Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék magán tanár?...

Toth Imre 93 kérdése:

Hogyan lehetnék magán tanár? 22 éves vagyok és elég folyékonyan beszélek angolul.

Figyelt kérdés
Két hónapit voltam kint Londonban kitchen porterként.Viszont annyira nem tetszett ez a munka és haza jöttem, de nem igazán vesznek fel sehová és imádok nyelveket tanulni hiszen könnyen ment régen a német is a többiekhez képest.Az angolt meg 2015 óta tanulom, általában amerikai Youtube csatornákat nézek, kritikákat, horror sztorikat stb. és a filmeket is angolul nézem, csak kell hozzá angol felirat, mert azt nem olyan könnyen értem meg.De a szókincsem elég bő.Most off book munkákat végzek viszont és egy boltieladó szakmám van.Tehát ha valaki tud tanácsot adni a kezdéshez az nagyon jól jönne.

2019. aug. 7. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%

Chr betűt mondanak


Betűt nem mondunk. A betűt írunk. A hangot meg ejtjük. Alapvető fogalmak annak, aki nyelvet szeretne tanítani.

2019. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem a Reddirol tanulok, hanem azt a példát hoztam fel hogyha nincs kereslet egy adott témára akkor nem fognak arról írni és ha kiejtesrol van szó akkor arról nem érdemes hazudni hisz nem érdekel senkit egy kamu kiejtesrol szóló poszt.Mar mondtam hogy tanárokat is lehet találni a YOUTIBE-on nem a és nem említettem hogy a Redditen is.Ezen tanárok natív angol beszélők.Megnezhetsz egy videot például az English with Lucy c csatornán ő elég jól elmagyarazza a datumokkal kapcsolatos tudnivalókat például.Es amúgy hogyha azt mondom hogy "c" betűvel mondok Xy dolgot az a magyar nyelvtani szerint helyes."Te hogyan mondod hogy Hard r betűvel vagy a nelkul" ez egy helyes mondat BTW
2019. aug. 10. 12:23
 73/86 anonim ***** válasza:
88%
BETŰT NEM MONDUNK, HANEM ÍRUNK, TE GYÖKÉR!
2019. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Amilyen kontextusba én használtam úgy helyes volt.De úgy látszik rage quit lett belőle annélkül hogy effektiven meg tudott volna hazudtolni.
2019. aug. 10. 12:51
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy volt helyes. Buta vagy, nagyon. Hiába játszod az eszed, menj vissza mosogatni.
2019. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
78%
Negyedjére bizonyítod, hogy egy tanulatlan, buta senki vagy. Mit szeretnél még?
2019. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
82%

kontextusbaN, aNélkül, stb.

Magyart tanulj, ne angolt taníts.

2019. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
63%

Imike!


Ismételten. Felesleges dolgokra szállsz vissza és vitázol.


Kaptál egy nagyon egyszerű kérést. Egy nyelvtanárnak alap dolgot.

Az 57-es válasz második része.


Ugyanaz a mondat, ugyanazok az az ige, főnév, helyszín, tartalom. Csak a preposition más.


Magyarázd el (Magyarul!) a különbséget a kettő közt, illetve hogy miért az a-t használjuk a helyzetben és miért a b-t használjuk b helyzetben!


A legalapabb amit el kell tudni magyarázni egy angol tanárnak!

Két hasonló preposition, ugyanabban a példamondatban.


K. N.

2019. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:

Jó értem.Nekem a nyelvtant kellene tudjam elmagyarázni nem a különböző dialektusokat.De itt már rég nem arról volt szó hogy tanár legyek, hiszen a hozzászólók többsége kétségbe vonta hogy milyen tudásom van bizonyos akcentusokról

Nekem másféle érdeklődésem van az angol nyelv iránt.Engem jobban érdekelnek a kiejtések.Amit be is bizonyítottam, hiszen kiszúrtam Gordon Ramsay akcentusát például.Az olyan személyeket meg már felidegesítettem azzal hogy nem tudnak belekötni az állításaimba.Így olyan kicsinyes hozzászólásokat írtak ami az intelligenciájukat tükrözi.

2019. aug. 10. 15:03
 80/86 anonim ***** válasza:
76%
Egy agnoltanár tudása az akcentusokról senkit nem érdekel, nem része a szükséges tananyagnak...
2019. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!