Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars, csak szerintem...

Star Wars, csak szerintem rossz döntések?

Figyelt kérdés

Sziasztok , kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek is rossz döntés volt a film készítőitől

-ketté törik Anakin kardja

-Rey túlerősre lett megalkotva, talán már Anakint is meghaladja

-Kylo Ren lesz a fő gonosz a következő star wars részben, vagy szerintetek lesz egy új,illetve visszatért sith szereplő?



2018. jún. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne folytatnák, amíg dől a pénz? A TCW-t is mindenki utálja, mégis megért 6 évadot. Ez miért lenne más? A Rebelsben szerinted miért voltak TCW szereplők? Kylo talán kevésbé súlytalan főgonosznak?
2018. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda? Ki utálja a TCW-t? :D A rebelsnél fényévekkel jobb de szerintem amúgy is egy korrekt sorozat lett bár az utolsó 2 évadot nem láttam.
2018. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a sorozatra gondolunk?
2018. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

A TWC-t ki utálta?! Emlékszem, amikor kicsi voltam (akkor még én nem voltam Star Wars fan), mindig ment a fiúk közt, hogy ki milyen párbajt látott, és ki látta a legutolsó épp kiadott részt.

Volt aki utálta?! (*0*)

2018. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

a lázadókat utálja mindenki nem ok nélkül.

ugyanolyan infantilis és lebutított a cw-hez képest,mint az új részek az előzmény trilógiához képest.

2018. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
49%

Először is én is szeretem a TLJ-t, a Solo-ra meg azért nem ültem be mert 9óra után nincs vetítés, nekem meg az munkaidő ilyenkor. Szó sincs bojkottról, csak rossz volt az időzítés. Nem bánom, hogy a filmet nem kizárólag a fanoknak csinálják, akkor is ugyanennyien hisztiznének.


Anakin fénykardja kit érdekel? Szerintem nem akkora veszteség, mint ha totálkárosra törnék a Milleneum Falcont, azon jobban ki lennék akadva. Különben is, lehet, hogy majd Rey megjavítja, ő bármire képes.


Igen, Rey szerintem is túl erős, túl okos, túl ügyes, már a 7. részben is zavart, de nem haragszom még érte, csak kíváncsian várom rá a magyarázatot.

" Mi az, hogy egy Jedi 5 perc edzéssel meg 2 perc pofázással erősebb lesz mint egy 20 éve edző embert?"

Ez totál jogos, de én még remélem, hogy valami észbontóval kimagyarázzák, ami eszembe nem jutna. Luke is kicsit ilyen volt, igaz, nem is ő győzte le a főgonoszt a végén, szóval ez azért felmenti a Mary Sue-ság alól. Rey-t még semmi nem menti, de nem akarom túl hamar megítélni.


Felesleges, felszínes karakterek az eredeti SW-ban is voltak, ezeket helyén kéne kezelni.


Kylo Renre nem tudok gonoszként tekinteni. Olyan mint, Piton a Harry Potter-ben, elvileg gonosz, de túl sok energiát öltek abba, hogy kételkedjünk ebben. Most akkor a végére kiderüljön, hogy igen tényleg nagyon gonosz? Túl egyszerű.


Különben meg miért is kell főgonosz egy filmbe? Attól még lehet fordulatos és izgalmas, hogy nincs egy ügyeletes szemétláda. Snoke is egy felszínes karakter, a papucsának komolyabb háttérsztorija van, mint neki. Hux legalább tényleg egy szemét, akit senki nem sajnálna.

2018. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

"Szó sincs bojkottról"


Hagy ábrándítsalak ki van, az hogy ez mennyivel vágta vissza a film bevételeit már vita tárgyát képezheti, de a Star Wars körüli megosztottság, a rajongók elfordulása a az Utolsó Jedik után írtam korábban a minden kis információmorzsára ugrottak ezrek és elemezték össze-vissza, meg gyártották a teóriákat ez mind-mind ingyen marketing volt. Ez a Solonál nem működött, mert a pofon, amit a Csillagok háborúja kapott akkora volt, hogy még mindig ott tart az univerzum, hogy föl kéne vakarni valahogy a földről.

Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a fél évvel a kijövetele után is még megy a szájtépés, ha valaki fölhozza az Utolsó Jediket, ezen a filmen megy az öldöklő vita, ami miatt senki sem foglalkozik a Soloval. Ez a folytatás trilógia már kuka, ennek a második résznek kellett volna megmagyaráznia, felépíteni a Star Wars folytatását, megválaszolni az Ébredő erőben feltett kérdéseket, és általában egy jó filmnek lennie, és ezek közül egyik sem sikerült. A probléma gyökere a rendezőváltogatás, ha figyelitek az információmorzsákat, azokból egyértelmű, hogy Abrams teljesen más sorsot szánt Snokenak, és Rey szülei, múltja is úgy lettek fölépítve, aminek lett volna jelentősége, ezek a dolgok mentek a szemétbe, hogy nézzük amint négy űrhajót lő hat másik, megalázzák Luke karakterét, aztán meg is fejelik azzal, hogy értelmetlenül kinyírják, és még behoztak egy bőrgatyás félmeztelen Kylo Rent is, hátha nem lenne már így is a porban a film. De én ezt hagyom, ahogy írtam ez a film sajnos ilyen lett, sajnos a teljes folytatás trilógiát kinyírták vele, lehet ez lesz utólag visszatekintve a Star Wars Batman és Robinja. Ez persze nem feltétlen rossz, hiszen nyolc évvel később jött Nolan és mind tudjuk milyen jól sült el a dolog, mikor már mindenki csak szánakozott denevérruhás fickón. Most itt is ez kell, egy tökös rendező, aki a Johnson-i rombolás után talpra állítja a Csillagok Háborúját.


Itt valaki említette a TCW-t, hogy mindenki utálja, ki az a mindenki? Eleve a Disney már ott kihúzta gyufát sokaknál, hogy azonnal elkaszálták öt évad után a sorozatot, pedig elvileg még három évadnyi volt tervben, aztán azt hiszem az Amazon rendelésére még befejeztek egy csonka 6. évadot.

2018. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Hogy ketté törik Anakin fénykardja, ez miért olyan lényeges? Az új trilógia idejére gyakorlatilag csak egy ereklye, semmivel sem lesz kevesebb a film, ha nincs benne.


Rey karakterével kapcsolatban még megvárnám a harmadik részt. Hiszen egy trilógiáról beszélünk!

Ha mondjuk nem kapunk semmilyen érdemi magyarázatot vele kapcsolatban, az tényleg gáz lenne, de egy történetnek csupán a kétharmadát ismerve ítélkezni... Ezzel legfeljebb önmagát teszi nevetségessé az ember.


Kylo meg eddig is a főgonosz volt, nyilván az utolsó epizódban is az marad.

2018. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
24%

Hiába áltatjátok magatokat...


Nem a bojkott miatt teljesített ilyen rosszul a Solo. Sok minden közrejátszott.

A forgatási gondok, a rendezőcsere szkeptikusságot okozott. Han Solo, illetve maga a film témája, nem olyan érdekes. A főszál eseményeihez semmit nem tesz hozzá a film. Sokat elmond, hogy a Disney munkájával maximálisan elégedett rajongók sem igazán várták a filmet. Jól tudom, mert gyakran mozgok ilyen közegben. Plusz még emellett van egy Infinity War és egy Deadpool is a mozikban, amelyek szintén nézőket szívnak el. És megemlíthetjük azt is, hogy a Memorial Day hétvégéjén nyitott a film, ami lehető legrosszabb premierdátum a naptári évben... Ezek a fő okok, nem az, hogy a sokmillió rajongóhoz képest elenyésző számú rinyagép bojkottál.


De oersze áltathatjátok magatokat, meg verhetitek a melletek, hogy "megmutattátok a Disneynek", meg hasonlók, aztán majd nehogy pofára essetek hogy minden igyekezetek ellenére az ep9 simán hozni fog egy 1,5 milliárd dollárnyi bevételt :D

2018. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
72%

Jól van, pontozzatok csak le :)

[link]

2018. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!