Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 710 ezer bruttó Medior fejlesz...

710 ezer bruttó Medior fejlesztőként elmegy?

Figyelt kérdés
Medior alja szint, nem rég léptem Juniorról. Ugye tudjuk milyen a magyar piac most sajnos, szinte alig vannak lehetőségek. Ti meg tudnátok élni ennyiből mondjuk? Azt fontos leszögezni, hogy havi 70k forint nekem az adó. Egyedül élek, nem albi. El lehet ezzel éldegelni? Tudom-tudom, ez mind individuális, de mondjuk azért az évi külföldi nyaralás meg telelés + pár szórakozás belefér ebbe az összegbe? 21/f
febr. 1. 20:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
69%

"Nos, az én megkereséseim alátámasztják ezt, mert nem olyan összegekkel szoktak hívogatni, mint amik abban a salary guide-ban vannak."


Es Hays partnerek hivogatnak? Mely cegek peldaul?

febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
39%
Sose kérdeztem, Hays partnerek-e, de számomra ez tökéletesen irreleváns. Ki a francot érdekel egy olyan felmérés, ami csak a Hays partnerekre igaz?
febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mit feszengsz itt, hogy nem olyan osszegekkel szoktak hivogatni, mint ami a Hays salary guide-ban van, mikor a Hays salary guide a Hays partnerek adataibol keszul?
febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
Nem feszengek, csak azért írtam, mert láttam, itt sokan szentírásnak veszik.
febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
Úgy látom pont azt írták korábban, hogy nem szentírás, mert a legjobban fizető cégek fizetéseit például nem tartalmazza, de még mindig sokkal reprezentatívabb, mint "a degenerált ismerősöm 900 bruttóért dolgozik, úgyhogy ennyi az átlag a szakmában" állítások.
febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!