Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
 161/190 anonim ***** válasza:
25%

"Az FLP oldalán fent lenne a teljes összetétel ha lehetne kapni."

"A Nature Min tabletta forgalmazása jelenleg nem engedélyezett Mo-on."

"Az FLP shopban ami az FLP hivatalos webshopja ott nincs ez a termék."


Thanks Captain Obvious!


Mi van veled? Igen, nem lehet kapni Magyarországon, de nem is ezen megy a vita, erre elmondod még egyszer. Kérdeztem, hogy pontosítsuk le, miről van szó, ezen neked mi mellébeszélés? Erről van szó, vagy nem? Igen nem válasz, tényleg bonyolult, tényleg egyszerűbb elismételni olyasmit, amit még csak meg sem kérdőjeleztem. Te is ott vagy, azért az látszik.


Szidjátok a szabályokat, amikkel még inkább az a baj, hogy túl engedékenyek. És kiváló példa, már lehet kapni Magyarországon azt a Cardio-s cuccot, fölkerült a honlapra, és be is lett jelentve. Ennyi. A másik nem tudom miért nem kapható, de nem a hülye szabályok miatt, amiket (bakker) én mutattam meg nektek. Ez önmagában is égő.


Hülyézni meg nyugodtan lehet a szemembe. Két csíra nethuszár.

2012. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/190 anonim ***** válasza:
19%

"Ginkgo meg a Pro6 miatt korábban büntettek, mert gyógyhatásúnak mondta az FLP, aztán később amikor ez megváltozott és kiderült"


Először is nem azért büntettek. Leírtam miért. És kíváncsian várom, hogy hol derült ki, hogy ezek valóban gyógyhatásúak.


A következő rendezvényetekre meg elmegyek kamerával. Meglátjuk mi lesz.


A 71%-os meg. Kevered a szezont a fazonnal. Már 2010-ben volt? És miért nem jelentették be akkor? Akkor már akkortól lehetne forgalmazni, de persze hülye szabályok, mi? A kérdésem meg továbbra is áll, csak számotokra lehet túl bonyolult.

2012. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/190 anonim ***** válasza:
95%

Igen, az a Nature Min amit linkeltél.


Hol jelentették be a Cardio Health-t és honnan veszed, hogy csak idéntől lehet kapni Mo-on? Egyáltalán tudod miről beszélsz?

[link]


"És kíváncsian várom, hogy hol derült ki, hogy ezek valóban gyógyhatásúak. "

[link]


A Nature Minről jött egy hivatalos levél, hogy nem lehet nálunk forgalmazni valami hülye jogszabályi változás miatt. Talán a neten is fent van. Nem tartom meg az ilyeneket, mert nem igazán érdekelnek. Szóval igen mi beszélünk mellé. Persze.


"A következő rendezvényetekre meg elmegyek kamerával. Meglátjuk mi lesz."

Mindegyik 10:00-kor kezdődik csak, hogy nehogy lekésd. :)


Úgy látom te sem nézed meg a linkeket csak valami jött ment infókat löksz ide. És még mindig azon vagy fennakadva, hogy 2004-ben hibázott a cég. Az meg már qrva régen volt.

2012. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/190 anonim ***** válasza:
92%

A levél

[link]

2012. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/190 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes a Cseheknél meg a Szlovákoknál is lehet kapni. Pedig ha jól tudom az is EU tagállam.
2012. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/190 anonim ***** válasza:
83%

Már elég régen nem jártam ezen az oldalon most is csak a google dobta ki egy keresésre, aztán nézelődtem egy kicsit.

Úgy látom nem túl bölcs emberek járnak ide sem.

Amiről nincs tapasztalatom arról nem mondok véleményt.


Tejbegrízeskenyér meg folyton úgy ír, hogy nincs semmi tapasztalata. Többen kérték, hogy támassza alá az állítását és nem tudja. Ennek ellenére mégis kitart mellette. Ilyet csak az ostoba emberek tesznek.

Ráadásul szemmel láthatóan nincs személyes tapasztalata egyik MLM céggel sem, nemhogy a kérdésben említettel. Ezt könnyű leszűrni abból amit és ahogyan ír.

Pl említette a Varga Sándor névvel regisztrált illetőt. Sándor végig tisztelettel írt neki ő mégsem tudta viszont tisztelni a másikat.


Nekem mindössze annyi tapasztalatom van, hogy az egyik ismerősöm megkeresett ezzel a céggel és én megmondtam, hogy nem érdekel. Aztán már nem keresett meg ezzel többször. Nem volt erőszakos nem akart semmit rámtukmálni (sokan nincsenek tisztában a szó jelentésével, de sebaj) sőt még tarhálni sem tarhált. (Ennek a jelentésével sincsenek tisztában az kiderült az ide írt bejegyzésekből).

