Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
 171/190 anonim ***** válasza:
95%

Itt folytatódik a "buli" ha valakit érdekel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2012. febr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/190 anonim ***** válasza:
38%

Hol folytatódik? Nem találom, mármint azt igen hogy Karrier-fizetés, de a többit nem.

Amúgy a témában a hozzászólásom csak annyi lenne:

Tipikus magyar mentalítás hogy fikázzuk azt aki egy kicsit mást csinál, főleg ha abból a valami másból meg is él netán meg is gazdagodik. Akkor persze az írígység miatt megbántanak olyan embereket akik becsületesen keresik pénzüket.Ma Mo-gon egyre nápreszübb a MLM rendszer, hiszen érdekelté válik az ember hogy jól teljesítsen. Én minden munkahelyen ezt a rendszert alkalmaznám. Képzeljétek csak el, nem igazán lenne munkanélküliség és a teljesítmény is nőne. Én nem vagyok ugyan MLM tag, de én használom a FLP termékeket és az amway termékeket is, (nem szünt meg nem tünt el) idestova 20 éve működik Mo-on, ha nem régebben. Szóval nekem minden elismerésem ezek emberek felé, és akikat ismerek is nekek főleg. Szóval aki lebecsmérli más munkáját előbb nézzen magába.

2012. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/190 anonim ***** válasza:
100%

Törölve lett a másik topic azért nincs ott folytatás.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2012. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/190 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:29

Nagyrészt igazad van. Abban tévedsz, hogy ez magyar mentalitás lenne. A világon mindenütt jellemző ez a hozzáállás egyesekre. Másokra meg nem ez jellemző függetlenül attól, hogy Magyarországon vagy-e vagy Norvégiában vagy Ausztráliában.

2012. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/190 anonim ***** válasza:
35%
Tejbegrízeskenyér,látom sikerült az FLP-nek teljes agymosást véghezvinnie rajtad!Kb. mint a Jehova tanúi,szektába kellene alakulnotok,és úgy hülyíteni a jónépet!
2012. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/190 anonim ***** válasza:
72%

Nekem legalább átmosták az agyamat attól a sok vacaktól amit a TV-ből meg egyéb helyekről belém tápláltak. Muszáj volt a sok mocskot kimosni. A ruhát is kimossák ha koszos lesz. Az agyat sem árt néha kimosni a sok vacaktól.

Sok ember nem látja már a lényeget meg a jó dolgokat attól amit állandóan a hírekben meg az újságokban olvas. És elhiszik, hogy a világ egy sz@r hely, pedig rengeteg jó dolog történik nap, mint nap. Csak azt nem divat a hírekbe berakni. Oda csak a fos, gané dolgokat pakolják be. Aztán ezért lesznek a tizenévesek öngyilkosok. Talán ezért nem nézek én sem híreket, TV-t sem nagyon.


Gábor

2012. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/190 anonim ***** válasza:
5%

175. válasz:

Nem értem miért is vagyok most itt megszólítva, kifejtenéd kérlek?

2012. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/190 GlobalTika válasza:
75%

Úgy érzem ez a kérdés elsősorban az MLM cégek felé szól, nem feltétlenül a FLP részére.


MLM: hálózati rendszer működési elvén alapul, ugyan úgy mint egy élelmiszer-ipari hálózat, szálloda láncolat, gyors éttermek, most már egyre több kozmetikai és fodrászati szalon, stb (ergo hálózatépítő vagy, ha jóhiszeműen megosztod bárkivel hogy hol olcsóbb egy termék/szolgáltatás, csak hiper-szupermarketek és minden hasonló esetében nem kapsz reklámköltség visszatérítést!


Ha beosztottként dolgozol ugyan azt tapasztalod alapvetően mint bármely MLM-nél, tehát ha sokat dolgozol kitüntetést kaphatsz, feljebb jutást a ranglétrán, fizetésemelés, és egyéb érdemek.

Annyi a különbség hogy mindegyik MLM cég esetében a meghívódnak komoly erkölcsi és anyagi érdeke is hogy többet és jobban dolgozz, hiszen akkor lesz ő is sikeresebb, ha téged azzá tesz.


Amúgy az FLP-ről már a magyarországi megjelenés óta hivatalosan lekérhetőek független kimutatások, és egyéb okiratok, amelyek a cég stabil és megbízható működését biztosítják.


Személyszerint nekem van egy "fix" munkám, emellett dolgozom az FLP partnereként barátokkal és rokonaimmal, és a világ leghálásabb munkáját végzem, ugyanis 3 szóban megfogalmazva ennyit teszünk: fogyasztói csoport átcsoportosítása! Magyarán csak felvilágosítást adunk nekik hogy amit eddig csináltak azt az FLP termékeivel is is lehetőségük van, amelyek nem utolsó sorban egészségmegőrzés végett kerültek piacra. Itt kihangsúlyoznám hogy nem gyógyítunk, és a termék sem alkalmas arra, de ha jogilag helyesen megfogalmazzuk akkor így helyes: A termékeink összetevői és hatóanyagai a célra kifejlesztett egészségügyi problémák kezelésére bizonyítottan alkalmasak!

2012. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/190 anonim válasza:
.
2013. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/190 anonim ***** válasza:
78%
Akik annyira védik az FLP-t megnéztem mit mennyiért...háát konkrétan néztem egy nagyot, hogy amit mondjuk egy nevesebb táplálékkiegészítő gyártónál pl Scitec megkapok 2500 ért omega 3-6-9 et,hozzáteszem nagyobb mennyiséget mint az FLP-nél 10 200-ért, akkor kérdem én hol van ebből az én sikersztorim?
2013. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!