Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
76%

annyira nem értem a legtöbb válaszolót! persze, a többi állatot is sajnálni kell, de! nálunk az a szokás, hogy a disznót, marhát, baromfit a húsáért, tejéért tartjuk. Miért kell még ezt kultúrát is belekeverni ebbe a nyomorult országba?

Például Indiában ugye a marha a szent állat, ők úgy tekintenek rá, mint nálunk a kutyára, sőt! de ők mégse kezdenek el pattogni, hogy együk meg mert máshol is ezt teszik!

2010. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
68%

20:33 vagyok


nem bírom ki, hogy ne linkeljem be, de tényleg csak az nézze meg (vagy nézzen bele) akinek van gyomra és megfelelő idegrendszere hozzá!

Mert én teljesen ki vagyok borulva, és sajnos tudom magamról, hogy nem fogom ki aludni reggelre.

Ugyanaz tenném azokkal az emberekkel, amit a kutyákkal tesznek!


[link]


dögöle meg az összes kínai ferde szemű vadparaszt, én annyira gyűlölöm őket!!!! :'( :'(

2010. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
100%
20:34-es, úristen ez nagyon durva : ((
2010. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
73%
én nem nézem meg,mert már láttam ilyet. de már attól a gondolattól,hogy ezügyben aláírást gyűjtenek,nem tudok majd aludni. remélem hogy ha kitudódik a személye,valaki kárt tesz majd benne..pl.bunyós pityu,nagy állatvédő
2010. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
14%

Annyira vicces ahogy az emberek atyaúristennek képzelve magukat egész fajokat kárhoztatnak örök szenvedésre és pusztulásra, másokat meg piedesztára emelnek, azért mert csak...Tényleg marha nagy állszentség hogy a kutyaevésen hogy ki vannak akadva, de a disznók, marhák, csirkék tetemeit két kézzel tömik a pofájukba.

"nem fogom megsajnálni őket, erre lettek tenyésztve"

Ha azért nem sajnálod őket, mert anno az emberiség úgy döntött hogy épp őket jelölik ki arra a "nemes" feladatra hogy meghaljanak a kedvünkért, akkor miért sajnálnád meg a kutyát, ha ugyanígy a húsáért tenyésztenék? A disznó és a többi állat is ugyanazt a félelmet és fájdalmat éli át, mint amit a kutya élne át hasonló helyzetben. És mindezt pusztán azért mert ízlik neked a csülök, nem azért mert különben meghalsz, vagy valami, hanem csak a puszta élvezetért.

2010. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
69%

eszem meg áll... ez az ország.. pff sőőt... mégha magyarország csinálná... de az egész világ :@

esküszöm aki egyszer is lenyelt a torkán egy falatni kutya húst vagy gondolt rá ... annak helybe kitépném a gégéjét! én a lóhúst és a nyúl húst is ellenzem! Sőt a vadászást is nagyon!!Ez olyan mint hogyha azt kérné hogy ember ehessen embert..mert az ember is haszon a cigányok számára :@ a végén a cigányok esznek meg minket!

A cigányoknak,bevándorlóknak könnyebb az utcáról vagy menhelyről kutyát szerezni mint elmenni munkát keresni! :@

UNDORITÓ SZÁNALMAS NÉPSÉG!Honfi társ? pff az ilyet hogy lehet honfi társnak nevezni?

NE FELEJTSÉTEK MÁR EL!A KUTYA AZ EMBER LEGJOBB BARÁTJA!

