Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
 171/184 anonim ***** válasza:
14%

Azt írod, hogy elég ha valaki egyszerű, átlag pasi csak legyen kedves - mint a te barátod. ez az egy icipici elvárásotok van"... Okk. Ez baromira nem egyenlő a "normális nem kigyúrt sráccal, kiért nem bomlanak egyből a csajok"


Hát nemtudom, ha lehet ezt sose mondd neki. Ennél jobban nem töri össze semmi egy férfi önbizalmát. Még ha nem is tartod "jó pasinak"... inkább mondogasd neki.

Én kisírnám magamat a világból, hogyha a barátnőm azt mondaná "Átlagoska vagy, egyszerű is, de ne aggódj kedves vagy és ezért járok veled"...


Én ha szeretem a barátnőmet, akkor nekem a legjobb csaj a világon Ő, nemám egyszerű meg átlagoska. Függetlenül attól milyen valójában.


#170: Igen ebben egyetértek. A lényeg éppen ezaz, úgy is tudsz kasztot ugrani, hogy nem vagy Jhonny Depp. Csak valamivel kompenzálni kell. Jó dolgokkal is lehet, nem csak pénzzel. (bár az is egy megoldás). Mit gondolsz a rágcsáló képű ismerősömmel miért jár az évfolyam egyik legjobb csaja az egyetemen, aki 1 fejjel magasabb nála kb?

Valamit csak tud :D Kasztot ugrott a srác, méghozzá farkasugrással.

2015. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/184 anonim ***** válasza:
14%

...és ami a legfontosabb ELHISZI, hogy neki ilyen nőknél is van esélye. Elhiszi, hogy őbelé bele lehet szeretni, még ha egy kis agresszív görcs szerintem :D Addig dumálta a csajt, amíg egyszer kézenfogva jöttek be. Ő elhitte. Kb mi nem hittük el amit látunk :D

Pár éve volt, azóta járnak.

2015. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/184 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy meg pénz.pénz.pénz :D Ennyi a titok. Bárkit meg lehet venni :D


Lamborghini pranks I.

https://www.youtube.com/watch?v=3vZ8GjY177Y


Lamborghini pranks II.

https://www.youtube.com/watch?v=ORfz0ku0ixM

2015. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/184 anonim ***** válasza:
50%

Jólvan..látom,hogy még mindig nem fogtad fel,amit írtam..Igaz is,biztosan nincs mivel. Ennyire értetlen te sem lehetsz.


Én is átlagos vagyok,igen neki szép,de tudjuk jól mindketten,hogy vannak tőlem százszor szebb lányok is.

Én ezt el is fogadom,mert tudom és ő is,hogy csak én kellek neki,ő meg csak nekem.

Számomra nem normális,hanem nagyon is jó és szép srác,ha nem tetszene,nem vonzódnék hozzá,akkor nem lennék vele már 3 éve.


Mit nem lehet felfogni ezen,amit leírtam.. O.o

2015. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/184 anonim ***** válasza:
17%

"Számomra nem normális,hanem nagyon is jó és szép srác,ha nem tetszene,nem vonzódnék hozzá,akkor nem lennék vele már 3 éve"


"Mi nők,csak egy kedves,aranyos,édes fiút szeretnénk magunk mellett tudni. Olyan nagy kérés ez?!

Nekünk meg kell szenvedni egy normális fiúért.

Én nem kérek semmit,csak szeressen valaki tiszta szívből.."


Hagyjuk tényleg :D Vicces látni ahogy saját magad cáfolod. Kb ezerkétszáz-harmincnégy átlagos, kedves, romantikus, édes férfi ismerősöm várja, hogy végre ne utasítsák vissza. Mintha csak ilyen elvárások lennének :D OMG.

2015. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/184 anonim ***** válasza:

Jólvan.

Akkor cseszd meg!

Nagyon idegesítő vagy.

Nem saját magamat cáfolom,hanem körülbelül azt írtam le,amire a legtöbb nő vágyik.

2015. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/184 anonim ***** válasza:
9%

"körülbelül azt írtam le,amire a legtöbb nő vágyik."


A rosszfiú, aki csak az én kedvemért jófiú. De nem túlságosan, mert még kiszeretnék belőle! :)

2015. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/184 anonim ***** válasza:
5%
De egyébként megmondhatná valaki, hogy mi a különbség aközött, ha valaki kocsiért, javakért van együtt valakivel és a hivatásos dolgozók között! Szerintem semmi különbség nincs, csak az árfolyam! Még azt sem mondanám, hogy csak személyre szóló, mert az ilyen csajoknak jellemzője az is, hogy felszedik a pénzes fickót, emellett meg dugatják magukat egy izmos, kemény "tehetségű" szexistennel.
2015. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/184 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem is. Ez így van... Egyre megy a kettő.

Amúgy nem is maga a pénz vonzza a nőket, azok már csak az igazán gold diggerek. A pénz keltette aura és önbizalom inkább.


Testvérem erre a jó példa. Most már konvergál 1M-hez a havi fizetése mérnökként, ami azért itthon nagy szó. Eleinte amikor még kezdő volt negyed ennyivel sem, csúnyácska, kövérkés, hisztérikus női voltak. Ráadásul át is verték, mert egy tutyimutyi fazkalap volt :D Ahogy jött fel fizuban egyre jobb körülményeket tudott megteremteni, utazások, kocsi, kéró, (de azért nem szállt még el, csak egészségesen! Ez fontos) ezzel együtt nőtt az önbizalma is, és egyre jobb női lettek. Az utolsó 3-at bármikor elfogadnám pedig 30 felettiek.

Végül most úgy néz ki megtalálta az igazi wife-materialt. Már össze is házasodtak.


Valahogy így kell ezt. Pedig külsőre nem változott, csak a sörhas nőtt :D

2015. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/184 anonim ***** válasza:
49%

32 évvel ezelőtt megmondta valaki, miről is van szó. Ugyan csak film, de sok igazság van a mondandójában.


https://www.youtube.com/watch?v=EBcflBBGKhE

2015. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!