Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a Forever-es arcok...

Ezek a Forever-es arcok komoly pénzügyi diplomával rendelkeznek, hogy ilyen sokra vitték? Mi kell ahhoz, hogy valaki 27 évesen elkezdve idáig jusson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

Erről a fickóról a beszéde alapján meg nem mondanám, hogy komoly pénzügyi szakember max valami lakatos/autószerelő vállalkozó.


De itt van ez a csaj, aki már szofisztikáltabbnak tűnik.

https://www.youtube.com/watch?v=m7B8GzNhUSA


Ezt az eurovíziós stadionos bohóckodást meg magyarázza meg valaki mert totál groteszk az egész. Azért szurkolnak, hogy bazi nagy nyereményt vesz át?

https://www.youtube.com/watch?v=U2Wa6ZVZaSw



2020. szept. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ne. A webshopba kell irányítani az embereket, ha valaki csak ezt teszi, az aprópénzt fog keresni. Hanem olyan embereket kell beszervezni, akik embereket szerveznek be, akik a webshopba irányítják az embereket. Amíg azok is rá nem jönnek, hogy ez csak aprópénz és ők is inkább embereket szerveznek be. Ezért mondom, hogy nem a termékről szól.
2020. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
62%

#60: "Ha visszamegyünk a gyökerekhez, akkor az MLM lényege tök egyszerű: Irányíts embereket a webshopba, mi meg fizetünk érte neked."

- Ezek nem lehetnek a gyökerek. A Nutrilite már 1945-ben MLM rendszerben terjesztette a vitaminkészítményeit. A World Wide Web ötletét 1989 márciusában írták le, kereskedelemre először 1991-ben használták.

2020. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:

Igen, már belátom és megbántam, hogy azt a mondatot túlságosan leegyszerűsítettem, de talán még így is közelebb áll ahhoz, amit a laikusok gondolnak az MLM-ről. Miszerint egy nagy bőröndnyi termékkel házalva, állandóan kell zaklatni a barátokat, hogy vegyék már meg.


Most ezt is leegyszerűsítettem, meg fogom még bánni :)

2020. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
66%
Kiváló MLMes vagy. Sosem arra reagálsz, amit a másik mond.
2020. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen válaszolok bármire a legjobb tudásom szerint.


Nem igazán értem, hogy mire másra kellett volna reagáljak.

Ha arra, hogy nem a termékekről szól, akkor arról már írtam itt pár hozzászólással korábban. Ha a #61-re kellett volna reagáljak, akkor azzal egyetértek, így működik.


Igazából nehéz kiigazodni itt a GYk-n. Pl nem tudom, hogy a #61 és a #64 ugyanaz a személy-e.

2020. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
#65: "Igazából nehéz kiigazodni itt a GYk-n." - Na ezzel teljesen egyetértek. :)
2020. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
21%

Te atya ég írkáltok aztán sok sületlenséget itt a Foreverről!

Mondja egyikőtők, hogy CSAKIS a SZÁMOKBÓL ért. Hogy honnann szedted azokat a számokat én nem tudom. De bullshit hülyeség.


Nos azt szögezzük le, hogy nem lesz minden hálózatépítő gyémánt szintű, de nem is kell. Egy jó erős Soaring, vagy Eagle soaring igazgatói szint már igazán jövedelmező.


A Foreverben csak az nem lesz sikeres, aki nem kezdi el, vagy aki túl korán abbahagyja!

És igen ezekből rengetegen vannak.

Miért? Azért mert az MLM ben nincs FŐNŐK! Ott TE vagy a FÖNÖK, ha nem végzel el egy feladatot, nincs retorzió, nem fognak kirúgni. Nem fognak degradálni.


Minden Forever üzleti partner független a cégtől, és nem a cég alkalmazottja.

Szives örörmest elküldöm az Nemzetközi üzletpolitikát e mailben, ha érdekel valakit!


Sajnos az is megesik, mint ami velem is megtörtént, hogy a szponzor kezd egy csapatot felépiteni, de jön egy váratlan élethelyzet, külső inger, és egyszerüen felhagy a tevékenységgel, és sajnos ha nincs vezető a hálózat széthullik akár egy kártyavár!


Aki pénzt veszít az Foreverrel, az valami óriási nagy eszeveszett hülyeséget csinál.

