Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a Forever-es arcok...

Ezek a Forever-es arcok komoly pénzügyi diplomával rendelkeznek, hogy ilyen sokra vitték? Mi kell ahhoz, hogy valaki 27 évesen elkezdve idáig jusson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

Erről a fickóról a beszéde alapján meg nem mondanám, hogy komoly pénzügyi szakember max valami lakatos/autószerelő vállalkozó.


De itt van ez a csaj, aki már szofisztikáltabbnak tűnik.

https://www.youtube.com/watch?v=m7B8GzNhUSA


Ezt az eurovíziós stadionos bohóckodást meg magyarázza meg valaki mert totál groteszk az egész. Azért szurkolnak, hogy bazi nagy nyereményt vesz át?

https://www.youtube.com/watch?v=U2Wa6ZVZaSw



2020. szept. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
(gondolom a rolls meg ferraris példa alatt rájuk gondoltál)
2020. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:
#11: Igen, meg ott van a Lamborghini-s Berkics Miki gyerek.
2020. szept. 24. 00:45
 13/88 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek az embereknek azért van ennyi pénzük, mert rohadtul van érzékük az üzlethez. Ez nem a forever érdeme. Bármi másba vágtak volna ugyan úgy sikerre vitték volna. Csak mondjuk egy portás gizike aki bele vág, az sosem fog ilyen szintre feljutni.
2020. szept. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
63%
#7 Hát én meg pont azt látom, hogy a sok Corvinusos megy szart gereblyézni egy multihoz. És még versenyeznek is érte :P
2020. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
84%
Kölcsönautók. Az egész MLM a vetítésről szól, semmi nem igaz belőle.
2020. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom minek kerestél rá ezekre a videókra. 😄 Megmondom én mi kell ahhoz, hogy mi kell ahhoz, hogy egy igazán stabil jól jövedelmező üzleted legyen.

Hit, Szorgalom, Kitartás, motiváció.


4 dolog miatt nem kezd el valaki hálózatot építeni.


1. Nem meri

2. Nem érti

3. Nem hiszi

4. Lusta


Mi értelme volna bérautókat kölcsönözni egy felvételért? 😄 Még mindíg azon paradigmán vagytok, hogy a Foreverrel átvernék az embert. 😄

Mi értelme annak?

Persze tök fasza az, ha valaki egy Touch dobozzal indul. De csak azért nem fognak showműsort csinálni, hogy megvegyél egy dobozt. 😄


A kulcs a hosszútávú együttműködésen alapul.

Nem kell haddiploma, sőt semmilyen diploma nem szükséges.

Kitartás kell. Kitartás kell az ilyen hitetlenkedők miatt mint amilyenek ti is vagytok.


Láttam már vakot, kerekesszékest, aki felépítette üzletét.

Nem azon fog múlni hány embert ismersz jelenleg. Majd idővel jön.

Hát ismerkedni kell. 😄

Akikről szól a felvétel egy igazán nagyszerű vezetők.

Persze Attila már a Forever előtt is milliomos volt.

Mert az Amwayből jött át.

A szakma egyik ásza. Van neki egy stílusa nem kell őt kedvelni. Miklós pedig ő is egy kiváló vezető. Tudja, hogyan kell JÓL hálózatot építeni.

És nem hazudozással, ámítással mint ahogyan gondoljátok.


Persze lehet hazudni is. De azt tartósan művelni lehetetlen.


Egy dolog biztos. A Forever elismeri a munkád a teljesítményed.


Utazással, amit a Forever fizet. Külföldi országban. Illetve támogatja az Autódat is.

Ezt nevezik autóösztönzőnek.


A te munkahelyed, milyen elismerésben részesít?


Ha vállalkozó vagy mennyi időd van a családodra a gyermekeidre önmagadra?


Szerintem kicsit alaposabban át lehetne mérlegelni a dolgokat mint véleményekre alapozni ezt a tevékenységet!

2020. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
45%
ÁÁÁSÍÍÍTÁÁÁÁS.... :)))
2020. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
81%

Az én munkahelyem, kérlek, 890 ezer forint bruttóval ismeri el a teljesítményem minden egyes hónapban, évente egy másfél havi bónusszal, havi br 60 ezer cafeteriával. A jövő hónapban másfél milla értékben küldenek tréningekre és vizsgákra. És ehhez még csak hazudoznom, meg fost eladnom sem kell. Sőt, akkor is kifizetik, ha nem veszek szappant.


Az autószponzoráció egyszerű lízing. Magyarul nem kapsz autót, hanem csak megengedik, hogy használd másét.

2020. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
15%

Na az fantasztikus. Bár 890 ezertől jóval többet is lehet keresni. De az igen komoly jövedelem szóval néhány dolgot megengedhetsz magadnak. Mindettől függetlenül nem jönne rosszul még egy olyan jövedelmi láb amivel szintén megkeresnéd ezt az összeget.


Én nem tudom, hogy te szoktál e hazudozni vagy sem.


A Forever autóösztönzője nem lizing. Hanem havi szinten plussz pénz. Amit úgy neveznek autóösztönző.


Gyerekek nem kell ezt elhinni. Nem kötelező dolog ez. Maradjatok csak továbbra is abba a tudatba, hogy a Foreverrel csak átbaszni akarnak.

Nekem teljesen mindegy mit hisztek. Én nem akarlak megváltoztatni benneteket.

Sőt senkit.

Én csak közlöm a tényeket.

Akivel pedig közös nevezőn vagyunk, vagy szeretné megismerni a tevékenységet. Tárgyalok. Ennyi.

Lehet nemet mond lehet igent.

Az teljesen mindegy.


Egy hálózatépítőnek nem kell erőszakoskodnia. Csak lazán lightosan. De kitartóan.


Sokan azt hiszik órabérben fizetnek. De itt bizony csak a teljesítményt ismerik el. De azt nagyon is jól.

2020. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
78%

Nincs teljesítmény. Annyi a feladat, hogy sok hülyével elhitesd, hogy ebből jó életszínvonalat tudsz teremteni. Ha elhiszik, akkor tudsz egy gyenge közepeset, meg hozzád vágnak valami aprót autóra, te meg vered a segged a földhöz.


És kösz, de kösz nem kell mellékállás. Nekem elég ez a fizu, hogy eltartsak egy négytagú családot. És még idm is marad rájuk. Jah, meg még utazgatni is tudok, amikor csak akarok, nem amikor az FLP úgy gondolja.

2020. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!