Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről elhozni kutyát...

Menhelyről elhozni kutyát egyszerűnek tűnik, de?

Figyelt kérdés

Mégis kicsit szerintem túl "bonyolult", mert azt írják hogy ez meg ez a kutya keres gazdát, amikor kinéztem egyet, az pont nem volt meg (és ez még kb 5x megismétlődött) de ajánlottak helyette 6 másikat amik "Karakószörcsögön" voltak épp kint családnál, esély nem volt arra hogy azonnal megnézzem, és utána is még úgy mondták hogy majd egyszer összefutunk hogy megnézzem, meg a kutya is engem, aztán majd ők a menhelyről eljönnek megnézni hogy hol lakom (na persze szivesen beengedek akárkit) aztán egy hétig nálam lehet a kutya és ha a kutyának is úgy tetszik meg a menhelyeseknek is, akkor majd talán megtarthatom, de előfordulhat hogy bizonyos időközönként kijönnek hozzánk (!!!) ellenőrizni... plusz ha még nincs neki akkor időkorláttal ivartalanítási szerződést kell aláírni... kinek kell ennyi procedúra?... és csodálkoznak hogy tömve vannak a menhelyek...

Miért nincsenek olyan helyek ahova besétálsz, ott vannak kennelekben a leadott megunt stb kutyák, ráböksz hogy azt kérem és megkapod?... lehet gyorsabban menne az ügyintézés...


2011. ápr. 27. 09:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/234 A kérdező kommentje:

bocs, még nem olvastam el az összes uj kommentet DE: ezekkel csak erősítitek a véleményemet, hogy amint bármi tényleg BÁRMI kifogása van az EMBERNEK az ÁLLAT ELLEN, AVAGY VELETEK SZEMBEN, ti kezdtek el dühöngeni, leönzőzni, le embertelenezni stb valakiket azért mert MI NEM ÉRTÜNK VELETEK EGYET és arra is rájöhetnétek hogy nem ti vagytok mint a szentség és nem TI NEM ÉRTETEK EGYET VELEM, HANEM ÉN NEM ÉRTEK VELETEK EGYET!! Miért, miért miért csak nektek lehet igazatok?? Azért mert egy sz@ros netes oldalra többen jártok ti???! Persze megerősítitek egymás véleményét, miért???! Mert amúgyis a net előtt lógtok és adjátok fel a csomó nem létező hirdetést...

És nem én vagyok az aki majd minden egyes nemtetsző szóba meg az élő fába is beleköt, én NEM AZT MONDTAM HOGY EGY SZEKTA! Könyörgöm, azt mondtam, meg még más is akit meg akartam védeni hogy OLYAN MINT egy szekta! De magyarázzatok bele nyugodtan mindenfélét, de tudjátok ez nem a korrekt emberek fegyvere! ... És ha már más nincs, akkor felhozzátok hogy "figyelj öreg marhára nem ért veled egyet senki, inkább húzd le magad a wc-n" amikor volt több olyan ember is aki igenis egyetértett velem, vagy részben egyetértett!

2011. ápr. 27. 15:46
 62/234 anonim ***** válasza:
31%

Jó, akkor egyezzünk ki abba, hogy mi ezentúl is kutyákat mentünk, te meg dühöngj amennyi jólesik.

Remélem véletlenül sem kapsz senkitől mentett kutyát.

