Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:

19:01


köszönöm a dicséretet, igazából inkább a szüleim nevében:P

jól esett.


pedig félve írtam le, mert számítottam rá, hogy páran nekem esnek majd, hogy itt a nagy kutyahús ellenes, közben meg húsboltjuk van:)

2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:

"istenem, de buta vagy!!! :D:D:D szerinted melyik az egészségesebb??? egy szelet kenyér,vagy egy jóó kis cukros péksüti amit orrba-szájba töm mindenki, vagy egy darabka csirkemell? Tudod te mennyi fehérjét tartalmaz a csirkemell?? tudod egyátalán mi az a fehérje és mire jó? :D jajjajjaj kár volt írnod:D:D"


Ezt nemtudom kinek írtad de a stílusodból meg a fehérje emlegetésből felteszem valami húsevő, amatőr bodybuilder lehetsz. (A bodybuildereket és a húsevőket sem akartam ezzel megsérteni, mert sok intelligens testépítéssel foglalkozó embert is ismerek :))

szal neked egy érdekesség:

http://www.youtube.com/watch?v=nIcSuA2b_Wc

2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
Hízlalada? Nem értem. A sertések nem szabadtartásúak?
2010. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:

mint írtam, apum barátjánál igen, ott szabad tartáson vannak, tőlük általában marhát és mangalicát veszünk. A sertések jönnek a hizlaldából (játszó szobából) :) onnan a vágóhídra, és ott rögtön vágják is őket. de hát a hizlaldában is majdnem hogy jobb körülmények között élnek, mint az emberek:P jó ez túlzás, de értitek mire célzok. nem mind1, hogy 60an a szarba tapicskolnak egy szűk kis karámban!


meg mi tényleg úgy tapasztaltuk és mások is, hogy jelentős különbség van a húsuk között

2010. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
Annyit még kérdezhetek hogy milyen árban van a marha kilója? Neten fent vagytok?
2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:

a csont nélküli comb 1640

a lábszár 1690

a bélszín pedig 4400


hát a cég tudakozóban fent vagyunk, de nem tudom, hogy hogy mert nem kértük na mind1:P de ahhoz megint csak le kellene írnom a nevet, de bonyolult ez:S meg kérdeztem őket és mondták, hogy ki ne merjem írogatni:P


fanatikus internet gyűlölők:S:P

2010. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
56%

"a játszó szoba konkrétan a hizlaldában van, de a kocsikon is vannak láncok amiken szállítják őket, meg nyáron permetezik őket vízzel, hogy ne rohadjanak meg a melegtől. tehát lényegesen jobb a húsa egy stressz mentes sertésnek""

Ez aztán az állatszeretet!Innét még a vágóhidra menni is öröm lehet!!Olyan jó érzés ilyet olvasni,a kutyák helyében én önként jelentkeznék az itt dicsekvő gyerkőcéék vágóhidjára.Nem a menhelyen stresszelni évekig,mert az nem élet!!

2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:

nem vágóhidunk van okoska, hanem húsbolt. én a beszerzési helyeinkről beszélek. de arra már lusta, hogy végig olvassa amit írok!:D


nem dicsekvés, hanem felvilágosítás, hogy nem mindenütt bánnak úgy az állatokkal és nem kínok-kínja között halnak meg, mint ahogy azt sokan elképzelik, mert nem lát az orránál messzebbre, de okoskodni tud

2010. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
Jaj hát nem akartalak én bántani ájtatós manókám!!Tehát nem akasztás hanem villamosszék mert az humánusabb?Jaaa??Az egészen más!Akkor igazad van--okoska!
2010. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:

na látod az ilyen szűk látókörű emberekről beszélek, mint te! akkor is úgy vagyok vele, h ha már csináljuk és meg öljük a disznót a húsáért, akkor már humánusabban csináljuk, mint, hogy halálra kínozzuk!

ha már megöljük, akkor egyértelműen jobb a kábítás, és aztán le szúrják, mint anno hogy 6an lefogták, és úgy szúrták meg. 1000szer kevesebbet szenved a kábítással!


de fejezzük be a témát, mert már kicsit sem kapcsolódik a kérdező témájához!

2010. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!