Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha Ellen (Elliot) Page transzn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ellen (Elliot) Page transznemű és ezentúl férfiként fog élni, akkor a leszbikus Emma Portner hogyan fog leszbikusként egy "férfival" élni?

Figyelt kérdés
Elméletileg a transz "férfi" teljes értékű férfi. És nemváltó műtéte is lesz, vagyis szerszáma lesz. Tehát ha egy leszbikus nő együtt lesz egy férfiidentitású és férfias külsejű, farokkal rendelkező személlyel akkor ezentúl hogy lehet leszbikus?Vagyis eddig sem volt az?

2020. dec. 2. 06:15
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
34%

Most tudom, ízekre fognak szabdalni az itt kommentelők, de meg merem kockáztatni, hogy az “én aztán együtt nem lennék egy transz férfival” hozzászólók nagy része évekig nagyon jól elvolt a férfiakkal, bár sok esetben rásegített a társadalmi nyomás, ez biztos, de úgy érzem, hogy most is az beszél belőlük leginkább. Eleve a kérdés is provokatív, tipikusan lenyomja az ember torkán, hogyha valaki leszbikus, akkor egyszerűen ilyennek vagy olyannak kell lennie.

Nem mondom, hogy én összejönnék transz férfival (mondjuk én cisszel sem voltam soha életemben és nem is tervezek ilyesmit), csak vicces látni, hogy a társadalmi nyomás mindegyik szemszögből bekukucskál. Érdekes olvasni az indulatokat és ahogy egymást győzködi mindenki.

2020. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
76%
Én próbálkoztam korábban pasikkal (igen, társadalmi nyomás) de az hogy jól elvoltam velük, az túlzás. Konkrétan rettenetes volt, de nem gyűlölöm őket, se a transz, se a cisz férfiakat, de nem érdekelnek, romantikus és szexuális értelemben, ellentétben a nőkkel. Sajnálom.
2020. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
69%

Semmi gond nincs ezzel, nyilván megint más, ha valaki már túl van a felismerés fázisán és rájött, hogy neki tényleg nem kellenek férfiak. Azt viszont nagyon erős túlzásnak érzem, hogy itt rendesen levezetitek, hogy együtt vagytok valakivel, aki egyszer csak előhozakodik ezzel a gondolattal és nektek onnantól hopp, hirtelen nem hogy nem lesz vonzó, de szinte már taszító is. Mármint szerintem a vonzalom nem így működik....

az egy dolog, hogy előbb-utóbb nem fog tovább működni, de csak azért, mert valaki nem dobja abban a pillanatban a transz férfit, amikor az férfi nevet kap, nem hiszem, hogy ne lenne leszbikus.

2020. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
34%
Az igen, hogy megsértődött minden önérzetes leszbikus, aki valaha volt már férfival:DDDDDD bocsánat, hogy ily' mértékben felkavartam bárki lelkivilágát, de pont ilyen mértékű lepontozásra számoltam.
2020. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
77%

“pillanatban a transz férfit, amikor az férfi nevet kap, nem hiszem, hogy ne lenne leszbikus”


Nem a névváltoztatásról van szó, ez ennél sokkal nagyobb kérdés. Bevallja a női párod hogy pasi szeretne lenni, te meg a nőket szereted. Minek maradnátok együtt? És ez nem egy leszbikus dolog, mert egy meleg pasi, hetero pasi, hetero nő is ugyanezt tenné.

2020. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
41%

Senki nem mondta, hogy ez örökké fog tartani, vagy hogy örökké kell tartania egyáltalán. Csak nem kéne előadni magatokat, holott férfival is (így vagy úgy) kihúztátok egy ideig.

Nagyon lesarkosított példa, de a szülők is így hivatkoznak a gyerekre, mikor hirtelen nem szeretik többet, mert meleg/transz stb "lett", hogy "más ember vagy, mint akit megismertem". Az ember nem változik meg egyik pillanatról a másikra... el fog telni egy kis idő, mire kialakul, hogy ez nem működik.

Vagy nekem fogalmam sincs ti milyen érzéketlen módon működtök, de ez így nonszensz.

2020. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
78%

De gyerekek, itt valaki nagyon fordítva ül a lovon.


Senkit nem èrdekel, hogy Ellen vagy Elliot. De onnantól, hogy a nöi mellböl mütèti heg, a csiklóból pedig pènisz lesz (a hormonok hatàsàra ilyen kis “pèniszke” kb, làttam erröl videót), onnantól fogva egyszerüen nem nedvesedik rà a bugyim, na... most mit kell màr ezt ennyire túlmagyaràzni. Aki a puncit szereti, az nem lesz együtt olyannal, akinek pènisze van. Ennyi.

2020. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
55%
És minek kéne tovább rabolni úgy egymás idejét? :)
2020. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
41%

Jól van:D majd kíváncsi vagyok, ha véletlen ilyen helyzetbe keveredtek, melyikőtök fog a másodperc tört része alatt búcsút inteni az addig szeretett párotoknak:DDDD

Nyilván, hogy tönkre fog menni a dolog, ez olyan világos, mint a nap.... de itt valami brutál módon előadja magát mindegyikőtök és ez a gáz.


Na de nincs nekem kedvem erről veszekedni, mindenki úgy játssza az érzelmileg és szexuálisan tökéletes kiegyensúlyozottat (társadalmi nyomásra), ahogy csak akarja:)

2020. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy befejezném a kapcsolatomat vele, nem jelentené azt hogy nem szeretném tovább. Ezt senki nem mondta, ne forgasd ki légyszi a szavainkat. Ez nem érzéketlenség. Segítenék mindenben amiben tudok, de hogy együtt maradjunk, annak se értelme nem lenne, és segítség se lenne.

“ Csak nem kéne előadni magatokat, holott férfival is (így vagy úgy) kihúztátok egy ideig.”

Ez kicsit erős állítás úgy, hogy egy anonim oldalon vagyunk, és semmit nem tudsz azokról akik ide írnak. Egy leszbikus jó esetben nem igen volt pasikkal, de ha igen, és most leszbikusnak mondja magát akkor az nyilván azért van, mert ami a múltban történt megtörtént, de rájött hogy a lányok fele hajlik, így nyilván nem szeretne visszamenni a pasikhoz. Senki nem adja elő magát, csak leírta amit gondol. Én sem értek egyet az összes válasszal, de elfogadom mások véleményét. Hülyeség lenne másokra ráerőltetni az enyémet.

2020. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!