Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
24%

valaki irta, hogy ő soha sem enné meg a kutyáját.

ki mondta hogy a saját kutyádat kéne enned?:D


"Szerintem is aki meg bírna enni egy ártatlan kutyit az állatkínzó!! "

te meg gondolom csirkét, marhát, disznót kínzol...

2010. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 Timka1 válasza:
70%
Nem érdekel ha kitiltanak,de azaz szennyláda aki kutyahúst evett és enne dögöljön meg!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/117 anonim ***** válasza:
82%

Én azt nem értem hogy miért kizárólag a kutyát kell sajnálni. Én minden állatot sajnálok. Igaza volt az egyik előző válaszolónak. Az emberiség csak ugy kiválszt és halálra ítél fajokat, mindezt a "hagyomány" nevében, és tök természetesnek veszi az egészet. Na ez is undorító, nem csak a kutyaevés!


Egy vegetáriánus kutyabarát

2010. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
88%

IGENIS FELHÁBORÍTÓ!!

Az aki kutyát akar enni angyon is primitív élőlény!!!

Egyébként ha valaki kicsit is inteligensebb és konkrétan az is érdekli milyen tipusú húst lehet enni vagy sem akkor gyorsan megtalálja,hogy ÉPESZŰ EMBER NEM ESZIK RAGADOZÓ HÚST!Márpedig a kutya ragadozó...Mível minden húsevő élőlénynek méreganyag sazabdúl fel a szervezetében a táplálkozásából kifolyólag (lényegtelen,hogy tápot eszik...).......

Ezek után aki bármilyen ragadozó húsát kutya,macska stb megeszi az nagyon elmaradott fajhozt tartozik..

Ja és én nem ezért nem eszem kutyahúst hanem azért mert nem vagyok kannibál..úgyanis a kutyám falkatagnak tekint engem ebből kifolyólag én is Őt és tisztelem a fajtársait is..

Ja még annyit,hogy magyar ember lovat se meszik..öhm...

2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 Timka1 válasza:
91%
Megírtam az aktívnak is a véleményemet.Az ilyet nem anya szülte.!
2010. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 Timka1 válasza:
78%
Örökre kutya párti vagyok most is itt fekszik Mazsi kutyám mellettem az ágyon,belenézek a szemébe és mit látok sokkal többet mint az emberek szemében.SZERETETET!
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim válasza:
74%

Teljes mértékben fel vagyok háborodva!

Nagyon remélem, hogy utcán ezzel nem állítanak meg, vagy nem látom, hogy erre aláírást gyűjtenek, mert nem biztos, hogy tudnék uralkodni magamon .........

2010. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
14%

Rogue555 válasza:


"Hát, én eddig se voltam büszke erre az országra, már nagyon nagyon nagyon nagyon régóta csak lesajnálni és szégyelni tudom""

--Akkor mi a f..ért nem toltad még el innen a biciklit Te kö...g???Még szerencse hogy Ti vagytok a kevesebben!!Mi tart még itt??Az ilyen ember nem Magyar hanem egy hontalan szarkupac!!

2010. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 Timka1 válasza:
73%
Kérek mindenkit aki ért a fellebbezéshez,vagy bármi máshoz hogy ez baromság ne következzen be lépjen közben!
2010. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjatok már le basszus, komolyan gondoljátok hogy valaha is engedélyezni fogják itt a kutyaevést? Olyan közfelháborodás lenne belőle, hogy nem hiányzik az a fejeseknek. Meg amugy is...
2010. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!