DE UGY LÁTOM AZ EMBER NEM A KUTYÁJÉ :@

én a kutyám szemét eltakartam amikor a kanapén néztem a tv-be ezt a szégyenteljes dolgot..

magyarország xy % aki nincs ezen felháborodva az egye csak.. de remélem egyszer megakad a torkán vagy kap valami fertőzést és megdöglik ! :@

2010. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
92%
Nos, elítélem a kutyaevést. Megértem a többi nép kultúráját, a zsidók abban a szellemben nevelkedtek, hogy a disznó egy tisztátalan állat így nem szabad megenni. Az Indiaiak ki vannak akadva, ha valaki steaket eszik, hisz a marha számukra egy Szent állat. De nem kell keverni a kultúrákat. Van már így is elég húsféle: baromfi, hal, sertés(sertéshús allergiám van, így azt soha nem eszek), marha, ló (bár én nem szeretem a lóhúst) bárány, nyúl, vadállatok és még sorolhatnám. Minek kell a kutyahús? Alacsony a zsírtartalma? Omega3 zsírsavat tartalmaz? Sok kalcium és magnézium, illetve vitamin van benne? Bizonyítsák be, hogy miért kell a kutyahús. Hogy egészséges, hogy jót tesz. Csak azért mert valami finom nem kell megenni. A kutyák számára nagyon jó illatú és kellemes ízű a hűtővíz, és mégis már egy korty is halálos lehet számukra. Minden kultúra jó, ha jó helyen marad. Az Indiaiak ne egyék a marhahúst, de ne erőltessék ezt rá más népekre, a Zsidók ne hőbörögjenek itt Mo.-n, hogy micsoda tisztátalan nép vagyunk, hogy megesszük azt a mocskos állatot. A kínaiak, pedig egyenek kutyahúst KÍNÁBAN! De nem ITT! Nem úgy nevelkedtünk, hogy a kutyát megegyük, ő azért volt, hogy a társunk legyen, a házat őrizze és segítsen minket a mindennapi életben (rendőrkutyák, vakvezető kutyák, mentő kutyák, sportkutyák, őrző és terelőkutyák, stb...). Akit megeszünk azok a haszonállatok, és nem a társállatok. Az ősember sem azért szelídítette meg a farkast, hogy megegye (nyilván volt vadhiány, és rákényszerült néha) hanem, hogy őrizze őt, segítsen hajtani, jelezni és elejteni a vadat, hogy esténként odafeküdjön a gazdája mellé és melegítse. Nem hiszem, hogy egy ilyen dolog legális legyen (ha mégis, akkor jó nagy baj van, inkább külföldre költözök) mert ez túl beteg hozzá. Az sem iktatják törvénybe, hogy mostantól mindenki csak tangában utazhat a villamoson, mert nincs értelme.
2010. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
37%

"akkor miért sajnálnád meg a kutyát, ha ugyanígy a húsáért tenyésztenék?"

ÉRTSÉTEK MÁR MEG! ÉPPEN EZ AZ! A KUTYÁT NEM(!!!!!) A HÚSÁÉRT TENYÉSZTJÜK!

Ha a húsáért lennének tenyésztve, nem írnának peticiot.

2010. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
80%

Jajj mit kell ennyire felfújni? Azért, mert egy pasi kitalálta és az Aktívban leadták a riportot, már azt hiszitek, hogy engedélyezik a dolgot?

Mellesleg, az a néhány ember, aki szeretne kutyát enni, törvények nélkül is megteheti, senki nem fog rájönni. Naponta több ezer állatot kínoznak meg és senki nem tud róla.

Ja és egy ember miatt még nem fog megváltozni egy nemzet kultúrája vagy a hagyományai és nem fogjuk hirtelen lecserélni a sertéspörköltet sült kutyahúsra...

2010. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 capsread ***** válasza:
79%

Én undorítónak találom, pláne, hogy a kutyámat én szinte a saját gyerekemként szeretem (és mielőtt bárki leoltana, nem, nem gyerekként, hanem kutyaként bánok vele). De nézd ezt más szemszögből: a Hindik szent állata a tehén, ami, a mi egyik nagyon kedvelt eledelünk (steak, hamburger, kutyakaja). Egy indiai vajon mit érez, ha meglát minket tehenet enni?

(De ettől függetlenül szívem szerint kibelezném azt, aki kutyát eszik).

2010. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!