Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
 161/184 anonim ***** válasza:
10%

Való igaz... de nem is érint annyira a téma. "Átlagnak", egyszerűnek nem tartom magamat, és lebecsmérlő is lenne. Lehet egy nagyképű szarnak tartotok, de nem tehetek róla ha a "bonyolult" nők vonzanak :D Szerencsére engem kevés direkt megalázás, elutasítás ért a nőktől...(inkább érzelmi) - de nem "csajozásos". Bele se merek gondolni milyen amikor már tizedjére utasít el a lány, és viszolyogva tőled mint egy leprástól.


Próbálok lelket verni a sorstársakba, akiknek nehezen megy a dolog és a szopólétre rossz oldalán vannak...Lehet kompenzálni, nagyon is...csak qrvasok meló. Csupán ennyi.

2015. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/184 anonim ***** válasza:
5%

"Oké,lehet,hogy van egy kis elvárásunk nekünk is,de azért ti válogatósabban vagytok,az is biztos."


Remélem, élsz még! Most szakadt le a plafon! :D:D:D

2015. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/184 anonim ***** válasza:
53%
Mert,mi a bajod,utolsó??
2015. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/184 anonim ***** válasza:
5%
Csak annyi, hogy ez volt az egyik legnagyobb hazugság itt az oldalon.
2015. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/184 anonim ***** válasza:
:D ahaa..ja. Szerinted
2015. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/184 anonim ***** válasza:
14%

Az hogy kamu...ha linkelnéd a barátod fotóját, kiderülne, nemhogy átlagos, hanem nagyon is rendben van a pasi. Különben nem járnál vele. Amúgy meg kedves hogy így leszólod :D "Egyszerű, átlagoska de én így szeretem" :D


Ilyet soha nem mond egy nő sem a barátjáról.

2015. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/184 anonim ***** válasza:
4%

"Basszus,a pasik mindent megtehetnek,mindent megkaptok,prostihoz is járhattok,ha éppen úgy tartja kedvetek.


Nekünk meg kell szenvedni egy normális fiúért."


Igen, nyilván óriási élvezet elmenni egy nőhöz, aki csak súlyos ezresekért hajlandó együtt lenni valakivel; miközben másnak meg ingyen van.


A normális fiúk meg ott vannak az orrotok előtt, annyi a dolgotok, hogy nem külditek el őket a halál f...-ára, hanem férfiként kezelitek. Bármilyen hihetetlen is, de ők is emberek.

2015. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/184 anonim ***** válasza:
14%

Az sem feltétlen jó hidd el... Persze esélyt adhatnak, de lehet sokkal rosszabbul jön ki a dologból érzelmileg a srác, ha már beleélte magát és 2-3 hét után kukázza a lány "nincs meg a kémia" címszóval. A fájó igazság az, hogy mindenkinek a "kasztjában" kellene válogatni. Átlagos srác, átlagos/átlag alatti lányt és így tovább. Csak az evolúció kicsit mást diktál, főleg ebben a divatlapok által agymosott világban. Elég csak ránézni a korabeli festményekre, a kövér 100 kilós kasztnival vonzották be a pasikat. A mai napbarnított bőrű fürdőruhamodelleket gebe szar parasztlányokként zavarnák ki a földre krumplitszedni :D


Egy megoldás van: Jó pasivá és farkassá kell válni :D Ahogy azt a 132-esben leírtam. Ez a lehetőség minden férfi előtt nyitva áll. Legyen az alacsony, kövér, vézna, félénk stb...

2015. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/184 anonim ***** válasza:

Az leszólás,hogy ha leírom,hogy egy normális srác? Az én szememben ő az élet,aki bearanyozza a minden napjaim.


De más szemével nem írhatom le ugyanezt.Gondolkozz már.


Pont azt szeretem benne,hogy nem tökéletes,mármint,abból a szempontból jó,hogy nem beképzelt,nem egy kigyúrt pasi,akiért bomlanak a lányok.

Akkor mindig úgy érezném,hgy nem lehetek neki elég jó,félnék,hogy elveszik tőlem.

Ez van,nekem nem olyan hű de nagy egóm van,mint neked.



Utolsó válaszolónak pedig annyi,hogy nem tehetsz te sem,de én sem,hogy a srácok java csak így le lett pattintva. Én tudom,hogy durván sosem utasítottam vissza senkit,szóval tiszta a lelkiismeretem.

És most ne yrd azt,hogy én is visszautasítottam pasikat,mert csak azért volt,mert már foglalt vagyok.

2015. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/184 anonim ***** válasza:
0%
59 %, ez a kasztdolog közel sem olyan pontosan behatárolható. Láttam már elég eltérő párokat.
2015. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!