Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars, csak szerintem...

Star Wars, csak szerintem rossz döntések?

Figyelt kérdés

Sziasztok , kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek is rossz döntés volt a film készítőitől

-ketté törik Anakin kardja

-Rey túlerősre lett megalkotva, talán már Anakint is meghaladja

-Kylo Ren lesz a fő gonosz a következő star wars részben, vagy szerintetek lesz egy új,illetve visszatért sith szereplő?



2018. jún. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
18%

"Jól van, pontozzatok csak le"

Hagyd rájuk! A sértődött fanboyoknál, akik azt hiszik körülöttük forog a világ, nehéz ostobább embert elképzelni.

Szegényeknek annyi öröm jutott hogy itt habzó szájjal kiélhetik maguk, meg pontozhatnak lefelé, ha már felfogni nem képesek hogy nem mindenkinek az ő véleményük az etalon... Mi többiek ettől még ugyanúgy élvezhetjük majd a 9. részt is! :)

2018. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
29%

" Abrams teljesen más sorsot szánt Snokenak, és Rey szülei, múltja is úgy lettek fölépítve, aminek lett volna jelentősége"

Én értem a problémádat, de számomra ezek kevésbé fontos mellékszálak. Nekem Rey, és Snoke nem ér annyit, mint Kylo Ren, aki kapcsolódik az eredeti trilógiához valamiféle rokon szállal. Snoke tök jó ígéretes karakternek tűnt, de amolyan jött-ment, így túl is léptem rajta, Rey meg szimplán nem érdekel. Ha kiderül, hogy Kenobi, akkor érdekesebb? Talán. ("But not to me") Akkor sem kéne zéró tréninggel ennyit tudnia.


"megalázzák Luke karakterét"

Miért is? Mit aláznának meg benne? Fiatalon is hozott elhamarkodott döntéseket. Várható volt, hogy előbb-utóbb elbukik emiatt. Az, hogy a halála fölösleges volt-e, még csak most fog kiderülni, szóval kár földhöz verni magunkat miatta.


A félmeztelen Kylo Ren, a Supermanként röpködő Leia, és a Porgok nekem egy kategória, nem tudnak se elrontani, se feljavítani egy filmet. Ha nektek ez ennyit számít akkor sajnállak titeket, amiért nem tudtok olyan lazán beülni egy filmre, mint én. Pedig én az hittem baj van velem, és túlkomplikálom a filmeket...

2018. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
Privátban nem lenne egyszerűbb, áá :D
2018. jún. 6. 21:24
 34/56 anonim ***** válasza:
36%

De igen, csak azt hittem más is kíváncsi a véleményeinkre. Engem nagyon szórakoztat másé, akkor is ha nem értek tejesen egyet.

Bocsi, hogy belerondítottam a véleményemmel a kérdésedbe!

2018. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
39%
Kalap sz@r az egész, a Star Wars véget ért a Jedi Visszatér című filmmel. Ennyi.
2018. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Már én is válaszoltam, de én is élvezem a vitát, pedig csak külső szemlélődő vagyok. (mármint a válaszom nem a vita válaszok közt van)

Szerintem jobb így! :)

2018. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Amugy, csak szerintem volt túl disney-s amikor az utolsó jedik elején Rey odaadja Lukenak a kardot, ő pedig eldobja?
2018. jún. 8. 23:00
 38/56 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne disneys? Az nem poénnak lett szánva, hanem meghökkentésnek. Elég komoly súlya van annak, hogy a legendának hitt karakter eldobja az ereklyének számító kardot.
2018. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Az nem volt Didney-s. A random állatmentés, illetve maga Rose... na az Disneys!
2018. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

Abban a helyzetben azzal lehetett a leggyorsabban elmenekülniük.


Amúgy rettentően nevetséges, amit műveltek...


"Jézusom, megmentettek pár allatot... Máris el kellene égetni máglyán az egész filmet"

2018. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!