Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 710 ezer bruttó Medior fejlesz...

710 ezer bruttó Medior fejlesztőként elmegy?

Figyelt kérdés
Medior alja szint, nem rég léptem Juniorról. Ugye tudjuk milyen a magyar piac most sajnos, szinte alig vannak lehetőségek. Ti meg tudnátok élni ennyiből mondjuk? Azt fontos leszögezni, hogy havi 70k forint nekem az adó. Egyedül élek, nem albi. El lehet ezzel éldegelni? Tudom-tudom, ez mind individuális, de mondjuk azért az évi külföldi nyaralás meg telelés + pár szórakozás belefér ebbe az összegbe? 21/f
febr. 1. 20:48
 31/95 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy sok szar programozó hiszi magáról, hogy átlagosak vagy jók és ezért gondolják az amúgy teljesen átlagos fizetésekről, hogy csak a sok év tapasztalattal rendelkezők és/vagy a legjobbak kapnak annyit.
febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
35%

A 710 bruttó kimondottan hulladék fizetés medior szinten, már a pár 10 fős noname kkv-k többsége is többet ad ennél:

[link]

Nem beszélve a normálisan fizető cégekről.

febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
27%

Istenem ezek a válaszok...

Szarnak szar fizetés, DE nem Magyarországon! Svájcban nyilván ennek a tízszeresét is keresi egy medior. De ez Magyarország és a realitás az, hogy még így is örülhet a kérdező hogy egyáltalán van munkája, mert ha innen kirúgnák ne adj isten, akkor lehet sose találna már máshol állást IT-ben.

febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
95%
De igen, Magyarországon is szar medior fizetés, ha lehet sokkal többet is keresni.
febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
0%

Attól még hogy 100-ból 1 medior többet keres, még nem jelenti azt hogy szar. Szerinted kapna máshol a jelenlegi helyzetben amúgy állást a kérdező Magyarországon, IT területen?

Miért írsz olyan választ amivel egyértelműen rosszat akarsz a kérdezőnek és provokálni akarod egy rossz döntés felé? Ez a magyar mentalitás.

febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:

#35 a 31-es választ lehet érdemes elolvasnod.

Szerinted 100-ból 1 medior keres többet, közben meg kb. az összes normálisabb cég többet ad ennél. Max közszférában és kkv szinten fizetnek ilyen szarul, oda meg ugye csak a szakma legalja megy.

febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
81%

#35 azért 700 ezer nem az a kereset amire azt mondod hogy 100 ból 1 visz haza ennél többet, pont az ellenkezője 80+% ennél jóval többet keres 3 év tapasztalattal.

Juniornál még azt mondom hogy csak csak mert kisvárosokban kisebbek a fizuk és társai, de medior szinten ez akárhonnan forgatjuk is kevés.

febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
78%
5 eve tobbet kerestem ennel mediorkent egy kimondottan gyengen fizeto evosoftnal. Ez meg boven junior ber, abbol sem mondhato jonak.
febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, hol él az, aki azzal jön, hogy nem találna más melót a kérdező. IT-ban még mindig az a trend, hogy 2 hét alatt találsz másik helyet.
febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
0%

39

Rohadtul de nem. Az a trend újabban, hogy kő kemény leépítések vannak seniorok körében is.

febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!