Ráadásul nem is egyedül volt és a másik úriember aki vele jött ő is teljesen normálisan állt a dologhoz. Annyit sikerült "elérni" kíváncsi voltam, hogy elmentem egy előadásra. A végén kaptam két CD-t meg valami katalógust amiket otthon meghallgattam aztán vissza adtam az illetőnek. Semmi kivetnivalót nem találtam benne. Volt akinél volt diktafon és az egészet kamerára is vették. Nem voltak erőszakosak nem voltak bunkók egyszerűen csak emberek voltak.

Más cégektől is kerestek már fel (biztosítóktól egyéb táplálékkiegészítőket forgalmazó cégektől) és többségében jók a tapasztalataim. Ritka az az ember aki bunkó és erőszakos.


Persze akik le akarnak valamit járatni azok vagy eleve a hibákat keresik (ez sem túl okos és bölcs magatartás, de mégis vannak ilyen emberek akiknek ez a hitvallása sőt már rögeszméjükké vált) vagy eleve kihangsúlyozzák, hogy vannak olyan emberek akik erőszakosak, még akkor is ha a többségre nem ez a jellemző. Én élből elhajtom azokat akik ilyenek. Sőt a megfigyeléseim alapján ezek az emberek nem túl sikeresek hosszú távon, találkoztam már pár ilyennel.


Azt is meg lehet figyelni, hogy az ilyen jellegű fórumokba hirtelen mindenki talál olyan rossz dolgot amit leírhat. Még akkor is ha ez nem igaz. Persze az igazát sosem kell bizonyítani. Ha meg mégis akkor elkezd mellébeszélni.

2012. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/190 anonim ***** válasza:
95%

Aki pedig azt gondolja, hogy a hagyományos vállalkozásnál nem kell megkeresni a vevőket hanem majd azok maguktól besétálnak az nagyon téved.


Aki saját vállalkozást indít, mint pl én is az ugyanígy megkeresi a saját ismerősiet, hogy nézze meg mivel foglalkozik. Az én esetemben volt egy divatáru boltom, az összes ismerősömnek akivel találkoztam vagy még annó nem volt facebook sőt még más közösségi oldalak sem így vagy telefonon vagy emailben megkerestem.

Aki már indított be vállalkozást az tudja, hogy ilyen szempontból semmi különbség nincs egy MLM vállalkozás és a hagyományos között.

Vagy vehetnénk pl egy fuvarozó vállalkozást is. Az egyik ismerősömnek az van. Amikor ő elkezdett ezzel foglalkozni akkor nem álltak sorban a megrendelők, hogy vele fuvaroztassanak. Neki kellett felhívni, szórólapozni vagy menni olyan cégekhez akikről vagy tudta, hogy szoktak fuvaroztatni vagy nem tudta, hogy nem szoktak fuvaroztatni. Amíg meg nem kérdezte nem tudhatta, hogy érdekli-e a céget az amit ő kínál. Engem is megkeresett és egy ideig vele hozattam az árum egy részét. Azóta már mással foglalkozom, az nem az én világom volt.


Szóval ha valaki ilyen sületlenséget leír, hogy a hagyományos válallkozásban a vevők maguktól besétálnak és nem nekünk kell őket felkeresni az nyilvánvaló, hogy még soha nem csinált semmilyen vállalkozást.

2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/190 anonim ***** válasza:
95%

A Cardio Health tényleg csak idéntől lehet kapni a webshopban. Lehet azzal keverted, hogy behoztátok külföldről.

Amit nem értek, hogy egy termékforgalmazónak miért kellene ismernie a jogszabályokat.

Ha megállapodok egy céggel, pl a Loreállal, hogy én is forgalmaznám a termékeit akkor nekem nem kell ismernem pl a kozmetikumok előállítására vonatkozó jogszabályokat.

Pláne, hogy az FLP-nél még raktározni sem kell a terméket. Mindent az FLP Magyarország Kft intéz. Nekem csak annyi lenne a dolgom, hogy elmenjek az ismerősökhöz megmutassam nekik a katalógust aztán ők eldöntik, hogy vásárolnak-e. Ha vásárolni akar akkor kap egy törzsvásárlói kártyát és azzal vásárolhat. Ennyi semmi több. Nem értem miért kellene ehhez részletesen ismernem a hülye jogszabályokat.

2012. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/190 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet benéztem és csak kintről hozták.


Viszont amekkora hülyeségeket összeírkált máshol az már tényleg fáj.

De ő állítólag ismeri az MLM-et. :D :D

Idézek tőle:

"Jutalékot viszont mindenki kap, aki fölöttem van."

"És ami szintén nem igaz, hogy lehet jobban keresni, mint a fölötted állók."


Ha ez így van akkor bizonyítsd az FLP marketing tervén keresztül!


És persze továbbra is várom a jegyet amire rá van írva, hogy TILOS kamerázni vagy bármilyen felvételt készíteni.

2012. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/190 anonim ***** válasza:
100%
Laci! Kösz, hogy leírtad ezt.
2012. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!