Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a Forever-es arcok...

Ezek a Forever-es arcok komoly pénzügyi diplomával rendelkeznek, hogy ilyen sokra vitték? Mi kell ahhoz, hogy valaki 27 évesen elkezdve idáig jusson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

Erről a fickóról a beszéde alapján meg nem mondanám, hogy komoly pénzügyi szakember max valami lakatos/autószerelő vállalkozó.


De itt van ez a csaj, aki már szofisztikáltabbnak tűnik.

https://www.youtube.com/watch?v=m7B8GzNhUSA


Ezt az eurovíziós stadionos bohóckodást meg magyarázza meg valaki mert totál groteszk az egész. Azért szurkolnak, hogy bazi nagy nyereményt vesz át?

https://www.youtube.com/watch?v=U2Wa6ZVZaSw



2020. szept. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
16%

Én nagyon örülök a sikerednek és annak is, hogy van időd a családodra a munkád mellett.

Igazán sokat számít az. A legfontosabb és legszebb dolog a világon az, hogy látjuk a gyermekeinket felnőni.


A Forever által akkor utazol amikor akarsz. Hisz van pénzed megtehed, nincs helyhez kötve a tevékenység.


Én inkább haladásnak nevezném azt amit az Flp tud nyújtani.

Bár nekem többet is adott, mert az Flp által ismertem meg életem szerelmét. Ha már a családnál tartunk. Több mint üzlet.


Én nem hülyéket keresek. Megvan a célcsoportom.

A fizetéseden felül finanszírozza a munkáltatód az autódat? Mondjuk havi 150 ezerrel?

13. Havi fizetés? Van?

Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy az jutalom utakat azt a fizetésed mellé kapod.

Természetesen a jutalom utak meghatározott időpontokban vannak. Idén sajnos ezeket lefújták a járványhelyzet miatt.


De jövőre be fogják pótolni.


Természetesen lehet neked tényleg tök szupi munkahelyed van.

De azt ne felejtsük el, hogy biza vannak mások is rajtad kívül akik kereshetik a megoldást. :)


Említetted 4 tagú családod van.

Kicsik, vagy nagyok?


Gratulálok hozzájuk!

2020. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
91%

Kötve hiszem, hogy havi 150 ezer autópénzt kaptok, és az is biztos, hogy ez nem mindenkinek jár, csak egy adott, baromi nehezen elérhető forgalom után.

Keringnek a legendák egymás között, aztán amikor nagy nehezen eljut csóri addig a szintig a vezetőségnek már összegereblyézett többmilliót, amiből lecsurgattak neki némi aprót, aztán autóösztönző címen kiszúrják a szemét 10 ezer forinttal. Az utakkal ugyanez a helyzet. Hány FLPs van? 50 ezer? Hányan jutnak el egy-egy útra? 50en? Ez egy befektetés a cégnek, eszközök, akik elmennek.


Nem, nem támogatják az autómat, hiszen nem kell bejárnom dolgozni. És írtam, hogy másfél havi fizetésnek megfelelő jutalmat kapok.


Az pedig, hogy másokra is gondoljak... Ez a legnagyobb kamu a hálózatépítésben. Te sem gondolsz másokra. Nem azért ajánlod nekik, hogy ők is annyit kereshessenek mint te, hanem azért, hogy te többet.

2020. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes. Miből és honnann veszed ezeket a feltételezéseket amiket itt leírsz?

Miért baszná át a cég a üzleti partnereit? Őszintén.

Pedig az autóösztönző akár havi 150 ezer ft plusszot is adhat.

Lehet többet is azt nem tudom.

Egy biztos nem 10 ezer forintokat adnak. 😄 Azért ne legyünk már nevetségesek. 😄


A hálózatépítést nem lehet végighazudozva csinálni hoszútávon következmények nélkül. Sőt, ha hazudozol ki is rakhatnak. Ez benne van az üzletpolitikában.


Amiket állítasz azok mind a Te Véleményeden épül fel.

Belenéztél e úgy igazán a marketing tervbe?

50 ezérnél jóval több van. Inkább milliós nagyságrendű. De nem ez a lényeg.

Fluktuáció itt is van.


Szumma szummárum az tény, hogy ahhoz, hogy olyan sikeres legyél mint akiket a felvételeken látsz, az azon múlik, hogy hány embernek tanítod meg jól ezt a szakmát. Minnél több embernek segítesz felépíteni egy stabil üzletet annál jövedelmezőbb lesz a vállalkozásod.