Pl terméket halmoz fel. Ez teljesen felesleges, csak annyi terméket vásároljon, amennyit megengedhet magának, vagy annyit amennyi szükséges a családban.

plusz egy két termék az ajánláshoz, hogy ha kell valakinek, akkor azonnal oda tudja adni! A saját termékeit pedig felhasználja. Említette valaki a First őt. Az akár évekig is elég. Nekem speciel 2 évig elég volt. Persze magamnak. Egy flakon. Nem olcsóak a termékek az tény.

De, a minőségük kimagasló. Bár én nem értek az étrendkiegészítőkhöz, de vettem egy 500ft os Vitamint, és összehasonlítottam az FLp s vitaminnal, hát az 500 ft os szinte fel sem szívódik.

Persze minek venne az ember drágább készítményt, holott a boltokban olcsóbb. Nos ezt döntsd el Te magad. Egy biztos a boltival nem keresel pénzt. Azzal nem tudsz üzletet építeni.


Igen én is találkoztam olyan igazgatóval, aki egyfeszt zaklatta ismerőseit, csak a termékkel pesztrálta a környezetét. Nos az ilyenek azok akikkel Ti is találkoztatok.

Én is csináltam rosszul, de hát mindenből tanul az ember.


A multi level előnye az, hogy nincs felettesed. Te vagy a FŐNŐK! Egyben ez a hátránya is. Pár ezer ft ból már kezdheted is. Talán ez is hátrány egyben.

Nem kell terméket előállítanod, raktároznod. Természetesen itt az Flp nél maradva.


A legfőbb hátránya az, hogy a személyiségedre fog épülni az üzleted. Mert akkora üzleted lesz, mint amekkorát a személyiséged elbír!

Az emberek.


Hiába hozol be egy héten 5 uj embert, ha a következő héten meg kilépnek, mert csak a szaros 2 pont kellett neked.

Persze jó a 2 pont, mert kapsz jutalékot érte (Egy 2 pontos után 50-65 ezer ft is jár!) 2020 november 1 től


Az aki csatlakozik eldöntheti azt, hogy termékfogyasztó, vagy üzletépító lesz e.

Még azt is írta valaki, hogy állandóan megvette magának a 4 pontot az aktivitásért. Na az nem stabil üzlet. 1 pont max annál nem kell több magadnak. 3 pontot pedig a vásárlóidból vagy az új indulíból csinálj.

De hát ehhez másolhatóvá kell tenni amit csinálsz.

Ez a lényeg a másolódás.


És igen 100 uj 2 pontosból legjobb esetben csak 4 lesz igazgató, a többi lefluktuálódik.

És ez az amiért azt mondjátok, hogy nem müködik.


Sok mindent nem értetek, de kérdezzetek! Viszont az tuti, hogy nagyon érdekel titeket a téma! :D

2020. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
83%

Ez is klasszikus MLMes vonás, hogy használsz idegen szavakat, de fogalmad sincs a jelentésükről, és egy értelmes ember körberöhög. Lefluktuálódik? Termékkel pesztrál?


Nem kellett volna mégis leérettségizni?

2020. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
76%

#67: "Sok mindent nem értetek, de kérdezzetek!"


Élek a lehetőséggel.


Mekkora jutalékod kaptál az utóbbi 12 hónapban összesen? Hány főből áll az alsóvonalad?


"Bár én nem értek az étrendkiegészítőkhöz, de vettem egy 500ft os Vitamint, és összehasonlítottam az FLp s vitaminnal, hát az 500 ft os szinte fel sem szívódik."


Valószínűleg tényleg nem értesz az étrendkiegészítőkhöz. A vitaminok felszívódása egyszerű dolog: az A-, D-, E-, K-vitamin zsírban oldódók, étkezéssel együtt érdemes őket bevenni, a többi vitamin vízben oldódik, bő vízzel kell őket bevenni. Ami ezen túl van, az mese habbal.

2020. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
23%

Mivel jelenleg passzív hálózatépítő vagyok így jelenleg nincs jutalékom.


Reszponzorálok. Így egy évig nem adhatok le rendelést a nevemre, hogy újra lehessen szponzorálni.


De az alsóvonalaim után 150 ezer ft jutalékot kaptam.


Én még nem ebből élek. De tudom azt, hogy igenis működik. Mert értem a marketing tervet.

De ígérem szólni fogok mihelyt a jövedelmem legalább a millióhoz közelít. Oksa?


68 as mi az a klasszikus mlm vonás? Az, hogy fejlettebb a szókincsem?

2020. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!