával (meg persze a pároddal) foglalkozz, ő értük bírd ki, még ha nehéz is, a gyereknevelést, a tanulást, a munkát egyszerre. Mi is nagyon várnánk a babánkat a párommal, de nekünk tényleg nem lehetne még, mert nem éppen rendezett anyagiak közé érkezne (legalábbis az én részemről). Őszintén örülök, hogy jól vagytok, nagyon nagyon vigyázzatok a kislányra! :) puszi 20/L
2011. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!