Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 710 ezer bruttó Medior fejlesz...

710 ezer bruttó Medior fejlesztőként elmegy?

Figyelt kérdés
Medior alja szint, nem rég léptem Juniorról. Ugye tudjuk milyen a magyar piac most sajnos, szinte alig vannak lehetőségek. Ti meg tudnátok élni ennyiből mondjuk? Azt fontos leszögezni, hogy havi 70k forint nekem az adó. Egyedül élek, nem albi. El lehet ezzel éldegelni? Tudom-tudom, ez mind individuális, de mondjuk azért az évi külföldi nyaralás meg telelés + pár szórakozás belefér ebbe az összegbe? 21/f
febr. 1. 20:48
 11/95 A kérdező kommentje:
#9 17 évesen kezdtem itt, nem jártam egyetemre.
febr. 2. 00:41
 12/95 A kérdező kommentje:
#10 cég neve?
febr. 2. 00:42
 13/95 anonim ***** válasza:
87%

"#10 cég neve?"


WorldQuant


Bár ahogy írtad, hogy 17 évesen kezdtél a cégnél és nem jártál egyetemre úgy már érthető miért olyan alacsony a béred. Én a br 870k kezdőfizut mérnökinfó BSc + alkalmazott matematikus MSc után kaptam + angol felsőfokkal.

febr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
49%

#11

Így érthetőbb hogy miért alacsony a fizu és miért nehezebb az álláskeresés.


Ha többet akarsz akkor levelezőn én megcsinálnék egy proginfót. Tapasztalattal a legtöbb tárgy elég egyszerű.

febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 Lilluci27 ***** válasza:
79%
Hogyha ezt nem vagy képes kiszamolo akkor nincs nagy jövőd ebbe a szakmába... Melyik cégnél lettél medior? Milyen programozási nyelven?:)
febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges azt kérdezgetni, hogy elmegy-e vagy nem. Van jobb? Lehet, hogy van jobb, pályázgass és akkor kiderül. Most egyelőre ez van.
febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
68%
😂 Bkv sofōr műfaterom 5 év után bruttó 850.000 et kap 😊
febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
65%

Igen, és egy hónapban vezet 250 órát. Minimum.

#17-esnek.

febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen korrekt egy medior fejlesztőnek sajnos. Tekintve az ország helyzetét és az IT piac erőteljes hanyatlását, meg azt hogy milyen sok már az IT-s munkanélküli az országban, főleg a junior. Nekem rengeteg ismerősöm van aki egyetemi informatikus diplomával sem tud elhelyezkedni, nem hogy még egy gyorstalpaló után.

Én nem azt mondom, hogy nem érdemelnél többet. Viszont sajnos a magyar gazdaság realitása miatt ez van. Ennyivel kell megelégedned, és még örülhetsz hogy van állásod.

febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
45%
21 évesen te nem leszel medior, de még a junior is kérdéses, szal esélyes valami szutyok cégnél dolgozol, ahol fizetés helyett inkább random előléptetéseket osztogatnak, már csak azért is mert ez egy közép/alja junior fizetés, ami pont egy sufni cégre utal...
febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!