Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
 131/190 anonim ***** válasza:
20%
"Ha ennyire sz@r orvos akkor miért alkalmazza a MOB? " - Hülye kérdés, ezt sok mindenhol fel lehetne tenni... Mondjuk miért Matolcsy a nemzetgazdasági miniszter, amikor nála ezerszer jobb közgazdászok vannak? OK, igaz, ne politikusokkal példálozzunk... Ott van Handó Tünde, na, vajon miért ő lett most az OBH elnöke, amikor ezerszer jobb és gyakorlottabb bírák is vannak rajta kívül? Miért alkalmaznak olyan "bürokratákat" a közigazgatásban, akiknek nincsen meg a megfelelő végzettségük? És még ezer ugyanilyen kérdést tehetnénk fel, de azt elég sokáig tartana legépelni.
2012. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/190 anonim ***** válasza:
0%
"Ezt a baromságot meg mégis honnan vetted?? Ez már aztán tényleg a no comment kategória. Ebből látszik, hogy mennyire hiteltelen is vagy és még életedben nem voltál egy ilyen rendezvényen sem." - Lőrincen voltam az "egészségházukban", vagy "hogyishívjákukban" előadáson, ott tényleg nem lehetett filmezni...
2012. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/190 anonim ***** válasza:
100%

A Szondi utcában meg a Nefelejtsben van két hivatalos épületük ahol rendszeresen vannak előadások. Plusz még a Syma csarnokban szokott lenni 1-2 havonta. Továbbá az itt felvett hanganyagokat még mp3-ban is el lehet kérni. Bár ahhoz minimum managernek kell lenni. Én szóltam a manageremnek és az én pendrive-omra tették rá, aztán meg lemásoltuk.

Eddig bárhol voltam FLP-s rendezvényen mindenhol lehetett. Nem kell kamuzni. De biztos azért látok egy rakás embert kamerával/fényképezőgéppel, meg diktafonnal a rendezvényeken. Sőt biztos azért van élő közvetítés az FLP TV-ben is, mert nem lehet.


FACEPALM

2012. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/190 anonim ***** válasza:
100%

Két amatőr felvétel a sok közül:

http://www.youtube.com/watch?v=n_TtMDdNiWE

http://www.youtube.com/watch?v=UsU3_gLNCig


Ennyire szánalmasan meg elvakultan már nem kellene lejáratni valamit.

2012. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/190 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Lőrincen voltam, nem emlékeztem vissza, hogy Nefelecs utca, azt tudom, hogy a Sárkány Centertől van egy szűk kilométerre, ha a vasúttól indulsz. Amin én voltam 2009. júliusán, ott nem lehetett kamerázni - nem én akartam felvételt készíteni, hanem egy középkorú nő vette elő a kameráját, és szóltak neki, hogy nem szabad, mert nem adta meg az engedélyt erre az előadás szervezője. Nem kell kamuzni.
2012. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/190 anonim ***** válasza:
100%
Igen én kamuzom ahogy ezt linkek is mutatják.
2012. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/190 anonim ***** válasza:
0%
FLP TV-ről lett letöltve .flv fájlban, gondolom, ahhoz kellett a TVC... Kár, hogy nem az egész előadás van fenn -.-
2012. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/190 anonim ***** válasza:
70%

Az FLPTV-ről?? AHA FACEPALM. Már megint csak vetítesz.

Elárulom fent van az egész előadás. Totál más kameraállíásból és sokkal jobb minőségben. 2010. decemberi felvétel ahogy látni lehet a videón is. Nem lesz nehéz megtalálnod keress 2010.12. -re


Szóval már megint jó nagy baromságot írtál és csak lököd itt a szánalmas lejárató szövegedet. Mondom még életedben nem voltál FLP-s előadáson.

2012. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/190 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor nem voltam, nem vitatkozom tovább, ágyő!
2012. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/190 anonim ***** válasza:
100%

Te írod folyamatosan a hülyeségeket. Most meg le is buktál, hogy még arra is lusta voltál, hogy annak utána nézz amit az előbb írtál.


Konkrétan erről az előadásról van szó:

"2010.12.18 Success day Dr. Samu Terézia: Terméktapasztalatok gyerek szemmel"


Ami szerinted ugyanaz, mint amit a youtube-on linkeltem.

2012. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!