Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
o.O"...
2011. máj. 10. 12:15
 52/75 anonim ***** válasza:

A Tesco vásárlóközönségének nincs igénye és/vagy pénze a minőségi cuccokra,önmaguknak is a szemetet veszik.

Dolgoztam Tescoban,láttam egyet-mást.

Azért veszem a jobb minőségű tápot a kutyámnak,mert míg gyenge minőségűt kapott,havi rendszerességgel többet költöttem állatorvosra,mint egy jó táp ára.

A másik,nemrég örökbefogadott kutyám csontsovány volt,szőre borzalmas.Kiderült,hogy eddig a legolcsóbb "tápon"élt.3 hónap minőségi táplálás után meg lehet nézni,milyen szinten rendbejött.

2011. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomból merítek:

Etettem már sok féle táppal a Friskiestől kezdve a Royal Canin-on át az Acanáig.

Jelenleg is Acanát adok neki és látszik rajta, hogy szebb a szőre, csillog a szeme, aktívabb, egészségesebb mint ahogyan előtte volt. És ezt tudod hol veszem meg? Kb 8 km-re van tőlem egy szakbolt, aminek a polcai roskadoznak a prémium tápoktól és ki is van írva, hogy a sor elejére, hogy prémium tápok. A bolt neve pedig: AlphaZoo.

A babámnak a bútorait, hordozót, babakocsit sem a Teszkóban veszem meg, hanem a Brendon, Baby Point vagy Tégel babaszakáruházban. Ha pipere cuccokra van szükségem, akkor drogériába megyek, ha vitaminra (ez is van a teszkóban) még is inkább a gyógyszertárba megyek. És még sorolhatnám.

És egy másik kérdésedre válaszolva a Syoss se professzionális termék, az is ugyanolyan műcucc, mint a Fructis vagy Garnier vagy akármi más.

2011. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
De jó annak aki színhúst vesz 100 Ft-ért... Ha ilyen olcsó lenne akkor én is azt venném. De sajnos én valami Ufó helyen lakom (pest mellett) mert itt csillagászati ára van...
2011. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
de imádom hogy itt mindenki olyan kiba* professzionális ^.^"
2011. máj. 10. 13:04
 56/75 anonim ***** válasza:
100%

Aki régóta tart kutyát/ van gyereke vagy csak egyszerűen utána néz a használati dolgainak, akkor előbb utóbb megtanulja, hogy mi jó és mi nem.

Ha tudom, hogy a kutyám friskiest eszik és rengeteget ürít, lustább, durvább a szőre, akkor elkezdek gondolkozni, hogy valami itt nem stimmel és inkább adok neki egy jobb tápot. Csak józan paraszti ésszel kell gondolkozni, de úgy tűnik ez némely embernek túl bonyolult.

2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
azt mondod a tescoba nem járnak gazdagok? mert nincs a vásárlóknak (akik ott vesznek dolgokat) igényük erre, ugye? én azt mondom van ilyen is olyan is, én szeretem abból a tesco-t hogy sok féle dolog van és minden dologból még pluszba nagyon sok féle van bent, mondjuk nem mind1 hogy melyik tescoba megy be az ember. és tényleg nagyon érdekelne hogy akik nem járnak tescoba azok hol vásárolnak? mindent a sarki kis boltban ami vagy spar vagy cba ami kb egykutya mind hamár kutya kategóriába vunk, vagy mibe? Cora, Auchan, Aldi, Tesco mind tökugyanolyan... DM meg ilyenek, ennyi erővel azok is gagyik. A Garnier-t én is utálom. Meg akkor mondja már el nekem valaki hogy itt anoniman menőzni persze lehet de akkor miért áll mindig annyi BMW meg Merci meg jó kocsi pl. az ázsia center előtt a parkolóba? vagy a tesco parkolókba? vagy a piacoknál? Nem hiszem h mind a tulajé...
2011. máj. 10. 13:11
 58/75 A kérdező kommentje:

,,Aki régóta tart kutyát/ van gyereke vagy csak egyszerűen utána néz a használati dolgainak, akkor előbb utóbb megtanulja, hogy mi jó és mi nem."


Ahhha......

2011. máj. 10. 13:13
 59/75 anonim ***** válasza:

Kutyakaját webáruházban rendelek,olcsóbb is sokszor és ingyen házhoz is hozzák,vagy legfeljebb kis összegért.

Kis faluban lakom,itt csak takarmánybolt van,gagyi kutyakajákkal.A fő profiljuk a gazdasági állatállomány.

2011. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Neked mi bajoid van kérdező, vagy mit akarsz elérni? Mert elég nevetségesen idegbeteg módon viselkedsz. Úgyis mindenki azt csinál és gondol amit akar, csak a saját energiád vesztegeted. A legtöbb normális embert nem érdekli ez az üldözési mánia, hogy minden csak azért van mert valakinek megéri... Ó jajj most mi lesz? Akkor menjél egyél füvet vagy nem is tudom...
2011. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!