Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék magán tanár?...

Toth Imre 93 kérdése:

Hogyan lehetnék magán tanár? 22 éves vagyok és elég folyékonyan beszélek angolul.

Figyelt kérdés
Két hónapit voltam kint Londonban kitchen porterként.Viszont annyira nem tetszett ez a munka és haza jöttem, de nem igazán vesznek fel sehová és imádok nyelveket tanulni hiszen könnyen ment régen a német is a többiekhez képest.Az angolt meg 2015 óta tanulom, általában amerikai Youtube csatornákat nézek, kritikákat, horror sztorikat stb. és a filmeket is angolul nézem, csak kell hozzá angol felirat, mert azt nem olyan könnyen értem meg.De a szókincsem elég bő.Most off book munkákat végzek viszont és egy boltieladó szakmám van.Tehát ha valaki tud tanácsot adni a kezdéshez az nagyon jól jönne.

2019. aug. 7. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
25%

Nos akkor megvan a válasz a kérdésedre.


"Hogyan lehetnék magán tanár?"

TE sehogy!


Az első amit el kell tudni fogadni egy tanárnak:

"NEM azt tanítasz, amit akarsz, hanem amit KELL!"


Az ügyfél meglátja a hirdetést, felkeres, elmész a gyerekhez, ahol megnézitek hogy a tananyag melyik részével van baja (azért hoztam a preposition példát, mert azzal van a legtöbb magyar diáknak nehézsége) és te azt tanítod meg neki!

NEM te döntöd el, hogy mit tanítasz az adott tárgyból!

AZT tanítod, amit a másik kér hogy taníts neki!


K. N.

2019. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy tanulatlan vagyok, annak elmondom hogy van szakmám.Aki meg azt hogy mennyek vissza mosogatni attól még megkerdeznem hogy hova?Ahol dolgoztam ott én is ugyanugy és főztem, sütöttem pizzát, salátákat készítettem vagy esetleg a barba cocktailokat.Attol a Kitchenporterkent vették fel még az nem az jelenti, hogy mondjuk nem kellett pincerkedni esetleg, ha valaki hiányzott.Ennyi mocskos, rosszakaro, ostoba "emberrel" meg mem futottam össze, tisztelet a kivételnek.Tudatlannak hív az a személy aki belese tud kötni a szövegbe amit angolul írtam mert a Google fordítóval nem tud egyes szavakat leforditani, direkt azért is írtam sokszor olyanokat.Es igen nem lennék jó angoltanár, mivel én alapból nem tudok annyit az angol nyelvtanrol mint egy angoltanar.En nyelvtani magyarázat nélkül tanultam meg azon a szinten ahol tartok.Es nem mondom azt se hogy perfekt mondatokat írtam, de a 70% aki kritizál az meg sem közelíti a tudásomat csak azért írogat "mert mások azt mondták".Aki pedig az iskolával jön azzal közlöm hogy elég sok olyan ember van aki lediplomazott és nagyobb bunkó mint akinek csak egy szakmája van vagy el se megy dolgozni, mert ő nem vállal fizikai munkát.
2019. aug. 10. 19:42
 83/86 anonim ***** válasza:
100%
Neked a magyarodat is fordítani kell. Mennyek... Aha. Menj.
2019. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb ha torokgyulladásom lesz elmegyek az orvoshoz és mikor megkér, hogy "Mondja ki, hogy Á" majd közlöm, hogy azt csak letudom írni LMAO
2019. aug. 10. 19:53
 85/86 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, már kábé negyedjére hivatkozol arra, hogy a kib***ott telefonod a hibás. Nem, nem a telefonoddal van a baj, hanem veled; nem tudsz magyarul sem, hogy akarsz te bármit is tanítani? Főleg ilyen hozzáállással? Te vagy az a tipikus fos, akinek a fejét minden normálisabb gondolkodású ember beleverdesné a járda sarkába :)


Csak gyűlnek a válaszok és mindegyikből egyre jobban lejön, hogy NEM tudsz jól angolul és hogy NEM vagy alkalmas tanárnak... úgy embernek is éppen hogy elférsz.

2019. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
100%

"Es igen nem lennék jó angoltanár, mivel én alapból nem tudok annyit az angol nyelvtanrol mint egy angoltanar."


Az első és a második válasz is az volt, hogy nem elég az angolod. Most 90 komment után végre te is beláttad. Azt hiszem, az is igazolva van ezáltal, hogy a felfogásod is rémesen lassú. Azt már csak grátisz teszem hozzá, hogy a modorod is tenyérbemászó.


Nagyon jó, hogy van szakmád, és sütöttél már pizzát, jár a buksisimi. Ennél többet ez ebben a kontextusban nem fog érni, hiszen az angoltanárságról szólt a kérdés, nem a pizzaszószról.

2019. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!