Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék magán tanár?...

Toth Imre 93 kérdése:

Hogyan lehetnék magán tanár? 22 éves vagyok és elég folyékonyan beszélek angolul.

Figyelt kérdés
Két hónapit voltam kint Londonban kitchen porterként.Viszont annyira nem tetszett ez a munka és haza jöttem, de nem igazán vesznek fel sehová és imádok nyelveket tanulni hiszen könnyen ment régen a német is a többiekhez képest.Az angolt meg 2015 óta tanulom, általában amerikai Youtube csatornákat nézek, kritikákat, horror sztorikat stb. és a filmeket is angolul nézem, csak kell hozzá angol felirat, mert azt nem olyan könnyen értem meg.De a szókincsem elég bő.Most off book munkákat végzek viszont és egy boltieladó szakmám van.Tehát ha valaki tud tanácsot adni a kezdéshez az nagyon jól jönne.

2019. aug. 7. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
78%
Ja és a rotikusságnak semmi köze nincs a tárgyalt témához, csak mondom :) Rettentő sekélyes vagy. Tudod a tipikus esete vagy annak, amikor egy buta ember hall valamit - kontextus és megértés nélkül - és azzal akar felvágni. Mondanám, hogy kinősz belőle, de 21 évesen már sajnos nem hiszem. Nem baj, kellenek a lúzerek a világnak ;) Te sosem leszel angoltanár.
2019. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
Rólad Bill Murray idézete jutott eszembe ami így szól "It's hard to win an argument with a smart person but it's damn near impossible to win an argument with a stupid person".Te vagy az a stupid person ebben a mondatban LOL.A constant szóval is szépen orra buktál te szerencsétlen.
2019. aug. 7. 20:02
 33/86 A kérdező kommentje:

"A és a rotikusságnak semmi köze nincs a tárgyalt témához, csak mondom :) Rettentő sekélyes vagy. Tudod a tipikus esete vagy annak, amikor egy buta ember hall valamit - kontextus és megértés nélkül - és azzal akar felvágni"

Hát már elmagyaráztam hogy mit jelent akkor hogy nem lehet hozzáértésem hozzá?

2019. aug. 7. 20:08
 34/86 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha valaki tud tanácsot adni a kezdéshez az nagyon jól jönne.


Tessék, hogy a érdésedre is válaszoljak. Kezdésnek jó lesz egy tanárképzés, éjfélig még jelentkezhetsz.

[link]

2019. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb vegyed a faradtsagot


Vedd és fáradságot. :D

2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
100%

Anyám erre azt mondaná: én ebben nem vagyok komponens.

És pont olyan viszonyban van az idegen szavakkal, mint a kérdező az angol nyelvvel.

2019. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehetnél magántanár? Úgy, hogy olyat tanítasz, amire van kereslet. A mai fiatalok fele szerintem rendelkezik ilyen szintű nyelvtudással. Például ha kémiát, bioszt, stb. szeretnél tanítani, akkor lenne értelme ilyeneken gondolkodni, de az angolnál szerintem bőven ki van már elégítve a kereslet.
2019. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
82%

"Hát már elmagyaráztam hogy mit jelent akkor hogy nem lehet hozzáértésem hozzá?"


Attól még, hogy el tudom neked magyarázni egy nyomottvizes nukleáris reaktor működését alapszinten, nem leszek atomfizikus :)

2019. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ismeretlen!

A tanítás egy szakma. Bármit szeretnél tanítani, türelem és empátia nélkül nem fog sikerülni. Egy jó tanár nem sértegeti a másik embert még akkor sem, ha megbántották.

Az angolodat én nem bírálom, de a nyelv szerkezetének ismerete fontos a továbbadni tudáshoz. Legelőször neked legyen papírod a tudásodról, azt javaslom. Nyelvvizsga vagy/és egyetemi végzettség nélkül nem lehet módszeresen oktatni idegen nyelvet.

Persze megpróbálhatod, de mindenképp lásd be, hogy neked is fejlődnöd kell. Egyelőre ennyit, és szívesen adok még ötleteket, ha nem bántódsz meg. Hiszen ezért tetted fel a kérdést :) .

2019. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
76%

Hogyan lehetnél magántanár?


Magán tanár akar lenni, em magántanár. MEgihlette az Anyámon a tanárom :D

2019. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!