Tehát mindösszességében nem azon múlik hányan csatlakoznak hozzád.

Ha csak a terméket forgalmazod attól nem lesz passzív jövedelmed.

Persze fontos az is.

20 százalékben termék 80 százalékban szponzorálás. Mint fronton és mélységben.

A megfelelő szélesség fogja majd megadni a jó mélységet.

Olyan ez mint egy magas épület.

Elég mély alapot kell ásni ahhoz, hogy stabil legyen amikor felépül.

Ez nem megy máról holnapra.

Befektetett munka és befektetett időn múlik.


Szóval az állításaid tévesek. És véleményen nem a tényeken alapszik.

A kérdésemre nem válaszoltál. :)

2020. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
83%

Melyik kérdésedre nem válaszoltam? A gyerekeimre vonatkozóra? Nem hiszem, hogy a tárgyhoz tartozik, azért nem. Kisgyerekeim vannak, a kisebb egy alatti.


És nem vélemény, hanem láttam, amit láttam. Nem belülről, mert az én agyamat nem tudták átmosni. El is mondtak minden szarnak, meg is szakították velem a kapcsolatot.


És a kulcsszó: adHAT. Nem fog, csak nagyon keveseknek.

2020. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
12%

Az valami nagyon katasztrofális ember lehetett.


Na most lőtted le a poént, hogy mégsem ismered a rendszert. Tehát véleményre alapozod az állításodat, és egy olyan személyre aki által találkoztál a Foreverrel.

Nekem több barátom van az Forever óta mint előtte. :) És nehogy azt hidd mindenki csatlakozott. :)


Minden agymosás. Csak az nem mindegy mivel mossuk az agyunkat.

2020. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
78%

A Forever Living Products elosztói hálózatának több, mint 9 millió tagja van. Az éves bevétel kb. 2,7 milliárd dollár. Az elosztói hálózat egy tagjára tehát évente 300 dollár bevétel sem jut. Ami a jelenlegi árfolyamon kb. 90 ezer forint lehet. Évente. És ez csak a bevétel.


A valóságban az elosztói hálózat 88%-a egy fillér jutalékot sem kap soha, további 9% jutaléka teljesen jelentéktelen (elköltesz havi 50 ezer forintot, hogy aktív üzleti partner legyél, és kaphass jutalékot, a beérkező jutalékod pedig mondjuk 8 ezer forint). A felső 1% tud akkora jutalékot kapni, amiből a saját fogyasztása kijön, és valódi, nagy profitot nekik is csak a töredékük termel. Néhányan tényleg óriási bónuszt tudnak kaszálni, de ez elenyészően kevés ahhoz képest, aki belevág.


Ami a hazudozást illeti, főleg a magas színvonalú életről, annak kiterjedt irodalma van. Teljesen sztenderd trükk, hogy az üzleti partner luxusautók vagy kastélyok mellé állva készítenek fotót, és a képeket olyan szövegekkel töltik fel a facebookra, mintha ezek a vagyontárgyak már az övék lennének, vagy éppen készülnének ezeket megvenni.


Aki épp gondolkodik, és még nem veszítette el teljesen a kapcsolatot a valósággal (vagyis nem beszélte még tele a fejét egyetlen üzleti partner sem), az olvasson utána. Annak, hogy mit mond az üzlettudomány az mlm-ről, és annak is, hogy mit mond az orvostudomány az aloe veráról.

2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem több barátom van az Forever óta mint előtte. :) És nehogy azt hidd mindenki csatlakozott. :)"


Ja. "barátok".

2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:

#26

Egy dolgot nem értek a fenti számokkal kapcsolatban:

Azt írod, hogy:

"Az elosztói hálózat egy tagjára tehát évente 300 dollár bevétel sem jut... (90 ezer forint)"

és

"elköltesz havi 50 ezer forintot, hogy aktív üzleti partner legyél"


Ha évente 90 ezer forintot költ el átlagban egy tag és az üzleti partnerséghez 50 ezer forint kell (évi 600 ezer ft), akkor ez nem azt jelenti, hogy a tagok jelentős része nem is üzleti partner?


"az elosztói hálózat 88%-a egy fillér jutalékot sem kap soha"

ebben a 88%-ban kik vannak benne? A tejes elosztói hálózat hogyan lehet benne, ha ők nem teljesítik az üzleti partnerség kritériumait?

2020. szept. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
82%

#28: "Egy dolgot nem értek a fenti számokkal kapcsolatban: (...)"


Mivel nem érted, elmagyarázom.


