Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a Forever-es arcok...

Ezek a Forever-es arcok komoly pénzügyi diplomával rendelkeznek, hogy ilyen sokra vitték? Mi kell ahhoz, hogy valaki 27 évesen elkezdve idáig jusson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

Erről a fickóról a beszéde alapján meg nem mondanám, hogy komoly pénzügyi szakember max valami lakatos/autószerelő vállalkozó.


De itt van ez a csaj, aki már szofisztikáltabbnak tűnik.

https://www.youtube.com/watch?v=m7B8GzNhUSA


Ezt az eurovíziós stadionos bohóckodást meg magyarázza meg valaki mert totál groteszk az egész. Azért szurkolnak, hogy bazi nagy nyereményt vesz át?

https://www.youtube.com/watch?v=U2Wa6ZVZaSw



2020. szept. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
23%

Én baromira nem ködösítettem.

Számodra ködös az amit mondok.


Magyarázd el nekem, hol telítődik a piac? Hmm?


78.

A kazánkovács Józsibácsi, vagy műkörmös Jucika, aki máról holnapra "sikeres" hálózatépítő lesz, és úgy használja a fogalmakat, hogy gőze nincs a jelentésükről.... Bemagolja a hülye mantrákat. :-D És mondja tovább... LOL


Ez nem igaz. Nem lesz máról holnapra sikeres.

Kezdetben a sikert abban mérjük, hogy elvégezed e ma is amit kellett. Függetlenül attól, hogy milyen eredmény volt.

Itt is van tanulóidőszak.

Kinek mennyi.

Van ki pikk pakk tolja, de ez ritka.

A gyakori eset az, hogy 2-3 év munkája után fog komolyan berobbanni az üzlete.

Sőt olyan is van, hogy a 8-10 év. Ez nem azt jelenti, hogy nap mint nap tevékenykedik az üzletben.


Ti is mantrázzátok a saját véleményeiteket, én csak a tényeket mondom.

2020. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
76%

#70: "Mivel jelenleg passzív hálózatépítő vagyok így jelenleg nincs jutalékom." - Világos.


"De az alsóvonalaim után 150 ezer ft jutalékot kaptam." - Azt nem írtad le, hogy ehhez mekkora alsóvonal kellett.


"Én még nem ebből élek. De tudom azt, hogy igenis működik. Mert értem a marketing tervet.


De ígérem szólni fogok mihelyt a jövedelmem legalább a millióhoz közelít."

- Ezt annyiszor, de annyiszor olvastam, hallottam már. Hogy 'én még nem, de tudom, és majd egyszer...'


#73-ban kituggya azt írja (pedig ő MLM-es, csak másik cégnél), hogy a stabilitás nagyon fontos. Neked valamikor havi 150e volt, most egy évig nincsen semmi, aztán majd szólsz, ha lesz millió.

2020. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
76%

Fejbenmilliomosok.... :-D :-D


"te is meg tudod csinányii....."


:)))))))

2020. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
82%

#67: "Sok mindent nem értetek, de kérdezzetek!" - Még mindig ebbe kapaszkodva kérdezek tovább.


1. (#70 kapcsán) Mekkora alsóvonal, illetve regisztrált vásárlói réteg kellett neked a havi 150e forintos jutalékhoz? Miért vágtál bele a reszponzorálásba, ha most egy éven át elesel ettől a havi 150e forinttól (sőt, ugye összesen 24 hónap kihagyást jelent az üzletszabályzat 14.1 pontja alapján a reszponzorálás, tehát már egy évnyi üresjáraton túl vagy)?


2. (#71 kapcsán) A céghez regisztrált összes ember hány százaléka kap havi 1,5 millió forint jutalékot? Ehhez átlagosan mekkora alsóvonal, illetve mekkora regisztrált vásárlói réteg kell?


3. (#71 kapcsán szintén) A céghez regisztrált összes ember hány százaléka éri el, hogy egyszer az életében 85e dolláros bónusz csekket kap? Ehhez átlagosan mekkora alsóvonal, illetve mekkora regisztrált vásárlói réteg kell?


Természetesen csak körülbelüli számokat várok mindenhol.

