Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
30%

" ...élelmiszer szempontjából fontos disznóhús"- ez a válaszoló vagyok

oké, nem azt mondtam hogy olyan nagyon egészséges, de mégis azért tápláló, és hallottam már hogy aki híni próbál az sok ilyen húst kell egyen.

Tudom hogy nem a leg egészségesebb, de mondjuk ha beszüntetnék, akkor mivel helyettesítenék? mit ennének helyette(aki szereti)?

"Élelmiszer szempontjából abszolúte nem fontos a disznóhús, sőt..." ha így állunk hozzá akkor mindegyik húsfélében van valami, ami nem annyira egészséges a szervezetre...és ha nem ennénk húst, akkor mindenki "gebe" lenne, vag legalábbis tömné magába a kálciumot..

Ilyen szempontól, ugye már nem káros a hús?????



De amúgy az is nagyon elszomorító, amit a többi állattal is tesznek, amint a feljebb lévő Válaszoló is írta.

2010. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 anonim ***** válasza:
65%

LEhet nem egészséges a disznóhús de nagyon finom;)Pláne egy jól lesütött oldalas...nyammiiii

Fárasztó lenne azzal foglalkozni mi jó és mi nem!Ennyi erővel semmit nem lehetne enni mert már a zöldségek sem olyanok mint anno!

2010. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
34%
Én vegetáriánus vagyok, és nem kell tömnöm magamba a kálciumot:) Persze, kényelmesebb gondolkozás nélkül magadba tömni amit elég raknak a boltban, nekem is nehéz volt megszoknom hogy gondolkoznom el hogy mit egyek, hogy mindent megkapjon a természetem. Mivel helyettesítse az aki szereti? Hát semmivel. Az nem kifogás hogy szeretem. Attól mert szeretek valamit, még nem biztos hogy szükségem van rá. Én spec cigizni imádtam, meg a martinit, attól még nincs rá szükség, és helyettesíteni se kell:) Én is szerettem a sonkát, az egyik előző vegetáriánus válaszoló meg írta hogy ízlett neki a lóhús. Naés? Rengeteg étel van még ami nagyon finom, és amit a mai napig rendszeresen fogyasztok. Csak mert egy mondjuk úgy 20 féle étleről (kb ennyi húsételfélét fogyaszottam anno össz.) le kellett mondanom, még mindig ott van vagy 50 amit ehetek, nem beszélve a rengeteg újdonságról, amit az újfajta étkezés hozott az életembe. Elég nagy logikai tótágas az hogy ha minden húsban van valami rossz akkor egyáltalán ne is együnk húst (bár éppenséggel kivitelezhető, és baja se lesz belőle senkinek). A hal mondhatni egészséges, a csirkehús meg a legjobb a forgalomban lévő húsok közül, ha valaki nem akar lemondani róla. Na de sok lesz az off:)
2010. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is gusztustalan. DE álszentségnek tartom, hogy a disznót, kacsát, bárányt nem kell sajnálni, a kutyát, macskát pedig igen. Én nem eszem egyik húst sem, mielőtt valaki beleköt ebbe.

Vagy minden állat levágásánál háborodj fel, vagy egyiknél se.

2010. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 Rogue555 válasza:
33%
Hát, én eddig se voltam büszke erre az országra, már nagyon nagyon nagyon nagyon régóta csak lesajnálni és szégyelni tudom.szörnyű ami itt folyik. akár a közéletben, akár a politikában, akár a médiában...és egyre rosszabb minden. Szóval már meg sem lepődök egy ilyen kezdeményezésen. De felb*sz. nagyon. Az ilyen embert, aki bevezetné a kutyahús fogyasztását, hát meg kéne kínozni, utána le kéne lőni "mint egy kutyát". Az egyik hozzászólót viszont cáfolnám, aki azt a bizonyos, cigányokkal kapcsolatos kijelentést tette...nem hinném, hogy pont egy cigány ember találna ki ekkora baromságot, van nekik jobb dolguk is, mint azért harcolni hogy megehessék a kutyáikat. Ha akarják, ők úgyis megteszik:D engedély nélkül is. Ez is érdekes egyébknét ebben az országban...hogy amint valami ilyesmi,undorító vagy rossz hír kerül a médiába, valaki rögtön felkiált hogy "mert hogy biztosan a büdös cigányok"...hujj de utálom a rasszistákat. Na de mindegy, elkanyarodtam. Szóval, a lényeg, hogy bevezetik ezt a törvényt kishazánkban (aminek gondolom hálistennek kicsi az esélye), akkor én fogom magam, nem várok még két-három évet ahogy eredetileg tervezem, hanem rögtön itthagyom ezt a sz*rkupac országot...
2010. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is aki meg bírna enni egy ártatlan kutyit az állatkínzó!!

Aki ezt teszi az ugyan ezt érdemli!

2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim válasza:
62%

Kinaban is tobben ellenzik :P

kutya a baratunk nem kaja igen en mondjuk nem igazan sajnalom a disznot meg hasonlo nem tudnam megenni ha en neveltem volna de azok erre vannak a tenyesztve a kutya meg arra hogy baratunk legyen :D

2010. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
58%

még, hogy arra tenyésztett kutyákból mi a JÓÓ K.VA ÉDES ANYUKÁJUKAT AZT, HOGY UGYANAZT TENNÉM VELÜK, MINT AHOGY ŐK VÉGEZNEK A KUTYÁKKAL!!!!!!!! Láttam a riportot, és nekem nagyon gyanús volt az "arra" tenyésztett kutya téma. Utána néztem be írtam keresőbe és találtam egy videót amin.... én esküszöm, hogy sírok, hogy lehet így végezni egy állattal, mint azokkal a kutyusokkal, amiket a videón láttam??? :'( :'(


mindenféle sajnálat nélkül ugyanazt tenném velük esküszöm, a saját kezemmel egy percre se sajnálnám meg őket!!!:( Borzalmas dolgokat láttam, de igazából végig se néztem, mert nem bírtam!


oké hagyomány ott, de van humánus módja is!!!:(


22L

2010. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
29%

20:27

mért lenne állatkínzó??? a disznó, tyúk... is ugyanolyan állat mint a kutya, és mégis szó nélkul megeszed. sztem ha finom lenne, már rég kutyákat ennénk:D

2010. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom,miért gyűjt aláírást, mert sok kóbor kutya van,és lenne mit ennie, nem kell boltban venni.Meg jó üzlet neki,mert a b-dös kínaiak vevők rá. Onnan ered ez az egész kutyahús mizéria,ott is felháborodtak ezen, az a kevél állattartó,aki szereti az állatokat. Az a baj,hogy ezek d-gök/ferdeszműek/ élve nyúzzák meg őket,mint minden mást,mert a fájdalom hatására olyan anyagok termelődnek,amik ízletesebbé teszik a húst!A mosómedvéket is így nyúzták meg,majd bele a fazékba a bőr nélküli csupa vér szegény állatokat és még éltek.Hát őket kínoznám így,amúgy is túl vannak szaporodva!!!! Őket főzném meg,majd a kóbor kutyákkal etetném meg a húsukat!
2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!