2011. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/234 anonim ***** válasza:
82%
én nem értelek.majdnemhogy pontokba szedett érvek tömkelegét írták neked amikben felsorolják, hogy egy szervezet ami sok időt,pénzt áldozott egy kutyára az miért nem adja oda egy olyan embernek akiről még nem látták hogy hova vinné a kutyát.ha téged ezek az ÉRVEK megerősítettek a hitedben akkor mivan?tök fura hogy rendesen kifejtett, logikus válaszokat irtak és nem érzelmektől túlfűtött "jajjdemercukikutyával milesz" tipusuakat. te viszont semmi ÉRVET nem irtál. nem, nem midnig itt vagyunk. kutyartók vagyunk tehát meló után sétálunk, vagy játszunk a kutyáinkkal akik innen onnan kerültek hozzánk. és teljes elképedéssel olvassuk az olyan hozzászólásokat amikből süt a düh.
2011. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/234 A kérdező kommentje:
És nem hiszem hogy azért mert bizonyos dolgokat ki akarok emelni és mondjuk nagy betűvel írom mert hangsúlyosabbnak érzem, már dühöngenék! Azt senki sem mondta - ugye megint bele kell magyarázni valamit a dolgokba, forgassuk csak ki szépen mit mondott ez a marha hogy a saját igazunkat bizonyítsuk! - SENKI SEM MONDTA HOGY A KUTYA OLYAN MINT A RÁGÓGUMI! SZOLGÁLTATÁSRÓL VOLT SZÓ BAZEG ÉS IGÉNYBE VEVŐRŐL! Ha én akarok egy kis zsák sz@rt, akkor oda fogok menni ahol árulnak kis zsák sz@rt és akkor amikor én akarom ott ahol én akarom! Nem fogok a gumicukroshoz menni kis zsák sz@rért, vagy nem fogok heteket várni hogy össze hozzuk az egyik kis zsák sz@r kereskedővel a találkozót ha itt van a sarkon egy másik kis zsák sz@ros! Mit nem lehet ebben érteni?... Arra volt ez a válasz hogy "nem lehet hipphopp a "vevő" kénye kedve szerint találkozni a kutyákkal... miért nem??... erre volt a hímes tojás példa is: el akarod adni vaze vagy nem??... ha IGEN, akkor ne neked álljon feljebb mindenben és én alkalmazkodjak hozzád, ha meg NEM akkor ne sírjon a szád azért mert nem veszik meg mert hülye feltételeket szabsz! TI NEM TUDTOK SZÖVEGET ÉRTELMEZNI?... Persze biztos tudtok, csak jól hangzó lehetőleg kiforgatott választ kell írni, nem?...
2011. ápr. 27. 16:00
 65/234 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:43


neked csak anynit hogy most nagyon nem ez volt a téma. ne vegyük már egy kalap alá azt h leoltottak valakik ,valahol azért h mit adsz enni a kutyádnak.

és a fennel módszer szerint nevelsz e. tökre semmii köze ehhez és arra buzdítani egy fórumtársat hogy a kutyapszichológia szerint nevelje az ebét is egészen más "bűntény" mint támogatólag fellépni az állatvédők müdszerei mellett.

amugy én a fennel módszer, és ceaser millan könyve szerint nevelem őket. beválik, de kaphatnak a kajámból ami tuti nem mérgező nekik (csak nem az asztalnál hanem odaviszem ahelyükre h ne kunyizzanak. h mi mérgező azt meg lehet találni a neten egy szép táblázatban), ettől sem lesz bajuk, a tacsi pedig velem aludhat (ceaser szerint nem gáz mert a falkatagok is együtt alszanak).

igen van aki túllihegi, de ez nem idevágó problémád.

2011. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/234 A kérdező kommentje:

,,te viszont semmi ÉRVET nem irtál."


1) fogalmad sincs milyen vagyok amikor süt bennem a düh, 2)és nem hiszem hogy meg tudod különböztetni attól amikor csak elképedve állok és úgy érzem hülyékkel vagyok körülvéve és

3) minden egyes mozzanatomat külön meg kell védenem a mindenféle kimagyarázásoktól!

4) ha visszalapozol, akkor asszem 5 pontban tételese leírtam az érveimet, mit gondolsz elfelejtettem vagy mi?? meg kéne nézni.. folyamatosan érvelek csak nem fogjátok fel!

2011. ápr. 27. 16:02
 67/234 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Elmúltál már egyáltalán 18??? A hozzászólásaid alapján nem hiszem. Innentől kezdve pedig már ott megbukna a dolog, hogy 18 alatt akkor sem kaphatnál kutyát, ha tényleg jó gazda lennél, maximum írásos szülői beleegyezéssel.
2011. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/234 anonim ***** válasza:
35%
Szóval az a lényeg, hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter?
2011. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/234 anonim ***** válasza:
53%
utolsónak: azért idevaló ez a téma is szerintem, mert pont ezek miatt az okok miatt fogják mondani a menhelyesek, hogy nem adják oda a kutyát, mert mégis, milyen más okot hoznának fel? Egyik sem jövőbelátó pszichológus, sőt. Csomó kutyás nem túl barátságos az emberekkel, mert a kutyájában találja meg a legjobb barátját, társát, ezért más emberekkel dupla olyan óvatos lesz. Ha ezeknek az embereknek a szemében bűn, ha a kutyát nem a fennel módszer szerint neveled, akkor az a gazdi sem fog tetszeni nekik, akinek más elképzelései vannak. Pont ezért akarják őket megismerni, többször beszélgetni, folyton ellenőrizni, hogy az ő elképzeléseik szerint van-e nevelve a kutya, vagy sem. És amennyire képesek itt a fórumon is leugatni azokat, akik máshogy nevelik a kutyájukat, mint ők, akkor gondolom, a kutya gazdájának elbírálásakor sem viselkednek másként, nem?
2011. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/234 anonim ***** válasza:
szóval ma 16:02-nek...
2011. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!