2020. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval nem mondtam, hogy milliomos vagyok. Nekem is van hová fejlődnöm. Főleg az önfegyelmemet.


Mint említettem reszponzorálni akarok.

Tehát jelenleg nem építek aktívan üzletet.

Viszont Ti azt magyarázzátok, hogy a Forever Living Product al már nem lehet sikereket elérni. Én ezt szándékozom megcáfolni.


Az a 150 ezer ft 5 új induló után járt. A marketing terv első szintjén. (Assistant Supervisor) (De ez november elsejétől megváltozik) Úgyhogy tessék.

Sajnos mélységem nem lett. Közbe jött különböző élethelyzet stb.


Ha most teszem azt én ebből élnék. Akkor is az lenne a válasz rá. Könnyű nekem előbb kezdtem.


Én arra akarok kilyukadni, amit baromira nem értetek, hogy a miután elindul egy üzleti partner MINDEN rajta múlik.


Egyfeszt azt hiszitek termékeket le kell nyomni az emberek torkán. Vagy raktárkészletet kell felhalmozni, hogy elmondhasd.


Buktam egy csomó pénzt.


Igen, van aki így csinálja.

De hosszútávon nem fog tartós eredményt elérni.

2020. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
62%

#85: A #84-ben feltett 2-es és 3-as kérdéseimre is válaszolsz? Ezek azokról szólnak, akiknek nagyon bejön az FLP. De mekkora hányadát adják ők az összes regisztráltnak, és mekkora csapat áll mögöttük?


Illetve, írod: "Az a 150 ezer ft 5 új induló után járt. A marketing terv első szintjén. (Assistant Supervisor) (De ez november elsejétől megváltozik) Úgyhogy tessék.


Sajnos mélységem nem lett. Közbe jött különböző élethelyzet stb."


Ez tehát azért nem havi 150e fixet jelent. Regisztrált öt ember alád, 2-2 pontnyit vásároltak, és ebből kaptál 150e forintot. De a következő hónapban már, feltételezem, nem vásároltak még 2-2 pontnyit. Azt is feltételezem, hogy nem regisztrált alád a következő hónapban is öt ember. És hát ha mélységed nem lett, akkor idézem, amit #67-ben írsz: "De hát ehhez másolhatóvá kell tenni amit csinálsz.


Ez a lényeg a másolódás." Tehát regisztrált alád legalább öt ember, másolni már egyik sem tudott.

2020. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
76%

Most olvastam... nagyon klassz vita alakult és rendkívül sajnálom hogy a habzó szájú FLP ügynök eltűnt. De ez tipikus.. puffogtatott néhány klasszikus mlm-es mondatot amivel az ő agyát is átmosták, majd mikor konkrét kérdésekre kellett volna válaszolni akkor eltűnt.


Sok FLP-s ismerősöm van, a legtöbbel már a kapcsolatot sem tartom mert annyira elrugaszkodtak a valóságtól. Egyik kedvenc jelenetem az volt mikor egy barátom 6 éve csinálta már, 6 éve harsogta hogy ő ebből meggazdagszik csak figyeljek. 6 év után meguntam és megkérdeztem mit tud felmutatni ebből a 6 évből? Barátokat és programokat tudott. Én meg rámutattam, hogy én meg az elmúlt 6 évben dolgoztam mint sz.os kis közalkalmazott kőkeményen, és saját lakásban élek, és ugyan alsó kategóriás de vadonatúj autó van a fenekem alatt. Ő pedig ül egy 20 éves autóban és a gyerekszobájában lakik közel 40 évesen.

Nekem ez többet mond mint bármi.

2020. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
62%

#87: Igazad van! :) És még hozzátenném, hogy azok az mlm-es "Barátok" addig barátok, amíg hasznuk van az illetőből. Pillanatok alatt elkopnak, ha valaki kiszáll a bizniszből, vagy esetleg "csak" alulteljesít.



De ha már FLP, a szomszédos kérdés alatt épp a napokban másoltam be egy friss mosószerteszt eredményét.


[link]


A tesztgyőztes (DM-ben kapható) denkmit mosószer - 57 ft / mosás


MLM-es mosószer - Flp és amway - 230 ft / mosás.


A hülyének is megéri... :))))))

2020. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!