Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
35%

"Én még a disznókat is sajnálom mikor látom ott a fagzasztó termekben megnyúzva, de tudom, hogy ez élelmiszer szempontjából fontos."


A kutyákat is élelmiszer szempontjából tartanák, amiket megölnek. Nem látom mi a különbség.


Egyébként én is elítélendőnek tartom a kutyaevést. Ahogy a disznó, marha, és lóevést is annak tartom. Feltéve persze, ha az ember ehetne mást is. Ezért vagyok vegetáriánus.


Btw: még húsevő koromban (gyerekkoromban) ettem lóhúst, tényleg finom.

2010. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
35%

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Tisztelt kérdező:Ájtatós manónak lenni magánügy de annyi jogom van itt lenni mint Neked és ha nem tetszik hogy nem értek(értünk!!) egyet veled akkor miért nem Te mész el??

Szerinted mennyivel jobb ha az utcán éhen pusztulnak a kóborkutyák meg a menhelyen egymást falják föl?--Láttam ilyet ,elhiheted nem volt épületes látvány!!

Itt nem a Te ölebedről volt szó hanem úgy általában a kutyákról és senki nem Téged akar bántani hanem reálisan és elfogulatlanul látjuk a dolgot.

Ha Te erre nem vagy képes akkor sajnállak!

2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 anonim ***** válasza:
87%
Magyar embernek a kutya a legjobb barátja! A barátját meg senki nem eszi meg! Kutya húst nem fogja senki megenni aki ép eszű! Amugy meg szerintem aki ilyen aláirást gyűjt azt már rég megverték!
2010. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
83%
Kínában sem legális a kutyahús...
2010. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!


Csak úgy kiváncsiságból: a disznót megeszed? Csak mert kimutatták hogy legalább olyan értelmes állat mint a kutya, képes parancsokat megtanulni, stb. Csirkét megeszed? Marhát? Tudod hogy azok az állatok mennyit szenvednek mire a tányérodra kerülnek? Hogy olyan karámokban tartják őket, ahol megmozdulni se tudnak? Képzeld magad a helyükbe. A gondozóik meg a vágóhídi alkalmazottak gyakran brutálisan bánnak velük, ütik-verik. Legközelebb nézd meg a csirkét amit megeszel. A nagyrészüknek el van törve szárnya-lába. A marhák van hogy élnek még, amikor a darálóba rakják. Amikor országokon keresztül szállítják őket összezsúfolva, sokszor nem kapnak élelmet és vizet, mivel ha azt a súlyt megspórolják, még több szerencsétlent tudnak benyomorítani a vagonba, és nő a haszon.


Jóétvágyat:


http://www.youtube.com/watch?v=7RxhJoNymSo&feature=related


Amúgy a véleményem: ebben az országban soha nem fogják a kutyákat megenni, ne aggódj. De ami azokkal az állatokkal történik, akiket viszont megesznek, az tényleg felháborító.

2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
29%

"Én még a disznókat is sajnálom mikor látom ott a fagzasztó termekben megnyúzva, de tudom, hogy ez élelmiszer szempontjából fontos."


Élelmiszer szempontjából abszolúte nem fontos a disznóhús, sőt... Magas a transzzsírtartalma, savasítja a szervezetet, ami kedvez a gyulladásoknak, plusz az ember emésztőrendszere nem tudja a vörös húst megfelelően megemészteni, plakkot képez a bélfalon, ami tulajdonképpen "rohad" benned.


Amióta nem eszek vörös húst, elmúlt a krónikus izületi gyulladásom, és az irratibilis kolon szindrómám is (emésztőrendszeri zavar). És mit ne mondjak, abszolúte nem érzem hiányát a disznóhúsnak, sőt..

2010. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
29%
Ja azt elfelejtettem mondani hogy nekem is és sok más ismerősömnek is ORVOSOK javasolták a vörös hús elhagyását.
2010. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim válasza:
34%
Tűnjön el Kínába ha ennyire akar kutyát enni. Fene a gusztustalan ízlését. :@ :@
2010. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim ***** válasza:
28%
A kutya úgy szintén állat, mint a kacsa vagy a malac.Én ezen őszintén nem csodálkoznék, de azért meg se mernék enni egy kutyát(pedig gyűlölöm teljes szívemből a kutyákat).
2010. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
41%

Sajna van ennek "jó" oldala is!Bár én megnem enném mert imádom a kutyákat de pl a menhelyek kiürülnének hamar.

Ha valakinek van gyomra egye ...úgyis sok kutya csak van a menhelyen évekig a semmiért!Lehet felháborodni...de az a sok pénzt amit költenek rájuk én simán beteg gyerekekre szánnám inkább!

2010. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!