Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
 61/117 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen soha nem fog megtörténni. Elhiszem, hogy az emberi hülyeség határtalan, de kizárt, hogy ezt bármilyen szervezet elfogadja.

Ha egy boltban kiírnák, hogy kutyahús kapható, szerintem 10 percen belül rájuk gyújtaná valaki a házat:)

2010. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 anonim ***** válasza:
38%
hát az a helyzet hogy nekem nyolc. mert a kutya sem más nekem mint pl egy nyúl és a nyulat is megeszik sajnos. el tudjuk érni hogy betiltsák az állatok öldöklését élelmiszer és textilipari felhasználás céljából? szerintem nem. én nem eszem semmilyen állat húsát ez a legtöbb amit a magam részéről tehetek. igazából van sokkal nagyobb gond is mint hogy megeszik az állatokat. nem mindegy hogyan ölik meg őket meg hogy előtte milyen körülmények között vannak tenyésztve. és bizony rengeteg állat nyomorúságos körülmények között él és a halál is elég kínszenvedés számára. mondhatni ezeken egész életükben egy kegyetlen állatkínzás folyamatot hajtanak végre. a pici ketrecekben tartott csirkék amiknek aztán a nyakát a gép néha sikertelenül csak félig vágja el és még élve kerülnek a forró vízbe, vagy a bundájukért élve megnyúzott állatok stb. ehhez képest egy háznál jó körülmények között tartott haszonállat aminek a nyakát gyorsan elvágják amikor odakerül a sor és nem szenved, lényegében még szerencsésnek mondható.
2010. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
19%

Az itt válaszolók, akik azt írták, hogy ugyanolyan állat mint a disznó, a csirke, meg a kacsa, meg a marha , azoknak aztmondom NAGYOT TÉVEDNEK! hány csirke ment életet? hány csirkét lehet kiképezni vakvezetőnek? hány csirke megy be az öregotthonokba felvidítani az évek óta ott lakókat? hány csirkét használnak terápiás célokra? hány csirkével tudsz beszélgetni esténként, amikor rossz napod van? hány csirke nyalogatja le az arcodról a könnyeket ha sírsz? MERT AZ ÉN KUTYÁM MEGTESZI !én elfogadom , hogy a malacok okosak....de nemsokmindenre lehetne őket megtanítani...nemtudnának életet menteni, és vakvezetőnek sem lennének jók. csakhogy 2 példát mondjak...de a sor végtelen.



HA ÉHEN DÖGLENÉK SE ENNÉK KUTYAHÚST !!

2010. nov. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
34%

de sok csökkent agyú van itt

a disznó , csirke, marha is ugyanolyan érző lény mint a kutya akkor nem háborogtok mikor a pofátokba tömitek ???

micsoda álszent népség

2010. nov. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
28%
No igen.A disznó, kacsa, tyúk, nyúl mind állatok, ahogy a kutyák is.Akkor inkább ne legyetek felháborodva, hogy ha húst árulnak, hisz az tuti állat.Én felőlem kutyát is levághatják, hogy hús legyen belőle, de hát ő is állat könyörgöm!
2010. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 A kérdező kommentje:

Oké, én megértem,h ogy mindenkinek mások a nézőpontjai.és tudom,hogy a malac, csirke, nyúl is ugyanolyan állat mint a kutya.

Szerintem ezt a javaslatot nem fogják elfogadni, és nem kell tartanunk a kutyahús-evéstől.

Nem szeretnék veszekedni, mindenkinek más állat a legszebb.

Tudom,hogy a menhelyen is nagyon rossz állapotban tartják a kutyákat.

Hagyjuk, én nem szeretnék veszekedni, mindenkinek más állat a kedvence.

2010. nov. 10. 07:37
 67/117 anonim ***** válasza:
16%

"hány csirke nyalogatja le az arcodról a könnyeket ha sírsz? MERT AZ ÉN KUTYÁM MEGTESZI !"


Az enyém nem. akkor én levághatom?

2010. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
18%
a fejedet vágd le inkább:) mindenki jobban járna. amúgy meg talán azért mert nemszeret, és leszarja milyen kedved van:) derossz:D
2010. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
22%
Jók vagytok válaszolók!!! Ezaz!
2010. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
73%

na én már válaszoltam egyszer.. most megteszem mégegyszer!

Figyeljetek,nézzetek körül hány kutya tenyésztő van..

Nézetek körül hány kutya barát van és mennyi fajtamentés..

Ők szerintetek hiába küzdenek a kutyák becsületéjért és védéséjért?Most ide jöttök a disznó,nyúl,tehén témával..elmondom: soha nem ettem még nyúlat,se lovat!

A kutyaevésről egy rövid véleményem: mégha egy kutya menhelyen végzi sokkal jobb dolgva van mint kések alatt egy lábasban végül egy tálon..Ha netán menhelyen elaltatják ami szintén szörnyü dolog akkor szépen lassan elalszik... igy pedig földbe tiporják a kutyák becsületét!

Képzeljetek bele ha itt lehetne kutyahúst enni... minden 2. boltba az lenne fogadok!Azért megkérdezném az eladót munka végén mennyien is vettek kutyahúst.. de ha boltba meglátnám nem ez lenne az első hanem hogy hozzá vágnék egy széket a bolt vezetőhőz..

Haszonállat evésről véleményem:

már ettem tyúkot nagyon is szeretem fölleg hús levesbe.

De figyu..egy kutya nem toj tojásokat..nem ad tejet..

a kutya szolgálja az embert!! és aljas módon az ember kihasználja.. de vissza térve a haszonállatokhoz..

Nagy lóimádó vagyok.Nos,a disznó egésségtelen állat,és elég undoritó is amit eszik és amilyen helyen él..

A tehénnek csak a tartási körülményei szörnyüek ha vágóhídra itélik öket.Én minden állat levágását utálom és elítélem!Szerintem lehetne egy kicsit normálisabb állat vágóhíd nem az hogy nyessz és drrr...

sok állatot élve raknak még bele...kiváncsi lennék egy ember mit szólna ha kiprobálnánk rajta.. szerintem egyből nem akarna több állatot levágni!

2010. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!