Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17évesen 6 hónapos terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 6 hónapos terhes vagyok, problémám adódott. Örökbeadás?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és terhes lettem. A párommal aki 19éves 2éve járunk. Kétszarvú méhem van szóval komplikált számomra a terhesség. E miatt nem mentem abortuszra, mivel megeshet, hogy ez az utolsó esélyem baba kihordásában. Azonban tanuló vagyok, a párom is tanul, nagyon jó körülmények között élő családokban élünk tehát az anyagiak nem jelentenek problémát, de a tanulmányainkat mindenképpen hátráltatná egy kisbaba. Anyukám szóba hozta az örökbeadást mint alternatív megoldást. Remélem nem kapok támadó válaszokat, bár azokra is fel vagyok készülve. 4.ik hónapja használtam a NUVARING nevű (havi 1x-i fogamzásgátló gyűrű)fogamzásgátlót. Rengeteget segítene egy-két kivülálló vélemény. Előre is köszönöm.
2011. okt. 22. 15:17
 71/108 anonim ***** válasza:
38%

Örökbe adni?Idióta az aki ilyet javasol!!!

a tanulmányaidat folytathatod levelőz vagy estin is vagy csak halasztasz egykét évet!

Ha már eljutottatok odáig hogy megcsináltátok akkor viseljétek is gondját a gyereknek!!!Oldjátok meg hogy szerető családja legyen!!!

Írtad hogy az anyagi dolog nem téma!Akkor ne is izgulj semmi más miatt sem mert a legtöbb pár csak anyagi dolgok miatt nem vállalnak gyereket!

2011. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért nem olvasol, mielőtt ilyeneket írsz. A picilány már megszületett, és megtartják.
2011. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:

Jó ok...

Most már Én is gratulálok!

Üdv!

2011. nov. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
Erre lehet majd nemsokká kapunk választ! :)
2011. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 szamo77db ***** válasza:
35%

Egész életedben bánni fogod, ha lemondasz a gyerekről!

Tudod, az én életem úgy alakult, hogy sajnos nincs gyer-

mekem! S mikor egy babakocsiban egy kismama eltolja mellettem a kocsiban békésen alvó babáját, a sírás fojto-

gatja a torkomat! A csodába azzal a tanulással! A gyerek

szent és ő az első! Nincs még egy olyan szent dolog a

világon, mint egy gyerek! Az életed értelme lesz ő, s bol-

dog leszel vele nagyon! Én nem találtam olyan lányt, aki-

vel bele mertem volna vágni egy ilyen hatalmas dologba!

De neked már ott van a szíved alatt! Oda ne add, nincs senki és semmi fontosabb nála! Majd meglátod, hogy ez a

helyes döntés! Ne add a gyermeked senkinek! Hallgass rám!

Ha odaadod, egy életen át bánni fogod!

2011. nov. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 szamo77db ***** válasza:
Szolgálati közlemény: bőgök!
2011. nov. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a 8 oldalnyi kommentet lehet hogy már volt amit írni fogok.


Nos szerintem, ha az anyagi körülmények megfelelőek, ezenkívül lehet nem lehet többet babád, illetve a pároddal 2 éve vagytok együtt szerintem tartsd meg, ijesztőnek tűnhet, de, gyerek + suli még nem haladja meg egy 17 képességeit, ráadásul gondolom szereted a párodat, és ő is téged, különben nem lenne veled a 6 hónapban.

2011. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kislányodhoz, és, hogy meg tudtad hozni ezt a döntést! Bevallom, kicsit megijedtem, mikor írtad, hogy milyen picikén született, de nagyon örülök, hogy már mindketten jól vagytok! Jó látni, hogy a családod is melletted áll, és a párod is ilyen rendes ember. Kitartást és sok örömet kívánok az anyaságban! : ) 19/L

19/L

2011. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
azért olyat ne mondjunk, h " csodába azzal a tanulással! ", mert azért, mégiscsak az az első.. és ha nem tanul, nem lesz munkája, végzettsége, akkor miből fogja eltartani a gyereket? nem csak megcsinalni, meg megtartani kell azt, hanem fel is kell nevelni.
2011. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:
Értéstek már meg, hogy nem lesz örökbe adva a pici. olvassatok, mielőtt írtok! (Ez azoknak szólt, akik nekirontanak hogy ne adja örökbe)
2011. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!