Szóval a lényeg az *aktív* szón van. Onnantól, hogy regisztrálsz, kb. életed végéig Forever üzleti partner lehetsz, anélkül, hogy bármit kéne csinálnod, vásárolgathatsz kedved szerint, és biztathatod az alattad levőket, stb. De ezért önmagában nem jár egy fillér jutalék sem. Az eladásaid (pontosabban szólva, az alattad regisztráltak vásárlásai) után kapsz jutalékot, de csak és kizárólag olyan hónapokért, amikor te magad *aktív* üzleti partner vagy. Ehhez az adott hónapban 1 karton pontnyit személyesen neked kell vásárolnod (saját használatra). Ami kb. 50 ezer forintba kerül. Ha nem hiszed, nézd meg az üzletszabályzatot, több helyen is fenn van a neten.


Tehát az a feloldása annak, amit nem értesz, hogy a többség (88%) üzleti partner, de soha nem éri el az *aktív* minősítést (illetve pontosabban: a legelején sokan elérik egyetlen egyszer az aktív minősítést, mert a felsővonaluk azzal szervezi be őket, hogy az elején vásároljanak 2 pontnyit, mert akkor rögtön assistant supervisorként indulnak, tehát a legelső hónapban egyszer aktívak, de akkor ugye még nincs alattuk senki, utána már nem is aktívak, így jön ki, hogy összességében minden nyolcadik üzleti partner kap egyáltalán jutalékot). Aki nem aktív, az jutalékra nem jogosult, és nem is kap.


Mi már egy másik kérdés alatt (ahol az MLM általában volt téma) beszélgettünk. Most konkrétan a Forever a téma, számomra ez az állatorvosi ló, mert néhány családtag ebbe szédült bele, és ennek kapcsán jártam utána egy csomó mindennek, úgyhogy a többi MLM rendszerrel (melyekről inkább csak általános képem van) ellentétben a Foreverrel kapcsolatban rengeteg konkrétumot tudok.

2020. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
76%

folytatva #29-et:


De akkor számoljunk egy kicsit. Egy aktív üzleti partner tehát havi 50 ezer forintot vásárol személyesen. Az alatta levő vásárlásokból kap valamennyi jutalékot, ez sok mindentől függ, de mondjuk számoljunk egy nagyvonalú 10%-kal (valójában valószínűleg ennyi sincs, de ezt nehéz megbecsülni, én most nagyvonalú leszek a Foreverrel, és hajlandó vagyok 10%-kal számolni). Tehát ahhoz, hogy a saját vásárlását fedezze (tehát hogy nullán legyen!), kb. 500 ezer forintnyi forgalom kell, hogy generálódjon alatta. Ez éves szinten 6 millió forint, kb. 20 ezer dollár. A Forever teljes 2,7 milliárd dolláros bevételét ezzel osztva 135 ezer ember jön ki, ami a teljes elosztói hálózat, kapaszkodjunk meg, 1,5%-a. Tehát az egész rendszer arra alkalmas, hogy a felső 1,5%-ot kihozza nullára.


Ez persze csak egy elképzelt helyzet, amikor a jutalékok egyenlően oszlanak meg azok között, akik még nullára ki tudnak jönni. A valóságban persze Rex Maughan fő-FLP-s nem nullára jön ki, de még Gidófalvi vagy Berkics sem, hanem kaszálnak. Mégpedig úgy, hogy a felső 1,5%-nak is jelentős része negatívba kerül.


Számoljunk még egyet. Egy Rolls-Royce kb. 300 ezer dollár (a legalja, a menőbbek feljebb). Ha valaki ezt öt év alatt akarja összegyűjteni, akkor évente félre kell tennie 60 ezer dollárt. Ezt az elosztói hálózat 0,5%-a érné el, ha köztük egyenletesen oszlana el. Tehát az elosztói hálózat felső fél százaléka tudna venni ötévente egy Rolls-Royce-t, ha:

- köztük egyenletesen oszlana el a pénz (ami nem igaz);

- nem lennének a Forevernek költségei (pedig vannak, szintén nagyon jóindulatúan nem foglalkoztam vele, hogy a profit a fent említett 2,7 milliárd dolláros bevételnél lényegesen kevesebb);

- öt év alatt semmi egyéb költségük nem lenne, csak a Rolls-Royce-ra gyűjtenének (tehát nem ennének, nem innának, nem fűtenének, nem ruházkodnának, nem nyaralnának);

- stb.


A sikernapokon szuggerált szupergazdagság tehát hazugság.

2020. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!