Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:

ja a ház melletti garázs egy még másikabb kategória, lehet ő is a webshopból rendelt kettőt és kirakta maga elé hogy ne csukódjon be az ajtó a széltől. vagy ilyesmi. nekem nincsenek összeesküvés elméleteim csak amikor nagyon szélsőségesedik a vélemény valamiről akkor az már böki a csőröm. mert nem egy olyat olvasni hogy ha nem acana így úgy akkor nem szereted a kutyád, meg minek kutya ha nem orijent veszel meg inkább egyen a kutya mint én, meg minden. jó, halas vagy ok, felfogtam. elsőre is felfogtam.

azt akarom ezzel mondani hogy én még nagyobb boltokban sem láttam acana-t meg orijent, pl. royal canint meg láttam pl. és nem értem mire föl ez a nagy fanatikusság velük. de várom a linkeket ahol minden meggyőzően le van írva róluk hitelesen engedély számmal ésatöbbi...

2011. máj. 10. 08:46
 12/75 anonim ***** válasza:
100%

Álladeledel boltban dolgozom, nálunk lehet kapni ezeket a tápokat, és a többi eledel boltban is amit ismerek.

A hozzászólásaidból pedig, kedves kérdező, süt az irigység, hogy aki megteheti, ilyen tápra ad ki pénzt.

Egyébként ha ezek ellen a tápok ellen vagy, etess a kutyáddal húst (nem farhátat, mert az csak csont és bőr!), lássuk, az mennyibe fog neked kerülni.

2011. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ennyi téveszmét...

A tesco nem adja bérbe a polcait, megvásárolja a polcra kerülő termékeket. Nem érdeke kutyákra specializálódni, elég, ha 1-2 reklámozott nagy márkából, meg 1-2 legolcsóbb hulladékból tart valamit.

A minőségi tápok nem sokkal drágábbak, mint a hulladékok, de persze azt, hogy húsból van és nem gabonából, azt meg kell fizetni.

Szerintem senkit nem bizserget, hogy nem tescos kajával etet, hiszen senki nem látja, mi van a sjpájzban, vagy a csomagtartóban...

2011. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
ez nem pénz, ez elvi kérdés.
2011. máj. 10. 08:48
 15/75 anonim ***** válasza:
2011. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:
aha, magyart legyél szíves, jó?
2011. máj. 10. 08:53
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kanadai gyárakban nem nagyon dolgoznak magyarok.

Egyébként GVH-tól kérheted egyes termékek bevizsgálását, bár ők rendszeresen ellenőriznek, és egyből közzé teszik a problémás termékeket. Fura módon, eddig a szuperprémium tápokkal nem volt gond, csak a chappivel és társaival. Biztos ez is véletlen.

2011. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
32%
Az acana gyárba lehet menni gyárlátogatásra, Magyarországon nem engednek be (vajon miért?), mondjuk nehézkes is lenne, mert nálunk nincs külön gyára a kutyatápoknak, hanem egy valamilyen élelmiszert gyártó cég csinálja, így hasznosítva a hulladékokat.
2011. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
80%

Te meg hol laksz, hogy csak tesco van? Nagyobb városokban, meg gondolom falun is vannak kisállatkereskedések, bár nem hiszem, hogy ott van az embereknek pénzük minőségi tápra, tisztelet a kivételnek.

Budapesten "egy" kerületben annyi boltot tudok neked hogy az ujjaimon nem tudom megszámolni.

Ja és honnan veszed hogy nekem az jó lenne, ha tescoban lehetne kapni? Mi nem járunk tescoba, nem szemeten élünk.


Az a baj, hogy k*rva fétékeny vagy arra aki megteheti, te is megtehetnéd, csak épp kikéne törnöd onnan ahol vagy, ennyi!!! Nem siránkozni, és idiótaságokat magyarázni, mert röhejes amit nyomsz. Igazából senki nem érti mi bajod van!!!


Kicsit nagyon depis vagy nem?!


egy minőségi táppal etető gazdi:D

2011. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 nory0722 ***** válasza:
84%

Szerintem a különbség kézzel fogható,és jól látható! Én 1évig tescos+chappi keverékkel etettem(1éves koráig természetesen kölyök táppal,utána 2éves koráig ezzel). Chappit csak egyszer vettem,inkább darlinggal etettem,de mikor chappit kapott egy hónapig...hát szörnyű,milyen rosszul nézett ki/érezte magát. Nekem nincs pénzem pro planra,de a dog chowt azért ki tudom fizetni. Már lassan egy éve etetünk ezzel,hát csodálatos,tényleg. Sokkal szebb a szőre,már nem kell vitamint kapnia mellé,sokkal energikusabb,nagyon jelentős különbségek vannak. Gondolom az acana,pro plan...stb meg még jobb.


Azt mondjuk hozzá tenném,hogy a chappinél/darlingnál/pedigreenél még a tescos táp is jobb,mivel összetételben ugyan az,de van egy fontos különbség: a tescos nincs telenyomva színezékkel. Már ha valakinek csak erre jut,akkor inkább vegyen tescosat,a többi pénzt meg költse mondjuk drágább tápra(úgy értem,hogy vegyem mondjuk néha dog chowt is és keverje közé).

2011. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!