Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars, csak szerintem...

Star Wars, csak szerintem rossz döntések?

Figyelt kérdés

Sziasztok , kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek is rossz döntés volt a film készítőitől

-ketté törik Anakin kardja

-Rey túlerősre lett megalkotva, talán már Anakint is meghaladja

-Kylo Ren lesz a fő gonosz a következő star wars részben, vagy szerintetek lesz egy új,illetve visszatért sith szereplő?



2018. jún. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
67%

Már nem azért de mi a rák köze van ennek az erőltetett állatvédő üzenetnek (semmi célja nem volt csak a reklám) egy STAR WARS filmben? :D


Ráadásul ki a franc mondta hogy a TLJ amiatt az egy jelenet miatt hulladék? :D Csak cseppje egy hatalmas, mély tengernek

Már 10-en vázoltak fel körülbelül 74 különböző okot, hogy miért gyenge és miért NEM SW a TLJ, úgylátom hogy már az érvelésből is teljesen kifogytál és ha már érvelni nem tudsz marad a számodra agyatlan megsértett fanboyok kiröhögése


Szánalom

2018. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
17%

"Már 10-en vázoltak fel körülbelül 74 különböző okot, hogy miért gyenge és miért NEM SW a TLJ"

Javítás, 10-en kb 74 dologba kötöttek bele. Indokot senki nem tudott egyet sem írni, ami miatt ne lenne épp ugyanolyan Star Wars film, mint a többi.

2018. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
2018. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
17%
És mind a 74 okot megcáfoltuk. Merthogy a korábbi SW filmekben is láttunk már ilyeneket. Tehát a TLJ nemhogy nem SW film, hanem nagyon is az, ízig-vérig.
2018. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
0%
És a jó öreg tárgyi tévedésekkel teli (ezáltal hiteltelen) RetroShock kritika is előkerült...
2018. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes kritika, remekül foglalja össze azt amit mi itt leírtunk :)
2018. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
24%

"Tökéletes kritika, remekül foglalja össze azt amit mi itt leírtunk"

Ellemben azt még mindig nem tudjuk, eme kritikának mely része és milyen indokkal húzná ki a Last jedit a Star Wars filmek listájáról. Erre tudnál végre választ adni?

2018. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon az egész előzménytrilógiát kivehetjük a Star Wars-ból. Az, hogy ti páran szeretitek az egy dolog, de én meg nem (nem vagyok egyedül)! Most akkor az már nem Star Wars? Sosem állítottam ilyesmit, bár nem fogom megnézni többé, az tény.
2018. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy ti páran utáljátok, az egy dolog. Én meg nem (és azt gondolom, mi vagyunk többen).
2018. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
81%

Nézd kedves 60%-os legalább az a nyilvánvaló tényt ne akard már letagadni, hogy az Utolsó Jediknek igen komoly utálótábora van. Nem "pár ember" az, hanem rengeteg. Csak nem akarod tudomásul venni. Te egy olyan álomvilágban élsz, amiben ez a film jó, pedig elég lenyűgöző, hogy hány tekintetben bukik meg, alapból egy rossz film, inkonzisztens a saját előzményével, nem tiszteli a világot, amiben játszódik, és ami botrányos, hogy láthatóan nem tudtak írni a filmnek egy forgatókönyvet, Rian Johnson azt mondta, hogy én szépen tönkreteszem Luke karakterét, a többi szereplőt meg beteszem egy teljesen érdektelen és értelmetlen űrbeli hajszába, csak szerepeljenek, és csapó elkezdtek forgatni.

Eleve ha Holdo admirális megmondja a tervét Poenak, akkor a film majdnem felét ki lehet vágni, mert akkor nem történik semmi, mindenki tudja, hogy elérik azt a bolygót, sőt Poe barátunk nem szervez több magánakciót, és...és bocs, akkor nincs film.

Ez egy olyan fokú igénytelenség a készítők részéről, ami nem mondom, hogy példa nélküli, de B-kategóriás filmek szoktak így "konfliktust" teremteni. Tudod miben jobb a Solo mint az utolsók? Legalább értem, hogy mit akarnak a szereplők, és ez már hatalmas előrelépés. A te általad utált Retroschock kritikában KennyTheOne azért hörög egy sort azon, hogy erre mindenki rábólintott, mert tényleg komolyan nem volt a Disneynél egy forgatókönyvíró, aki azt mondja, hogy "Gyerekek, ez így nagyon béna lesz, gondoljuk át újra" mert úgy néz ki, ha volt is, elhallgattatták. Ez a fajta igénytelenség se zavar?

2018. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!