Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/199 anonim ***** válasza:
94%
Szóval ha lesz egy lány, akiért megdobban a szíved, akkor azt fogod mondani magadnak, hogy még ráér párt találni. Nem tudom mi miatt alakult ki benned ez a nézet, de szerintem valamilyen sérelem okozhatta. Sokan estek már pofára, mert úgy gondolták ráérnek. 25. életév már egy elég késői kor, ahhoz hogy elkezd ezt az egész "csajozást". Abban a korban ugyanis, mint már leírtam korábban, a tapasztalt fiúkat keresik a lányok.
2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/199 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 16 éves vagyok, 1 éve vagyok együtt a barátommal. Kitűnő tanuló vagyok, az voltam mindig is. A barát nem azt jelenti, hogy akkor én bulizni járok vele minden egyes nap, és vele töltöm az egész életemet. Van időm a tanulásra, a családra, a barátaimra, és mellette a páromra is. Persze, sok időt töltök vele, de attól még tudom, hogy mi a "kötelességem", szakítok időt a tanulásra.

Semmi gond nincs azzal, ha ez valakit nem érdekel, még korainak érzi, nem ég érett egy párkapcsolathoz, de ne akard, hogy mindenki úgy és azt csinálja, amit te akarsz.

2020. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/199 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, csak nem értem, miért jó ezzel az egész fiatal korát elcs*szni valakinek. Nem, nem voltam szerelmes és szerintem ez helyes is így. Nem ítélem el azokat akik voltak, csak nem értem az értelmét. Én például nem is merek odamenni egy lányhoz, mert tudom, hogy éretlen vagyok hozzá és mindenki az valójában, csak maximum nem tudja magáról. Hülyeség túl fiatalon erre pazarolni az időt, az elsődleges ilyenkor, a tanulás, a másodlagosak a szülők és harmadlagos minden más, az ilyenekre meg még van idő.
2020. okt. 11. 19:50
 34/199 anonim ***** válasza:
100%
Miért hajtogatod ennyire a tanulást és a szülőket? Nincsenek barátaid?
2020. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/199 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kommentektől függetlenül egész jól megmutatja mi történhet, ha ez a szakasz kimarad...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2020. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/199 anonim ***** válasza:
93%
Te lehet éretlen vagy más meg lehet nem az. Az értekrendek valakinek máshogy vannak és szerintem nem azért nem mersz odamenni lányhoz, mert éretlennek találod magad...
2020. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/199 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, hogy nem akarod, hogy mindenki így gondolja, de csak azt hajtogatod, hogy az a helyes amit/ahogy te csinálod
2020. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/199 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te azt látod jónak amit te gondolsz. De senki nem csesz el semmilyen gyerekkort ezzel. Most nem a szexről beszélünk. Csak a kapcsolatok kialakításáról, másokhoz alkalmazkodásról. Abban a korban egy kapcsolat nem csak arra tanít meg, hogyan kell csókolózni. Te még 16 évesen ennyit látsz belőle, de nagyon nem csak ennyi az egész. Ettől még valaki tanulhat jól, engem sem befolyásolt a jól tanulásban. Ja és ettől még nem tojtam arra amit anyám mondott vagy kért, ha már ennyire a szülőkre hallgatást hajtogatod. Viszont az akkori kapcsolataim nyilván nem alakultak jól, mert tapasztalatot kellett szereznem és olyan hibák jöttek felszínre amiket aztán megtanultam kezelni és tanulni belőle, így nem fogom ismét elkövetni és nem most lassan 26 évesen kell megtanulnom ezeket a dolgokat. Majd, ha 10 év múlva te is ennyi leszel és totál tapasztalatlan leszel majd nèzd vissza a kérdésed és rájössz hol volt a hiba. Nyilván sok máson is függ a dolog, de lényeges akkor is.
2020. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/199 A kérdező kommentje:
Abszolút nem lényeges, senkinek nem volt még rossz élete attól, hogy nem volt barátnője/barátja fiatalon, viszont attól, már igen hogy nem tanult eleget és ez az elsődleges. A barátok bőven elegendőek ennyi idős korban. Nekem is csak azok vannak, barátnőm soha nem is volt és most nem is akarok, mert minek, ilyen fiatalon. Teljesen felesleges ennyi idősen. Csókolózni pedig nem lényeges ennyi idősen. Értelmetlen.
2020. okt. 11. 20:18
 40/199 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy elhanyagolják a tanulást.
2020. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!