Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
 141/190 anonim ***** válasza:
100%

Itt megtalálod ha rákeresel, nincs közvetlen link.

[link]

2012. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/190 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hol voltam, és hol nem? Ez megint csak hülye személyeskedés. És még jó, hogy nem csak én állítom ezt. Újaknak, idegeneknek nem engedik, és még a jegyekre is rá szokták írni. Igen, saját felvételeket készítenek, meg a sok manager készíthet, ők nyilván nem fogják leadni a GVH-nak, vagy bármely szervnek.


Persze, a szavaid kiforgatása. Csak simán nem érsz fel ésszel ahhoz, amit írtam.


És igen, olyan forgalmazók olyan termékeinek van létjogosultsága, amik rendelkeznek a megfelelő engedélyekkel. Ez rohadt egyszerű. És az engedélyeztetés ma már nem is bonyolult, erről pont a hittársad értekezett nem is sokkal ezelőtt.


És nyugodtan támaszd alá példával az állításod, konkrétan mondj három olyan terméket, amit itthon nem, ellenben az eu-ban, vagy bárhol máshol kapni lehet.

2012. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/190 anonim ***** válasza:
24%
Hagyjad, mi úgyis hülyék vagyunk, és soha nem voltunk egy FLP előadáson, hisz' ő már tudja, végül is nem mondtam el, hogy sacc/kb. merre kell menni lőrinci központjukhoz, egy köpésnyire lakom onnét :D
2012. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/190 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a Nature Min amit jelenleg nem lehet kapni nálunk. Az egész EU-ban igen. Erről tudok, de nem követem ezeket, mert nem igazán érdekel, ami szükséges azt beszerezzük külföldről, ráadásul mivel itthon ilyen rohadt magas az ÁFA meg a HUF/EUR árfolyam így sokkal jobban megéri külföldről hozni.

Azt meg senki nem tilthatja meg, hogy az egyik EU országból a másikba bármit átvigyek amit ott megvettem.

Korábban is így volt több termék esetében. Biztos azért, mert olyan rohadt egyszerű engedélyeztetni. A 2012-es termékekről még nem tájékozódtam. A Cardio Healtht kb egy évig nem lehetett forgalmazni nálunk. Szóval tényleg nagyon egyszerű engedélyeztetni biztos azért van, hogy hónapokat is csúszik egy-egy termék forgalmazása.


Csak a managerek filmezhetnek, meg rá van írva a jegyekre? Oh my God. FACEPALM


Akkor most én mondom, hogy mutass egy ilyen jegyet!!! Rajta te kamugép.


Te aztán igazán nagy kamu vagy. Kb 100 előadáson voltam (nem számoltam) és mindenhol lehetett bárkinek filmezni vagy hangot felvenni. A jegyeken meg max annyi van, hogy a 8 év alatti gyerekeknek ingyenes gyerekmegőrzés van.

Látom tényleg voltál már ilyen rendezvényen. Főleg abból látszik amennyi baromságot összeirkálsz. A levegőbe beszélsz.

2012. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/190 anonim ***** válasza:
100%
A saját környékemet én is nagyon jól ismerem. Nem gond bekamuzni, hogy voltam valahol.
2012. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/190 anonim ***** válasza:
73%

Húha látom ide is beszabadultak a nagytudásúak.

Nagyeszű! Ha valaki rejtettkamerás felvételt akarna csinálni akkor nem kéne nagyon megerőlteni magát. Fogja a telefonját és felveszi vele az egészet.

Csak azt nem értem, hogy vajon miért nem veszik el a fényképezőgépet meg a kamerát senkitől sem a bejáratnál. Nem is értem, hogy én miért vihettem be és miért használhattam. Pedig nem vagyok manager sőt még igazán termékforgalmazó sem. Csak a családnak szoktunk rendelni meg pár ismerősnek aki kéri. Igaz mi nem külföldről szerezzük be, ezért nem utaznánk ennyit.

2012. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/190 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem utazunk érte. Van aki jár ki rendszeresen és elhozza nekünk.

Tényleg ezen a kamerán meg fényképezőgépen még el sem gondolkoztam.


De most egyelőre kíváncsian várom azt a jegyet amire rá van írva, hogy nem lehet felvételt készíteni. :DD :DD

2012. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/190 anonim ***** válasza:
22%
Bla-bla-bla, menj vissza szépen játszani a gyerekmegörzőbe, hülye gyerek :D
2012. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/190 anonim ***** válasza:
69%

Látom ennyire tellett az értelmi szintedből.

Még mindig ott tatunk, hogy ti nem tudjátok semmivel sem alátámasztani amit állítotok.

2012. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/190 anonim ***** válasza:
29%

[link]


[link]

10. § és 4. melléklet.


Egyszer. Tényleg olyan szinten bonyolult...


De mondom, pár hete értekezett erről a hittársad. Erre jössz itt vele, hogy mennyire átláthatatlan, nem az. Másoknak megy, sőt, igazából nektek is. A Cardio Health nevű készítményt pedig még csak idén jelentettétek be, ez az egyetlen oka, hogy eddig nem volt itthon forgalomban - ha nem volt. Logikusan, érveléssel cáfolok, de neeeem, én csak kiforgatom a szavaidat mi? Amit meg a rendezvényekről állítottam, csak kapásból megerősítette valaki más is. Ezt ezúton is köszönöm egyébként. És én vagyok a hiteltelen...

Te kezdtél személyeskedni, te kezdted el fújni, hogy én így-úgy nem tudok semmit, mert rendezvényen sem voltam. Honnan a bánatból tudnád hogy hol voltam, és hol nem?


Amit meg az orvosokról mondtál, azt te állítod, azt sem támasztottad alá semmivel, az persze érvnek számít, mi? És még ha igaz is, csak birkaszelleműeket győz meg, mert ellenetek sokkal több, komoly érv szól.


A kamerázásról meg annyit, mondj egy rendezvényt Budapesten, majd utána lesz miről beszélnünk.

2012. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!