Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a Forever-es arcok...

Ezek a Forever-es arcok komoly pénzügyi diplomával rendelkeznek, hogy ilyen sokra vitték? Mi kell ahhoz, hogy valaki 27 évesen elkezdve idáig jusson?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

Erről a fickóról a beszéde alapján meg nem mondanám, hogy komoly pénzügyi szakember max valami lakatos/autószerelő vállalkozó.


De itt van ez a csaj, aki már szofisztikáltabbnak tűnik.

https://www.youtube.com/watch?v=m7B8GzNhUSA


Ezt az eurovíziós stadionos bohóckodást meg magyarázza meg valaki mert totál groteszk az egész. Azért szurkolnak, hogy bazi nagy nyereményt vesz át?

https://www.youtube.com/watch?v=U2Wa6ZVZaSw



2020. szept. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
23%

Amit a vitaminokról mondasz igen teljesen így van.

Bár én nem erre gondoltam.


Nagyon sok jó étrendkiegészítő van a piacon, lehet van jobb az Flps nél is. Nem tudom. Nem is érdekel. Hála istennek makk egészséges vagyok. 🙏

De fontosnak tartom a prevenciót.


Egyébként mivel Flp a téma, igazán úgy mi az amit tudtok róla? Most ne azzal gyertek, hogy mekkora kamu meg ilyenek.


Körülbelül képzeljétek el azt, hogy Te, vagy Ti nem tudom hányan vagytok.

Hogy egy jól menő 60 pontos igazgatók vagytok.

Mit szólnátok hozzá, havi plusz másfél milliós jövedelemhez.


Most ne azt mond, hogy én a számokhoz értek, meg amit eddig mondtatok.

Úgy képzeljétek el, hogy amit mese habbalnak mondotok az igaz. Milyen érzés lenne számodra az, ha mindenki a nevedet harsogná, vagy csak egy jó zsíros charmans bónuszos csekket vennétek át. Olyan 85.000 dollárral.

2020. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy hallottál már szavakat, de nem tudod őket használni.
2020. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, hogy belevauuu FLP-s témába, de egy dolgot leírnék.


Amikor a csapatom egy hálózatépítőjét szeretném felmérni, akkor régebben mindig azt néztem, hogy mekkora csapata van és mennyi a jutaléka. Viszont ez a két adat még nem elégséges, szerintem. Ennél sokkal fontosabb a stabilitás, azt pedig SZERINTEM az alatta levő tagok jutalékából látszik a legjobban.

Tehát, szerintem amikor valakitől megkérdezzük, hogy mennyi a múlt havi/múlt évi jutaléka és mekkora a csapata, akkor fontos lenne kiegészíteni azzal a kérdéssel is, hogy az alatta levő embereknek mennyi a jutaléka. Vagyis mennyire tud segíteni az alatta levő embereknek jövedelemhez jutni.

2020. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
23%

Követek el hibákat. Senki sem született tökéletesnek.

De tudom a szavak jelentését, és tudom őket használni.

2020. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:

Milyen szinten vagy kituggya?


Mert egy kezdő hálózatépítőnek ugye segíteni kell a munkáját, tehát mentorálni kell egy supervisornak, és vagy igazgatónak.

Arra gondolok, ha a szponzor még nem elég ügyes az önálló munkára.

Az is fontos, hogy mennyire másolható az amit csinálsz.

2020. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
62%

"A Foreverben csak az nem lesz sikeres, aki nem kezdi el, vagy aki túl korán abbahagyja!"



NEttó bullshit!

Ha odaállítanál tesztként 1000 db embert, aki teljes erőbedobással csinálja, kizárt hogy mind sikeres legyen! A piramisrendszer felépítése okán ez KIZÁRT!


Nagyon hamar telítődik a piac (nem a termékekkel, hanem a szóba jöhető, hálózatba bevonható lúzerbalekokkal!).

2020. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
76%

#67: gratulálok, szépen bemagoltad a bullshit mantra alapkönyvet! :-D


Ezeket az üres frázisokat hetente X-szer elolvashatjuk a különféle fórumokon, ahol az MLM-esek próbálják hirdetni az igét. Szóról szóra ezt mondják, az összes!

2020. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
76%

68: Ez is annyira tipikus...! :-D


A kazánkovács Józsibácsi, vagy műkörmös Jucika, aki máról holnapra "sikeres" hálózatépítő lesz, és úgy használja a fogalmakat, hogy gőze nincs a jelentésükről.... Bemagolja a hülye mantrákat. :-D És mondja tovább... LOL

2020. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
76%

74: a hosszas szóf.sásodból ennek az ELLENKEZŐJE derült ki.


:-D

2020. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
76%

Az Index MLM topikján van egy mondás: "elűzte, mint MLM-ügynököt a konkrét kérdés. "


Nos, ez itt is bebizonyosodott. Belekezdett a parasztvakításokba, aztán mikor konkrétan kellett volna számokat virítani, jött a ködösítés és kifarolás.


Abszolút tipikus!

2020. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!