Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha Ellen (Elliot) Page transzn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ellen (Elliot) Page transznemű és ezentúl férfiként fog élni, akkor a leszbikus Emma Portner hogyan fog leszbikusként egy "férfival" élni?

Figyelt kérdés
Elméletileg a transz "férfi" teljes értékű férfi. És nemváltó műtéte is lesz, vagyis szerszáma lesz. Tehát ha egy leszbikus nő együtt lesz egy férfiidentitású és férfias külsejű, farokkal rendelkező személlyel akkor ezentúl hogy lehet leszbikus?Vagyis eddig sem volt az?

2020. dec. 2. 06:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
44%
Jól van emberek:)
2020. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Néhányan el vannak tévedve, mondjuk nem is értem mit akarnak kihozni ezek a névmásosak meg névváltoztatók. Ha egy kicsit tájékozódnátok mielőtt okoskodtok tudnátok, hogy NEM a névváltoztatást jelentette be a posztjában. Elliot Page néven jelentette be, hogy transznemű ÉS NEMVÁLTÓMŰTÉTET tervez.


Na, sikerült megérteni? A névnek meg a névmásnak semmi köze a semmihez. Amerikában amúgy sincs köttötten férfi vagy női név.


Lásd.Taylor Swift és Taylor Lautner. Ugyanaz a nevük de Swift egy cinsznemű, nőies nő vagyis simán lennének/vannak vele heteró férfiak, és attól még heterók. Taylor Lautner meg egy cinsznemű, viszonylag férfias férfi és simán vannak vele heteró nők és leszrják a nevét. Kim Khardasian 2.neve Noel. Ami itthon tipikus férfinév. Ő mégis cinsznemű, nőies heteró nő West pedig továbbra is heteró férfi, nem kell biszexnek lennie hogy vele legyen.


Vágjátok? Nem a név meg a névmás számít, hanem a biológiai nem és a külső. És heteró nőt nem fog találni Ellen/Elliot, mert a heteró nők igazi férfit akarnak. Lásd.Conchita Wursthoz se vonzódott egy heteró férfi se, hiába nőies megjelenésű volt,ahogy Jennerhez sem vonzónak heteró férfiak.


Ezekben a Netflixes szemét sorozatokban meleg és transznemű karaktereket alakítani pedig...maradjunk annyiban hogy nem sok köze van az igazi színészethez. Ez csak szánalmas bohóckodás és éhbér az olyan szerepkhez képest mint az Eredet vagy a Juno . Ilyeneket pedig fix hogy nem fog kapni soha többé . Vagyis a színészi karrierjének vége , olyan mintha a Brodway után vásári mutatványos lennél és lufikat hajtogatnál darabját 250HUF-ért😁😃

2020. dec. 3. 23:28
 43/46 anonim ***** válasza:
85%
Emma Portner azt mondta magáról, hogy fluid, ami ugyebár azt jelenti, hogy nővel is, pasival is tudna lenni, tehát elvileg nem kéne, hogy gondot okozzon neki, hogy az eddigi felesége mostantól a férje lesz. Ha mégis gond lesz ez számára, akkor nyilván elválnak majd.
2020. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
92%

Én hetero vagyok, ha a párom nemet váltana biztos, hogy fájó szívvel de búcsút vennénk egymástól . Ne haragudjatok , de olyanokat írnak itt emberek, hogy a vonzalom nem erről szól .. de igen is erről szól, egy leszbikus nő ugyanúgy nem fog vonzódni egy férfihez, mint egy hetero a saját neméhez . Ha szerintetek ez csak egy címke és nem kell vele foglalkozni, azzal azt állítjátok , hogy nem léteznek sem homoszexuális sem heteroszexuális emberek. Nincs baj azzal sem, akinek ez "nem nagy dolog" , az viszont biszexuális vagy pánszexuális a most használatos nevén .

A leszbikus akit felizgat egy férfi az egy paradoxon, nem létező jelenség ..

2020. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Frissítés:


Már beadták a válást🤣

2021. jan. 28. 19:08
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom el is válltak már :/ Szóval ilyen szempontból nagyon egyszetű lezárni a kérdést, más szempontból meg lehet filózni rajta, ezer és ezer szempont szerint, de véleményem szerint felesleges, mert annyi "megoldás" lehet erre az esetre, amit lehet, hogy még ők se tudnak biztosan. Szerintem az a lényeg, hogy tudj igazodni a saját érzelmeidhez, megtaláld a saját utadat úgy, hogy másoknak nem ártasz vele. Tudom hogy ömlengős blablablának hangzik, de szerintem nem minden esetben kell ezt túlfokozni.
2021. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!